Prevara...

Nisam varala i nastojim da ne uradim tako nešto, ipak to je zaista odvratan čin prema osobi sa kojom si. No, ako se desi... Mada odlično odolevam nagonima.

Ne znam šta bih uradila, nikad nisam bila prevarena i ne mogu da zamislim taj osećaj. Isto tako, moja reakcija bi zavisila i od mojih osećanja prema dečku.
 
j.b.g,verovatno ima ovakvih tema,al ja ih nisam nasla...
dakle,
Da li ste nekad oprostili prevaru?
Da li ste nekad varali?

STA BISTE URADILI DA:
1...vam decko/devojka kaze da vas je varao/la?
2...vam neko treci kaze da ste prevareni?
3....zateknete decka/devojku kako vas vara?

Nisam bila prewarena.........ustwari jesam.....ali smo nas dwoje bili na iwici raskida,a jos nismo bili ni celu nedelju zajedno,samo smo se "swadjali" itd..........Tako da nisam imala sta da oprastam,jedwa sam cekala dobar razlog za raskid..............

Ne.....ako se ne racuna to sto me drug poljubio,a ja ga odgurnula iste sekunde!!!!!!!!!!!!:otkacio::otkacio:


1.Ako sam zaljubljena u njega.......powukla bih se na kratko(nedelju,dwe),da razmislim.....ako pokusawa da me nadje i ako se iskreno kaje,dobro bih razmislila......
a ako bih mu oprostila,o5 ne bi imao moje potpuno powerenje...........!!!!!!!!!!!
A ako nisam zaljubljena,onda bi odmah raskinula...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.Otisla bih odmah do decka i pitala ga da li je to istina,ali ne preko poruke,wec owako,"uziwo"..........a dobro procenjujem da li me neko,pogotowu momak laze..........
PS.Takodje zawisi koliko cu werowati momku od toga ko mi je to rekao............!!!!!!!!!!!
3.Prisla bih mu,nasmejala se,i rekla da izgledaju slatko zajedno,a onda se okrenula i otisla......!!!!!!!!!!!!!
 
prvo, kao što neko reče, šta smatraš pod prevarom? (nabrojao je neko ali evo da ponovim flertovanje, poljubac, sex...) verujem da samo oni kojima nije stalo do osobe s kojom su ( "da ubiju vreme") ili su suviše velike kukavice da bi vezu završili, pribegavaju prevarama. ne znam šta bih uradila stvarno, ali verujem da ja to nikome neću uraditi, jer tu on postaje žrtva, a ja ispadam loša.
 
Jesam, varala sam.
Da je loše - jeste, da obrazlažem svoje ponašanje i pravdam se - neću, da se kajem - ne kajem se.

Sada to ne bih uradila.
A mene, koliko znam, nijedan dečko nije prevario, ali uzimam to s rezervom zbog ovoga 'koliko znam'.

sta biste uradili da
...vam decko/devojka kaze da vas je varao/la?
Ne znam kako ostali, ali ja ovo shvatam kao da mi dečko kaže da me je nekad u prošlosti varao a više to ne radi a pretpostavljam da se pitaš šta bih uradila da mi kaže da me je prevario nedavno... meni ima razlike. U prvom slučaju bih prešla preko toga a u drugom... opet bih oprostila. Zato što pretpostavljam da sam sa dečkom koji mi mnogo znači i kom ja isto tako mnogo značim (a da je nemoguće varati ljude koje volite - nije! iz iskustva). E ako se dogodi i drugi put, tu bi već nastao problem. U principu sam za pružanje druge šanse.
2...vam neko treci kaze da ste prevareni?
Proverila bih. Može biti istina a može biti i rekla-kazala. Svakakvih ljudi ima.
3....zateknete decka/devojku kako vas vara?
Iskreno, verovatno bih pala u nesvest, ili bi srce počelo jako da tuče i ne bih znala šta da radim. Mada, sigurna sam da ne bih iskulirala. Prišla bih. A šta posle.... pojma nemam.
 
Stvar je vrlo jednostavna...ako te partner vara onda znaci da mu ne pruzas sve sto mu je potrebno,pa to trazi na drugoj strani....

ali stvarno ne mora da znaci,,,ono,,,neko vara u svom nekom ,,ludilu,,neko zato sto ne voli osobu,neko zato sto uvek hoce da ima rezervu,neko zbog onog sto si rekla,ma zavisi,,,ali ne volim prevare!:thumbdown:
 
Stvar je vrlo jednostavna...ako te partner vara onda znaci da mu ne pruzas sve sto mu je potrebno,pa to trazi na drugoj strani....

To je vrlo tacno, sto se mog misljenja tice. Medjutim, nisi nista jasno i direktno reko/la o tome da li neko treba da preuzme krivicu u potpunosti.

Ako je partner koji je prevario imao pravo da se izjasni o svojim potrebama, a pri tom to nije ucinio, onda nije fer da se od prevarenog partnera ocekuje preuzimanje potpune odgovornosti za novonastalu situaciju. Ako joj nisam pruzao sve sto joj je potrebno i ako smo se slozili da o svojim problemima uvek pricamo otvoreno i direktno, a da pritom to pravo nije iskoristila, onda ne mogu da oprostim prevaru.
 
Poslednja izmena:
Е ја имам једно питање на тему...

Ако бих ја рецимо (хипотетички наравно :mrgreen: ), у року од (лупам) 10 дана се смувао са 2-3-4 девојке баш са том намером да будем у исто време са 2-3-4 девојке и онда после неког реалног времена (типа 15-20 дана) раскинуо с њима јер сам видео како је бити са 2-3-4 девојке, да ли се то онда сматра у превару или у чист безобразлук или нешто треће?
 

Back
Top