Pretnja!

Pera_Zdera:
Evo recimo primer koji sam video.
U kaficu neki lik bas grubo spopada neku devojku....gura je, grli je na silu. Ali fazon je u tome sto se ona bas nesto i ne buni. Na kraju on nju uhati za ruku i bukvalno izgura napolje.

E sad pitanje
1. Kakve su to osobe koje trpe pretnje?
2. Kakve su to osobe koje prete?
3. Da li neko normalan uopste zeli neku takvu osobu pored sebe...mislim na onu koja preti?

To su vec pitanja za strucnjake, odnosno za psihijatriju.
 
Pera_Zdera:
Nda...tipovi kreteni, spopadaci i smaraci...one trpe manijake...simpaticno razmisljanje.

Nego tvoji su me postovi ipak naterali da se zamislim i preispitam.
Njihova poruka je kad je neko jednom takav uvek je takav....hmmm...
Pa, nisam psiholog, ali i ja mislim da taj vid ponasanja ne moze da se promeni, bar kada je u pitanju onaj koji izigrava "jacu" stranu. Naravno, to ne znaci da je muskarac u pitanju, ima mnogo primera i kada zena maltretira muza. Elem, sve je to jako jako duboko u korenima, ko zna odakle... Po mom misljenju, ako si takav, takav ostajes. Jedino ko moze u tome da se promeni je zrtva. Posto poznajem jednu takvu mogu slobodno to da kazem - sada je u najnormalnijoj mogucoj vezi, sa deckom koji je drzi kao malo vode na dlanu... a u prethodnoj vezi je par puta dobila posred lica i trpela je, jer Boze moj, "volela ga je". Strasno!
 
Da opet to cuveno besciljno i bezvezno pitanje ko je jaca strana. Naravno da ta tvoja drugarica ne treba da ga trpi, i nek joj je sa srecom sa ovim novim. Volece valjda i ovoga isto kao i onoga... Tako i treba, da se izvuce od budala i da nadje nesto normalno.
 
Postavljas pitanja na vrlo ocigledne odgovore:1.osobe koje trpe pretnje su zrtve,2.osobe koje prete nasilnici(jer to je vid nasilja)3.neko normalan ne ali ko je jos danas normalan(ovo nije sala)usled totalno nezdravog zivota u totalno nezdravim porodicama. Ima tu jedna stvar koja je apsolutna-nikome ne mozes pomoci ako on ni jednim delom svoga mozga nije svestan da mu treba pomoc i ubedjen je da mu ona nije potrebna.I ako te to toliko pogadja probaj da pomognes.Ako neces okreni glavu na drugu stranu.A sablaznjavanje na forumu ne vodi nikud.
 
latica:
Postavljas pitanja na vrlo ocigledne odgovore:1.osobe koje trpe pretnje su zrtve,2.osobe koje prete nasilnici(jer to je vid nasilja)3.neko normalan ne ali ko je jos danas normalan(ovo nije sala)usled totalno nezdravog zivota u totalno nezdravim porodicama. Ima tu jedna stvar koja je apsolutna-nikome ne mozes pomoci ako on ni jednim delom svoga mozga nije svestan da mu treba pomoc i ubedjen je da mu ona nije potrebna.I ako te to toliko pogadja probaj da pomognes.Ako neces okreni glavu na drugu stranu.A sablaznjavanje na forumu ne vodi nikud.
Nda i postavio sam temu vise zato da izrazim svoj revolt i da ukazem svim ljudima na to. Jer stvarno to sto se radi nije bas normalno. Svi da uoce problem, a ne posle oni koji prete da se predstavljaju kao ok osobe, nevinasca.
Nasilno pomagati nekom je totalno bezvezan i uzaludan poduhvat, ne ide to tako...jednostrano. Btw nisam ti ja crveni krst. :wink:
 
Овде се млати празна слама. Ако се девојка не буни, шта се кога тиче шта јој момак говори и да ли јој прети?
 
nsbee:
Imam ja takve u zgradi! ONA trpi samare, vredjanje i non-stop mu se pravda, bilo u cetiri oka bilo preko mobilnog...
ON drkadzija svoje vrste, jurca gore-dole kroz ulaz, vristi na nju i glumi ludilo, a kada se ona okrene (valjda zeli da ode negde da se smiri, samo sto dalje od njega), on je vija po ulici i vuce nazad...


