Prestaje moć B92?

Боже благи ...

Па зар ти Муњо Небеска,
што бијеш а не знаш где бијеш,
не знаш ???

Па и Дјука већ зна да се спрема централизација медија ...

Тијанић одлази, Митровић наступа, а Веран добија "Функсију" ...

A što će značiti,tri slične tv stanice po informativnosti naroda sa razlikom da li neka emituje više sporta,šoua,muzike ili filmova.
 
GZ:
Ne kapiram to sa b92
Postoje kako postoje..
Ako si lik, znas sta si, ko si, imas svoj stav, misljenje, poziciju, ne vidim razloga da jedna tv kuca pa i b92 utice na tebe..
I ja sam mozda nekad napisao kojesta na b92, vjerujem ne porevise ostro, ali me ta tv stanica nikada nije uspjela nicim okrenuti od onog sto sam mislio, zelio, htio, ili da mi je promijenila stavove po pitanju bilo cega..

Prema tome.. dabome

E pa to ne vazi za sve........ima ih koji misle onako kako "Kurir kaze



ps. e bash lepo shto vishe nemaju tu Ligu shampiona.....necu morati da menjam kanal :super::super:
 
GZ:
Ne kapiram to sa b92
Postoje kako postoje..
Ako si lik, znas sta si, ko si, imas svoj stav, misljenje, poziciju, ne vidim razloga da jedna tv kuca pa i b92 utice na tebe..
I ja sam mozda nekad napisao kojesta na b92, vjerujem ne porevise ostro, ali me ta tv stanica nikada nije uspjela nicim okrenuti od onog sto sam mislio, zelio, htio, ili da mi je promijenila stavove po pitanju bilo cega..

Prema tome.. dabome

За ово бона.
 
Imaš ovaj forum: http://www.parapsihopatologija.com/forums/

Tu ti je slična ekipa onoj sa B92, možda i ista, nemam pojma. Ako hoćeš, probaj, pa javi utiske. :D

Da se razumemo, ja likove sa B92 mogu samo da podyebavam i nerviram - a buduci da su im forumi gde se okupljaju ustrojeni kao rezervat za ugrozene vrste, bio bih banovan i na tom drugom dok kazes Dzek Robinson.

Sta mislis, zasto su tako retki cak i na relativno slobodnim forumima poput ovog? Zato sto su osetljivi kao nedonosce sa tri noge i ocas posla odlete u histeriju cim im se protivureci. Kakva bi se medicinska kriza razvila da ih neko danima zeza Putinovim slikama i izvrgava ruglu Velimira Kazimira Curguza kao ovde, ne smem ni da mislim.
 
Pre neki dan sam zapazio reklamiranje lige šampiona na RTS-u,što znači da su oni otkupili prava prenosa nakon višegodišnjeg emitovanja na B92.
Tu je i pitanje,šta je sa B92?
Nakon finansiranja od stranih donacija,izgleda da je to prestalo,pa sada moraju i oni da se snalaze i prikupljaju finansijere i traže biznismene,firme koji će da se oglašavaju preko njih a usput da im daju novac za opstanak ove tv i radio stanice,ali je izgleda to premalo da bi više dominirali u Srbiji.
Polako im odlaze i novinari,primer Rihe,za bolje uslove(pare).
Posustaje li uticaj B92 u Srbiji?

pa posluzili su svrsi....potrosena roba....
 
A da nisi ti mozda prilikom neke ekskurzije na slicne forume pokupio vise proglasenja za fasistu nego Gering za pet godina rata? ;)

Nekako mi se cini da si imao iskustva sa nasim slobodoumnim kolegama.

Ma jok, ja sam ti poslednje dve godine ili tako nešto uglavnom na Krsti. Od domaćih foruma sam registrovan samo na još jednom, a i tamo su me pozvali neki ljudi odavde. Svratim tamo s vremena na vreme, uglavnom dok sam i ovde. Javim se, napišem nešto i to ti je to. Ima možda još dva-tri strana foruma na kojima sam registrovan, ali i njih retko posećujem.

Forum B92 upalim kad izbije neka baš ozbiljna frka, ili tako nešto, pa da vidim šta pomenute kolege misle o tome.

Parapsihopatologiju još ređe. Za njih sam saznao preko nekih slika, kao što je ona Tomina u narodnoj nošnji i sa natpisom ''Gubernator''. Tu i na još nekim slikama je pisalo ''parapsihopatologija'' pa ja to poguglao da vidim o čemu se radi.

Moja iskustva sa tim slobodoljubivim umovima su zapravo uglavnom iz ''ril lajfa'' a proizilaze uglavnom iz mojih godina, odnosno iz proste činjenice da gro tih ljudi čine omladinci. To valjda ima veze sa Čerčilovim rečima: ''Ko sa 20 godina nije liberal nema srca. Ko sa 40 nije konzervativac nema mozga.'' Mogu ti reći da su užasno predvidljivi i veliki egoisti. K'o onaj lik što ti rekao na onoj zaključanoj temi da nisi njegov intelektualni nivo, (:D) što i inače, koliko videh, ima naviku da ponavlja jako često. Jako interesantna pojava kod tih mladih ljudi je da kad pričaju o retrogradnim i zatucanim srboćetnićkim klerofašistima samo treba da odbrojavaš sekunde kada će da dođu do turbo-folka. :D Valjda su isfrustrirani što tako malo ljudi sluša njihovu omiljenu vrstu muzike, ***** li ga. :D Tako da mi Grand vremenom postaje sve simpatičniji. :D

Zanimljiva je to populacija. Valjalo bi je proučavati.
 
ima li neko, od "glasnolajavaca, neki konkretan primer za svu tu pljuvachinu na b92..........neshto kao...tada i tad su objavili NEISTINU, IZMISLILI NEKU PRICHU, SLAGALI ............ili pushtate da vam drugi "kreiraju mishljenje.....pre ce biti da je tako jer, shto bi se zamarali , ovako je lakshe
 
ima li neko, od "glasnolajavaca, neki konkretan primer za svu tu pljuvachinu na b92..........neshto kao...tada i tad su objavili NEISTINU, IZMISLILI NEKU PRICHU, SLAGALI ............ili pushtate da vam drugi "kreiraju mishljenje.....pre ce biti da je tako jer, shto bi se zamarali , ovako je lakshe
Kako jel' ima?Pa sve što kažu ima bar jednu izmišljenu rečenicu ili poluistinu.
 

Back
Top