PRETUČENI ZBOG PASA "Muž i ja smo izašli da prošetamo ljubimce i završili u URGENTNOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
komunalba kaze prijavite ih zoohigijeni...ina veze jer sam vec jednom pisao da sam pre nekoliko meseci vadio utoku kada su ih pujdali na mene jer sam ih opmenuo... kazem ti da se nece dobto zavrsiti... ima i jedan idiot koji ide sa biciklom i tri staforda trckaraju za njim...

i dalje odgovorno tvrdim da su najveci broj idiota koji velike pse vodi bez brnjice i pivoca na javnim povrsinama teski bolesnici koji razumeju samo jedan jezik
 
Ne, nemaju veze s temom, jer bi u suprotnom neko postavio snimke kako neki mladi siledžija (narko diler ili obični nasilnik, svejedno) bije starije ljude i šutira bezopasne pse.

Evo ga! Narko diler! Jesi ti znao da narko dileri ne tuku ljude tek tako jer je problem sa stanovništvom uvek smetnja za posao. Al ti voliš, pa ih voliš.

A zašto nema linkova o njima? Zato što, prvo, nema ih ni u naslovu teme, a i da ih ima, te linkove stavlja ko smatra da treba. Ne možeš ti nekome da kažeš šta će da postuje.

I nema bezopasnog psa. Svaki može da pocepa pantalone i zubima probije kožu.
 
Bolje promeni terapiju.

- - - - - - - - - -



Nisam bio svedok, zato komentarišem samo ono iz novinskog članka i dajem neke od mogućnosti.
Znači i ti se slažeš da trovači nemaju svrhu, odlično.

- - - - - - - - - -



I mokraća može da se reši, ali ne u ovakvoj državi. Proabj u Japanu da šetaš psa, pa ćeš da vidiš kako je lako ukoniti mokraću. I to je zakonom regulisano.
Buka nije nasilje.
Gde si pročitala da sam se ja pronašao u bilo čemu vezano za ovaj slučaj?
Mnogo više ljudi nema psa, nego što je onih koji imaju psa, tako da je neosnovano da bilo ko tvrdi nešto o precentu neodgovrnih, naročito jer nemaš bilo kakav podatak o nekom sličnom istraživanju.
Ako neko misli da je lavež psa nasilje, onda on jeste zaista idiot.

- - - - - - - - - -



Poistovećuješ sa sa psom ili je nešto drugo u pitanju?

buka jeste nasilje...ako ne umes i ne mozes da kontrolises psa koji laje k'o blesav nemas ni pravo da ga izvodis medju svet...mozes u sumu sa njim, gde nikome nece smetati...

- - - - - - - - - -

Ама они су бре као секта. Треба да чујеш просечан кучкарски разговор, дође ти да се избљујеш - шта ради мој дечко, шта воли моја девојчица итд итд...

i? zasto ti to smeta
 
svakodnevna scena u parku kod narodne biblioteke... tri debilje sa 5 ilib6 kerova od kojih su jedan pit jedan rot, mastif labrador i mesanac bez povoca i korpi pustaju da jure po parku iako imaju ogradhen deo u koji nece da udju i oritom napadaju druge male vlasnicke pse koje ljudi uzimaju u narucje da bi ih zastitili od napasti... kada ih neko prekori da psima stave brnjice kokoske se smeju i kazu ma to su nase bebe ne bi one nikoga... treci put ih prijavio sa poslatim slikama, treci put niko iz zoohigihene ne izlazi ... kada ih neko ubije bice qqll, a verujte da su ljudima dopizdeli

Али најбоље је кад се керољупци јаве са кукњавом како немају паркове за псе...

А где год су направили те паркове, показало се да су бацили паре, паркови зврје празни, а керови трче свуда около.
 
komunalba kaze prijavite ih zoohigijeni...ina veze jer sam vec jednom pisao da sam pre nekoliko meseci vadio utoku kada su ih pujdali na mene jer sam ih opmenuo... kazem ti da se nece dobto zavrsiti... ima i jedan idiot koji ide sa biciklom i tri staforda trckaraju za njim...

i dalje odgovorno tvrdim da su najveci broj idiota koji velike pse vodi bez brnjice i pivoca na javnim povrsinama teski bolesnici koji razumeju samo jedan jezik

Tu se slažemo, niko pamtan na može da opravdava budale koje vode velike i potencialno opasne pse bez povoca. I apsulutno bih bio na tvojoj strani da pucaš na takvog psa, ako te napadne. NAravno, tu je problem samo ako je ilegalano oružje, ili ono sa dozvolom za posedovanje, a ne za nošenje. U takvom slučaju bi ti stradao.
Nisam siguran da to mogu da kažu ovi iz komunalne jer je to njihov posao, ali "njihov posao" i Srbije često ne idu zajedno.