Ne zna se ko je ludji! To samo lopatom po glavi- nju sto trpi, njega sto je ispusten na glavu po rodjenju, i kraj price!


To ti pricam....
 
storm cloud:
Овде се млати празна слама. Ако се девојка не буни, шта се кога тиче шта јој момак говори и да ли јој прети?
Meni je ovo strasno, pogotovo od strane jedne zene...
Da li si ti od onih koji se prave gluvi i slijepi, ako cuju kako komsija lomi kosti svojoj zeni...?
Njihova stvar, sta se ti, ili bilo ko drugi, ima petljati u to...?

Jezivo... :?
 
Pera_Zdera:
Evo recimo primer koji sam video.
U kaficu neki lik bas grubo spopada neku devojku....gura je, grli je na silu. Ali fazon je u tome sto se ona bas nesto i ne buni. Na kraju on nju uhati za ruku i bukvalno izgura napolje.



1. Kakve su to osobe koje trpe pretnje?
- Osobe koje se boje da budu same, pa trpe svašta i svkakve pored sebe.

2. Kakve su to osobe koje prete?
- Osobe koje time dokazuju svoju muškost

3. Da li neko normalan uopste zeli neku takvu osobu pored sebe...mislim na onu koja preti?
- normalan ne .... naravno
 
inspirion:
Možda je predigra za grub sex

Hmmm...u ovome moze biti istine.....
licno poznajem tipa koji je 10 god imao -vezu- sa devojkom koju prvo isprebija i isutira i samo tako moze da se napali....Jeste strasno...ali on tako funkcionise..Sto je nejgore , ona uziva u tome i trazi..stalno ..jos i jos....
Znaci....imaju neki kvrc u glavi....oboje...
Ne opravdavam ni jednu ni drugu stranu....
A razumeti se mozda i moze....zavisi....od psiholoskog sklopa.....
 
Pera_Zdera:
Nda i postavio sam temu vise zato da izrazim svoj revolt i da ukazem svim ljudima na to. Jer stvarno to sto se radi nije bas normalno. Svi da uoce problem, a ne posle oni koji prete da se predstavljaju kao ok osobe, nevinasca.
Nasilno pomagati nekom je totalno bezvezan i uzaludan poduhvat, ne ide to tako...jednostrano. Btw nisam ti ja crveni krst. :wink:
Da izrazis svoj revolt.O Boze,nemoj biti tako licemeran,najlakse je iskazati svoj revolt mrtvim slovom na papiru(ili monitoru).To svi rade,i kao njima je stalo.A niko nikada nista konkretno nije preduzeo.I sta svet ima od izrazavanja tvog revolta-jbg ne sme da se psuje pa cu reci samo apsolutno nista.Ti takvi kao sto si ti bi stajali mrtvi ladni i ne bi ni prstom makli da se ispred njih desava najgori oblik nasilja.Bolje reci da te boli uvo,nego biti tako licemeran.I ti ces ljudima da ukazes na nasilje(ako je nasilje tj. ako nije predigra ko sto neko rece,ako zenu pali da je tuku to je vec njena stvar),jeste Pero da nije bilo tebe mi ne bi POJMA imali da se tako nesto desava.Hvala sto si nas prosvetlio.
 
nsbee:
Ajde sad Pero pitanje za tebe- nasred ulice tip osamari devojku, i ti se nadjes na par metara od njih. Sta ces uraditi?
Naravno da bi ih nekako razdvojio..."Alo lafe pa ne radi se to tako"...
Btw nikad u zivotu nisam video da je neki tip osamario devojku na ulici...

