Prevodioci na netu

G

Goma

Gost
Za sada nedovoljno poznajem engleski jezik za neku sigurnu komunikaciju sa strancima i cesto mi zatreba prevodjenje nekih pojmova, da ne kazem - kracih tekstova za internet jer imam ceste kontakte sa ljudima izvan zemlje. Znate li ima li ljudi koji se bas bave prevodjenjem na internetu, naravno uz odredjenu nadoknadu, ono tipa: ja posaljem tekst, prevodilac posalje na moj mejl prevod, na ziro racun ili postom novcana nadoknada i slicno.
 
Prevodilacka agencija EUROLOGOS bavi se prevodjenjem upravo na nacin koji je vama potreban.
Mozete nas kontaktirati putem e-maila (info@eurologos-beograd.com) ili na telefon: 011/630 313.

Pozdrav iz EUROLOGOSA
 
Goma:
Za sada nedovoljno poznajem engleski jezik za neku sigurnu komunikaciju sa strancima i cesto mi zatreba prevodjenje nekih pojmova, da ne kazem - kracih tekstova za internet jer imam ceste kontakte sa ljudima izvan zemlje. Znate li ima li ljudi koji se bas bave prevodjenjem na internetu, naravno uz odredjenu nadoknadu, ono tipa: ja posaljem tekst, prevodilac posalje na moj mejl prevod, na ziro racun ili postom novcana nadoknada i slicno.

O.K. radim do 10 strana za 24h. Javite se radi dogovora!
yulinux@adres.nl
 
gle, cenzurisase mi post :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)

Ovako, ako ostavis mail kontaktiracu te,
da bih poslao moju mail adresu.
Voljan sam da ti prevodim sitne a bitne stvari za dz,
dok ne nadjes neku drugu varijantu.
 

Back
Top