ПРЕПОЗНАЈТЕ СЕ...

mens:
a, ti volis!
pardon, ja sam vec par puta htela da ih tuzim za klevetu i neovlasceno slikanje, ali ako ti volis publicitet....pardon.....

Ja volim publicitet :?: :!:
Svašta :idea:
Šalim se naravno :lol:
Ti si htela da ih tužiš za "klevetu i neovlašćeno slikanje" ... :shock: :?:
Hmmm imam jedan savet za Tebe :
1. Oni ne slikaju - često fotografišu ali nisam čuo da pored Edina i Bude imaju i kakvog Stojkova,Penovca ili Uzelca. :wink:
2. Svaka tužba usmerena na medijima se obije o glavu tužiocu. Direktno ili indirektno. :idea:
3. Ako nisi željna publiciteta i fotografisanja a javna ličnost si...ne ručaj u restoranima, ne kupaj se na javnim bazenima i ne pojavljuj se bez preke potrebe u javnosti. Budi zvezda. :idea:

Prvi savet je besplatan. :idea: :wink:
 
Ma te fotke se prodaju za smesne pare !!
Paparaci nisu normalni !
Postoji jedna slika ( da ne kazem ko je i kako na njoj "ispao " ) , i Coban za nju daje 1000 din !
Pa brate , ....smesno - slika bi uzdrmala javnost !
Posle to Coban objavi , uvuce se malo u bulju onom koji je na slici , odvede ga na klopu i ....ubedi ga da je to dobro za njega ...
i kraj price !
Zato te slike malo kostaju !
A Coban natovari ove estradne likove kako je skupo platio ( ne bi li poveco "cenu i rejting" njihovom egu ) ! A oni ko ovcice :D
 
HEMI 426:
dok sam radio kao telohranitelj jedne poznate nase pevacke zvezde, yebao sam mamu sitnim fotografima koju su samo trazili da neko napravi gaf i da ga uhvate i objave. samo sam ih tukao i izbacivao iz back stagea gde su imali pravo da budu ali nisu smeli da se bune jer znaju da bi ih samo gazio jos vise kao i da im je posao zesce nemoralan i prljav....

Ajde da okrenemo priču.
Zamisli da ti se pojavi u navedenom bek stejdžu isto tako lud i jak tip (plus utoka za pojasom ) i da te gazi jedno 15 minuta zato što ti glumiš telohranitelja neke "nabeđene pevaljke loklne poleguše" kojoj ne treba ni reza na vratima a ne telohranitelj. I da te gazi još više zato što imaš pravo da budeš telohranitelj ali on smatra da ti ne radiš baš dobro svoj posao.

Epilog :arrow: Svako radi svoj posao. Tvoj posao nije da "nabeđenu zvezdu" braniš od paparaca i klinaca koji žele autogram...tvoj posao je da je štitiš od napada i nasrtaja na nju.
Ne znam da u N.Sadu postoji takva zvezda...
I "ona jedna" nema telohranitelja...
 
nesons:
DOKONI UM:
Ma tamna posla...
Di bi ja to...

Kreces se po takvim mestima i "skupovima " , pa covek pomisli da se i zaradjuje od toga ?
Mislim da nisi od onih koji dobijaju pozivnice za slicna desavanja i s*anja !
Sta u stvari ti "radis" ? :?
( ne bih rizikovao zivot za tu info. ) :lol:

Šta radim :?:
Pa uglavnom ništa :lol: .
Dokonišem. :idea:
Dokonost i Dosada e to je moj hobi kome se uvek rado vraćam. :idea:
:lol:
A ako pitaš šta radim na takvim mestima...pijem piće, zezam se i smejem se budalama koji takve skupove i prijeme doživljavaju kao božiji dar što su tu i koji se trude da budu obučeni i da se ponašaju "kako to dolikuje situaciji" :lol:
 
DOKONI UM:
nesons:
DOKONI UM:
Ma tamna posla...
Di bi ja to...

Kreces se po takvim mestima i "skupovima " , pa covek pomisli da se i zaradjuje od toga ?
Mislim da nisi od onih koji dobijaju pozivnice za slicna desavanja i s*anja !
Sta u stvari ti "radis" ? :?
( ne bih rizikovao zivot za tu info. ) :lol:

Šta radim :?:
Pa uglavnom ništa :lol: .
Dokonišem. :idea:
Dokonost i Dosada e to je moj hobi kome se uvek rado vraćam. :idea:
:lol:
A ako pitaš šta radim na takvim mestima...pijem piće, zezam se i smejem se budalama koji takve skupove i prijeme doživljavaju kao božiji dar što su tu i koji se trude da budu obučeni i da se ponašaju "kako to dolikuje situaciji" :lol:

Tako sam i mislio !
Tatin sin ! :lol:
A mamin mezimac ! :lol:
 
Pera_Zdera:
DOKONI UM:
Tako je. :lol:
8)
A ti si očekivao da ti sada ispričam svoju tužnu priču kako radim po ceo dan i kako ponekad ustanem i pre nego što legnem :lol:
Nema toga...
:idea: Šali se ... radim ponekad i koliko želim... :lol:
Eh Dokoni pa kakav si ti fenser i burzuj kakvim se po forumu predstavljas, a ovamo honorarac sa 4000 din platom. :shock:
A mama, tata, rodbina i brat Bing ?!? :lol:
 
Moram priznati da mi je ovo najsmesniji nik :lol: :lol: :lol:

Prijatno s tobom! :lol:

06pancake4.jpg
 
DOKONI UM:
mens:
DOKONI UM:
mens:
DOKONI UM:
Anja :*:
Anjice nemoj da ubacim "onaj kolaž" :wink:
dokoni, pretis mladoj i lepoj? :shock:

Pretnja ? Ma neee malo je duga priča...ali u suštini Anja ima kolaž mojih a ja kolaž njenih photki...znaš ono : The best of :idea:
ma, znam. samo gledaj da robert coban ne sazna... :wink:

Hmmm a ko kaže da ne zna ? :lol:

:lol: :lol: :lol:

hahahhahaha
a nikad mi nisi rekao reakciju :wink:
 

Back
Top