- - - - - - - - - -

Сви су они мање - више ударени у главу.

Naravno, svi ti koji se ponašaju nasilno ili nasilje reklamiraju, bilo da su vlasnici pasa ili samo budalesine koje bi da truju i mrze.
 
komunalba kaze prijavite ih zoohigijeni...ina veze jer sam vec jednom pisao da sam pre nekoliko meseci vadio utoku kada su ih pujdali na mene jer sam ih opmenuo... kazem ti da se nece dobto zavrsiti... ima i jedan idiot koji ide sa biciklom i tri staforda trckaraju za njim...

i dalje odgovorno tvrdim da su najveci broj idiota koji velike pse vodi bez brnjice i pivoca na javnim povrsinama teski bolesnici koji razumeju samo jedan jezik

Ти из комуналне полиције те зајебавају, они су итекако надлежни за то, зоохигијена нема никакве везе са пуштеним власничким псима.
 
Ама они су бре као секта. Треба да чујеш просечан кучкарски разговор, дође ти да се избљујеш - шта ради мој дечко, шта воли моја девојчица итд итд...

Legneš na kauč i sve to kažeš, ne ovako na forumu.

- - - - - - - - - -

Evo ga! Narko diler! Jesi ti znao da narko dileri ne tuku ljude tek tako jer je problem sa stanovništvom uvek smetnja za posao. Al ti voliš, pa ih voliš.

A zašto nema linkova o njima? Zato što, prvo, nema ih ni u naslovu teme, a i da ih ima, te linkove stavlja ko smatra da treba. Ne možeš ti nekome da kažeš šta će da postuje.

I nema bezopasnog psa. Svaki može da pocepa pantalone i zubima probije kožu.

Već sam ti napsiao da samo pokušavaš da spinuješ i skreneš temu. A tema je napad nekog nasilnika na starije ljude i njihove bezopasne pse. Da, bezopasne, jer malezer nije opasan. Pantalčove može da pocepa i probije zavrtanj u autobusu ili trn nekog žbuna.

- - - - - - - - - -

buka jeste nasilje...ako ne umes i ne mozes da kontrolises psa koji laje k'o blesav nemas ni pravo da ga izvodis medju svet...mozes u sumu sa njim, gde nikome nece smetati...

- - - - - - - - - -



i? zasto ti to smeta

Ma nije nasilje, već je neki prekršaj za koji je nadležna komunalna policija, Nasilje je problem klasične kriminalne policije. Ne brkajte.

- - - - - - - - - -

Али најбоље је кад се керољупци јаве са кукњавом како немају паркове за псе...

А где год су направили те паркове, показало се да су бацили паре, паркови зврје празни, а керови трче свуда около.

Laž. U nekoliko parkova za pse koje sam imao priliku da vidim, su upravo ljudi sa svojim ljubimcima, a okolo ih nema.
 
Рифере, 'ајде прошетај мало око зграде, учини добро дело.

- - - - - - - - - -

Ти из комуналне полиције те зајебавају, они су итекако надлежни за то, зоохигијена нема никакве везе са пуштеним власничким псима.

Зоохигијена склања цркотине и згажене животиње.
 
Legneš na kauč i sve to kažeš, ne ovako na forumu.

- - - - - - - - - -



Već sam ti napsiao da samo pokušavaš da spinuješ i skreneš temu. A tema je napad nekog nasilnika na starije ljude i njihove bezopasne pse. Da, bezopasne, jer malezer nije opasan. Pantalčove može da pocepa i probije zavrtanj u autobusu ili trn nekog žbuna.

- - - - - - - - - -

Objasni kako spinujem temu. Nisi pametan samo ako upotrebiš taj izraz.

Tema je Stari ljudi su izjavili da ih je napao. Još ne znamo celu priču. Maltezer nije bezopasan jer može da ugrize. A to za zavrtanj ti je debilno. Ako te ja nalupam na ulici, pa kažem Mogao je i tramvaj da te lupi, da li bi to opravdalo prebijanje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top