Quantcast

Pretnja...

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.336
Prvo, ne davati realna imena i adrese, a ako ipak do toga dođe blokirati i javiti administratorima jer su nam oni prijatelji u svemu, prekopirati prepiske respektivno i sačuvati ih za sebe i za slučaj da zatreba, nemojte da brišete razgovore. Uglavnom se izgladi i ide dalje bez velike pompe, ali ukoliko strepiš za bezbednost na forumu i u životu... pa, prvo vidi šta ti administrator savetuje, a ako je ozbiljnije od toga, prijavi policiji.
Ispravite me ako grešim...
Ničija bezbednost ovde ne može biti dovedena u pitanje.

georgejune

Starosedelac
Poruka
152.514
i uzivo nema nikoga da ide za njim nonstop da ga brani a mozda pravi sr....,pa mozda i ovde navija za partizan a zvezdasu se zamerio

Poslednja izmena od moderatora:

Metronomy

Poznat
Poruka
9.317
Pretnja kao nacin postizanja cilja je nasilje, na nasilje ne mora da bude odgovoreno nasiljem, ali ako verbalno nasilje preti da preraste u fizicko, onda je svakako savet da se reaguje na vreme i smanje efekti nasilja.

Military_Shadow

Obećava
Poruka
71
Pretnja kao nacin postizanja cilja je nasilje, na nasilje ne mora da bude odgovoreno nasiljem, ali ako verbalno nasilje preti da preraste u fizicko, onda je svakako savet da se reaguje na vreme i smanje efekti nasilja.
Slusaj te ja mu nisam nista uradio nego je on bolestan u glavu i ima neke psiholoske probleme, Hvala bogu ja uvek znam kako da se izvucem od takvi bolesnika.

Military_Shadow

Obećava
Poruka
71
za pretnje na forumu reagujemo,..a uzivo neka se obrati policiji, tati,starijem bratu, nabildovanom drugaru itd
Ja sam inace otrastao u domu roditelji su me ostavili kad sam bio mali, Imao sam slicne probleme sa takvim bolesnicima, Ali su to brzo resili u domu u kom sam bio jer sam ja presao u drugi dom, Ali za obo sve su roditelji krivi.

Military_Shadow

Obećava
Poruka
71
koliko je velika pretnja u pitanju?.
Ok obijasni cu ti sve, Posto sam ja u domu jer su mi roditelji ostavili kad sam bio mali, Ja sedim sa kopjuterom od dodje kod mene i kaze iz nekog razloga, STA RADIS TO ZNAS DA CU JA DA TI POLOMIM KOPJUTER PREBI CU TE POLOMI CU TE NA POLA, I takve svari, Naravno ja sam se izvukao i rekao druze hoces da mi obijasnis o cemo se radi, i on nastavio sa takvim pretnjama prebi cu te, To su bolesnici sta cu zivot mi je ugrozen inace jer su roditelji krivi za ovo.

georgejune

Starosedelac
Poruka
152.514
Ok obijasni cu ti sve, Posto sam ja u domu jer su mi roditelji ostavili kad sam bio mali, Ja sedim sa kopjuterom od dodje kod mene i kaze iz nekog razloga, STA RADIS TO ZNAS DA CU JA DA TI POLOMIM KOPJUTER PREBI CU TE POLOMI CU TE NA POLA, I takve svari, Naravno ja sam se izvukao i rekao druze hoces da mi obijasnis o cemo se radi, i on nastavio sa takvim pretnjama prebi cu te, To su bolesnici sta cu zivot mi je ugrozen inace jer su roditelji krivi za ovo.
Moraces da pokazes zube

Metronomy

Poznat
Poruka
9.317
Recimo da delegiramo djordja da ode u dom i predstavi se da je iz nekog "dobrovoljackog udruzenja" koje obilazi domove da sagleda koja pomoc im treba....i da pita usput , ima li nasilja....

Military_Shadow

Obećava
Poruka
71
Ne slazem se....prvo sam mislio da se neko zeza, ali ako je decko u domu ti ne znas kakva pravila vaze i ko je onaj ko stvara pravila.
Ne znam kako bi mogli da ti pomognemo osim da upozorimo upravu doma na to da postoje nasilnici u njihovom domu.
Hvala ti puno na podrsku da su svi kao ti svet bi bio drugacije, Inace sam prijavio upravniku doma on je pricao stim likom i reko je da se to nece vise desiti ako se desi da prijavim policij, inace da u domu sam i nemam nikakvu podrsku sam se borim u svemu, Hvala ti jos jednom.