Pitanje za tebe: Sta bi ti uradila da vidis da devojka osamari tipa na ulici? :wink:
 
Gazdarica:
Meni je ovo strasno, pogotovo od strane jedne zene...
Da li si ti od onih koji se prave gluvi i slijepi, ako cuju kako komsija lomi kosti svojoj zeni...?
Njihova stvar, sta se ti, ili bilo ko drugi, ima petljati u to...?

Jezivo... :?
O gazdarice...pa ti sama sebi malo uskaces u usta....malo branis one koji prete...malo se sablaznjavas na njih...
Nisi fer...
A dobro je pitanje sta se ko 15-i ima mesati u to....
 
latica:
Da izrazis svoj revolt.O Boze,nemoj biti tako licemeran,najlakse je iskazati svoj revolt mrtvim slovom na papiru(ili monitoru).To svi rade,i kao njima je stalo.A niko nikada nista konkretno nije preduzeo.I sta svet ima od izrazavanja tvog revolta-jbg ne sme da se psuje pa cu reci samo apsolutno nista.Ti takvi kao sto si ti bi stajali mrtvi ladni i ne bi ni prstom makli da se ispred njih desava najgori oblik nasilja.Bolje reci da te boli uvo,nego biti tako licemeran.I ti ces ljudima da ukazes na nasilje(ako je nasilje tj. ako nije predigra ko sto neko rece,ako zenu pali da je tuku to je vec njena stvar),jeste Pero da nije bilo tebe mi ne bi POJMA imali da se tako nesto desava.Hvala sto si nas prosvetlio.
Uuu ti trazis kavgu devojko. I u prethodnom postu isto.
"Takvi kao ti" mislim stvarno.
"da nije bilo tebe"....
Pa onda "na silu da pomognes nekom" opet :rolleyes:
Imas pogresne poglede na svet.

Uopste nisam otvorio temu zbog toga...sto sam video u kaficu pre 7-8 godina. :lol: Nego cisto da prodiskutujeno pretnju. Nisam hteo da se pljuje po "debilnim" tipovima. Pretnja moze biti i od zene prema tipu isto zar ne? Pretpostavi takav slucaj...A samm tim sto sam otvorio ovu temu znaci da ne stojim ravnodusno...jel tako?

Sad imam neki bes u meni da ti nesto socno saspem u brk...ali posto ne znam nista o tebi i posto vidim da nemas POJMA o cemu se ovde radi...onda cu se nekako suzdrzati. A i ti bi mogla da smiris strasti. Mogla bi malo da postujes starije. :lol:
 
storm cloud:
Овде се млати празна слама. Ако се девојка не буни, шта се кога тиче шта јој момак говори и да ли јој прети?
Ma trenutno i meni neka konfuzija u glavi...
Ko u svoj toj svadji govori istinu, ko lazi... ko sam ja da mogu da procenim celokupnu situaciju i ispravnost svih reci koje se govore. Otkud ja mogu da znam jel joj on tip ili nije. Ja sa strane samo mogu da primetim kada dvoje nervozno i besno pricaju i kada pricaju lepo...
 
pa ,mozda mu je devojka,ali nesto pogresila....pa on besan.....
Inace , nasilje ne trpim u mom prisustvu....tacnije ne mogu mirno da gledam....
..skoro se potukoh na moru....neke nabedjene frajercine(crnogorci),poceli da maltretiraju dve devojke....vide da su same,pa skupili hrabrost....
 
