Превара у браку

po meni ovdje je ipak riječ o nekoj obostranoj manipulaciji. Jer ma koliko se poštovali oboje imate neki krajnji cilj...što je po meni potpuno neshvatljivo-razdjevičavanje bez emocija zasnovano samo na fizičkoj privlačnosti. No možda je to vama oboma ok po principu "našla krpa zakrpu". Oprosti ako je grub izraz...ali nikako da osmislim pametniji.
Тренутно ми не треба веза, само секс. Он је савршен за први пут. Желим да ми први пут буде са неким старијим, а са њим сам већ ушла у неку причу и привукао ме је, не само физички. Могу да будем у нормалној вези с неким дечком који није много старији од мене, али први пут желим само с њим.
 
Тренутно ми не треба веза, само секс. Он је савршен за први пут. Желим да ми први пут буде са неким старијим, а са њим сам већ ушла у неку причу и привукао ме је, не само физички. Могу да будем у нормалној вези с неким дечком који није много старији од мене, али први пут желим само с њим.
Ok ti najbolje znaš. Samo ostani do kraja dosljedna tome što sad govoriš-ma kako god se priča sa vama odvijala. Jer kad muškarac ti otvoreno kaže da ne planira da se razvede on to iskreno i misli. Svi upisi ovdje i idu ka tome da te upozore da bi mogla biti povrijeđena. Ali opet ko smo mi da sudimo jer te i ne poznajemo. Ukoliko i jesi toliko psihički jaka kao što tvrdiš onda oslično po tebe. 🙂
 
Ok ti najbolje znaš. Samo ostani do kraja dosljedna tome što sad govoriš-ma kako god se priča sa vama odvijala. Jer kad muškarac ti otvoreno kaže da ne planira da se razvede on to iskreno i misli. Svi upisi ovdje i idu ka tome da te upozore da bi mogla biti povrijeđena. Ali opet ko smo mi da sudimo jer te i ne poznajemo. Ukoliko i jesi toliko psihički jaka kao što tvrdiš onda oslično po tebe. 🙂
Хвала на саветима. :)
 
Мушкарци у браку када пожеле авантуру пре би изабрали искусну жену него невину девојку. Али то није случај са свим мушкарцима, и ожењеним и слободним. За њега знам да и он хоће то, не могу сада да откривам превише детаља, то сам знала и док смо се месецима дописивали пре него што смо се упознали.
У праву си, то да ли ћу се заљубити у њега није ствар одлуке, али ја знам како стоје ствари, веома сам реална у вези њега и знам одлично да немам чему да се надам. Чак и да се деси да се заљубим, нећу му то рећи, зато што с њим немам будућност и не желим да му направим проблем са породицом.
Krv ti ***** nerazumnu i hladnu, prava si Vodolija..
Od svih slobodnih muškaraca na ovom svijetu, ti zapela za oženjenog...
 
To ti vjerujem da ne želiš da mu napraviš problem sa porodicom. Znaš podsjetila si me na jednu moju prijateljicu koja je isto vodolija, koja bi me uvijek pitala za mišljenje/savjet ali bi uvijek uradila po svom. Tako da što se mene tiče mogu samo da ti poželim sreću sa njim za bilo koju opciju se odlučila-da li prijateljsku ili nešto više.
Ma da,.ne želi da pravi nikakve probleme, samo želi da se poyebe sa njim i ništa više..
Milena Radulović i čika Mika Aleksić su takođe Vodolije..: Vodolijska posla : !!! Lol
 
Мој отац је жив. Није био најбољи отац, али није то разлог због којег ми се свиђају старији мушкарци. И када кажем старији мушкарци, мислим само за секс, евентуално везу. Не бих се удавала за некога старијег од мене 12 година.
Pa baš je udaja razlog sa starijim pre nego seks. Stariji kao pametniji.
 
Недавно сам упознала једног мушкарца старијег од мене преко 25 година. Ја имам 23 а он 47 година. Признала сам му да сам невина и да ми се он свиђа. Он је ожењен. Причали смо о разним темама и тако смо дошли до теме брак. Рекао ми је да је преварио своју жену једном. Као и то да су се пробудиле емоције обострано, а да није имао бистар ум за доношење крупних одлука са том другом женом. Зато што су били пар месеци заједно. Ја сам му рекла да не желим да имам ништа с њим, зато што је ожењен. Он је на то рекао да треба да испуним себи жељу и да спавам с њим. Стално прича како за њега она превара није била секс шема већ емотивна "веза". Вероватно тако прича да бих и ја помислила како ће тако бити и са мном ако будем спавала с њим. Рекла сам му да можемо бити само пријатељи, он је на то рекао да мисли да је могуће да будемо пријатељи. Не мислим да је лоша особа, зато и хоћу да будемо пријатељи. На крају сам га питала да ли воли своју жену, он је рекао да је воли и да ма колико проблема имали битна је породица. Као разлог за превару је навео проблеме у породици. Занима ме ваше мишљење о овоме?
Teška priča😀
 

Back
Top