Odakle krenuti.Sto se tice starijih znam ja da ovde pola ljudi mogu da mi budu mame i tate,pa nek oni iz stare garde koji imaju problema sa tim da neko ko je dosta mladji od njih izrazi svoje misljenje i osecaju se ugrozenim naznace fino u profilu godine i posalju meni na pp uput kako smem da se ophodim u konverzaciji sa njima.A to sto neko ima 4 ili 5 banki ne znaci da je popio svu pamet sveta,cak sta vise mnogi od njih su ...Ja nemogu da postujem necije godine same po sebi ako je covek po prirodi glup,neobrazovan,nevaspitan,neostvaren sa toliko godina,cabe njemu sto je spiskao tolike godine ko zna kako.Nisam ni na koga konkretno mislila samo objasnjavah onaj pojam "postovati starije".Znaci postujem ako ima sta da se postuje.Sto se tice tih mojih pogresnih pogleda na svet nista nije obrazlozeno konkretno,samo napisana gomila gluposti koja govori dosta o tebi.Tvoj jedini odgovor je da nemam pojma o cemu se ovde radi.Pa posto smo ovde da diskutujemo objasni mi molim te,da vidimo tvoje bogato zivotno iskustvo.
A sto se tice mog nastupa e tu si jedino bio u pravu,umem da budem malo vise temperamentna,sto ne bih trebala pogotovo na bezveznom forumu sa likovima koje ni ne znam.Ali oko nekih tema se bas zaletim sto se da primetiti,i to da bi trebala da promenim nacin na koji iskazujem misljenje je potpuna istina.Poradicu na tome.I nemoj zaboraviti da mi odgovoris,zeljna sam znanja.
 
Pera_Zdera:
Evo recimo primer koji sam video.
U kaficu neki lik bas grubo spopada neku devojku....gura je, grli je na silu. Ali fazon je u tome sto se ona bas nesto i ne buni. Na kraju on nju uhati za ruku i bukvalno izgura napolje.

E sad pitanje
1. Kakve su to osobe koje trpe pretnje?
2. Kakve su to osobe koje prete?
3. Da li neko normalan uopste zeli neku takvu osobu pored sebe...mislim na onu koja preti?

Definitivno ti nije dobro:) Prijateljski savet. Nadji si neku curicu bre.... pod hitno!!!;)
 
Gazdarica:
Meni je ovo strasno, pogotovo od strane jedne zene...
Da li si ti od onih koji se prave gluvi i slijepi, ako cuju kako komsija lomi kosti svojoj zeni...?
Njihova stvar, sta se ti, ili bilo ko drugi, ima petljati u to...?

Jezivo... :?

Откуд се ти толико ишчуђаваш, а иначе си сва у СМ фазону?

Да, заиста мислим да нико нема права да некома намеће помоћ, ако је та особа није тражила и ничим није показала да јој је иста потребна. Радило се о девојкама које се не буне, зар не?
 
latica:
Odakle krenuti.Sto se tice starijih znam ja da ovde pola ljudi mogu da mi budu mame i tate,pa nek oni iz stare garde koji imaju problema sa tim da neko ko je dosta mladji od njih izrazi svoje misljenje i osecaju se ugrozenim naznace fino u profilu godine i posalju meni na pp uput kako smem da se ophodim u konverzaciji sa njima.A to sto neko ima 4 ili 5 banki ne znaci da je popio svu pamet sveta,cak sta vise mnogi od njih su ...Ja nemogu da postujem necije godine same po sebi ako je covek po prirodi glup,neobrazovan,nevaspitan,neostvaren sa toliko godina,cabe njemu sto je spiskao tolike godine ko zna kako.Nisam ni na koga konkretno mislila samo objasnjavah onaj pojam "postovati starije".Znaci postujem ako ima sta da se postuje.Sto se tice tih mojih pogresnih pogleda na svet nista nije obrazlozeno konkretno,samo napisana gomila gluposti koja govori dosta o tebi.Tvoj jedini odgovor je da nemam pojma o cemu se ovde radi.Pa posto smo ovde da diskutujemo objasni mi molim te,da vidimo tvoje bogato zivotno iskustvo.
A sto se tice mog nastupa e tu si jedino bio u pravu,umem da budem malo vise temperamentna,sto ne bih trebala pogotovo na bezveznom forumu sa likovima koje ni ne znam.Ali oko nekih tema se bas zaletim sto se da primetiti,i to da bi trebala da promenim nacin na koji iskazujem misljenje je potpuna istina.Poradicu na tome.I nemoj zaboraviti da mi odgovoris,zeljna sam znanja.
Nastavi da radis na sebi...drzim ti fige... :wink:
 

Back
Top