Quantcast

ПРЕПОЗНАЈТЕ СЕ...

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
GoldenLady:
nesons:
peach:
nesons:
peach:
Pera_Zdera:
Slika soka od breskve.

:lol: dobro sam prosla! :P
od mojih silnih njanjavih postova,mog'o me neko ilustovati u vidu teglice pekmeza! :?

Mozda je bolji kompot ...?
mislis,onako za dezert sa slagom...hm...to je vec perverzija i bludna masta :lol:

bilo bi , ako bi sok od kompota klizio po telu ,...pa sve do usana ,....a vrhom jezika dodirujes ....mmmm :)

klizi po telu...pa sve do usana???? :shock:

Ne znas za to ? bas me cudi ? 8)

. . .

Poznat
Poruka
8.338
nesons:
GoldenLady:
nesons:
peach:
nesons:
peach:
Pera_Zdera:
Slika soka od breskve.

:lol: dobro sam prosla! :P
od mojih silnih njanjavih postova,mog'o me neko ilustovati u vidu teglice pekmeza! :?

Mozda je bolji kompot ...?
mislis,onako za dezert sa slagom...hm...to je vec perverzija i bludna masta :lol:

bilo bi , ako bi sok od kompota klizio po telu ,...pa sve do usana ,....a vrhom jezika dodirujes ....mmmm :)

klizi po telu...pa sve do usana???? :shock:

Ne znas za to ? bas me cudi ? 8)
Ma zna, samo ne moze da veruje da to pise :lol:

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
Ovan - bahati gadovi, uvek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

Bik - samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - posesivni ludaci, uvrede se ako im niste poželeli „dobro jutro” u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, vecni podcenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).

Devica - opsesivno-kompulsivni neurotici koji se stresa oslobadjaju čisteci stan, slazuci garderobu i kineski porculan, prezahtevne cepidlake kojima ni previse nije dovoljno.

Vaga - narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im pet dana dok se odluce hoće li naruciti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenji da je pravo cudo kako uopste ustaju iz kreveta.

Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povuci još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj
sveta oni se nebi sokirali, verovatno ucestvujuci u sado-mazo orgijama.

Strelac - raspikuca i kockar, uziva soliti pamet, a entuzijazam im je toliki je i oziveti mrtve sasvim moguće - naravno - samo ako oni to rade, uzasavaju se priznati da znaju za osecaj tuge.

Jarac - pravi pravcati gonici robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč „oprostiti” ne postoju u njihovom recniku, prodali bi dupe za
drustveni status.

Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, vecita zabadala u privatni zivot drugih, verovatno ne iznenadjuje cinjenica da je po statistici u CIA najviše spijuna upravo u znaku vodolije.

Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da neko dodje i da ih utesi, ne mogu se ni popipsati bez tudje pomoći, i najmanju sitnicu vide
kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
nesons:
a ti ?

Riba u podznaku bik ! Znao sam ! :lol:

ja?

ja sam od svega po malo :D

Ovan - bahati gadovi
Bik - dosadni k'o klub filatelista
Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta
Rak - posesivni ludaci
Lav - arogantni
Devica - opsesivno-kompulsivni neurotici
Vaga - narcisoidni shizofrenici
Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci
Strelac - uziva soliti pamet
Jarac - pravi pravcati gonici robova
Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci
Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici

Ukratko.... I m your worst nightmare :twisted:
:lol:

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
. . .:
GoldenLady:
Devica - opsesivno-kompulsivni neurotici koji se stresa oslobadjaju čisteci stan, slazuci garderobu i kineski porculan, prezahtevne cepidlake kojima ni previse nije dovoljno.
Nije tacno da se stresa oslobadjaju cistuci stan, slazeci garderobu i kineski porcelan.
Cepidlake jesmo i to velike i to je tacno a ostalo nije.

mislis, porazbio si porculan jer ti se smucilo da cistis? :lol:

. . .

Poznat
Poruka
8.338
GoldenLady:
. . .:
GoldenLady:
Nije tacno da se stresa oslobadjaju cistuci stan, slazeci garderobu i kineski porcelan.
Cepidlake jesmo i to velike i to je tacno a ostalo nije.

mislis, porazbio si porculan jer ti se smucilo da cistis? :lol:
Nisam jer ga i nemam :P

mens

Primećen član
Poruka
959
Ovan - bahati gadovi
Bik - dosadni k'o klub filatelista
Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minutaRak - posesivni ludaci
Lav - arogantni
Devica - opsesivno-kompulsivni neurotici
Vaga - narcisoidni shizofrenici
Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci
Strelac - uziva soliti pamet
Jarac - pravi pravcati gonici robova
Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci
Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici

Ukratko.... I m your worst nightmare :twisted:
:lol:[/quote]
mislim, ajde pljuni me jos malo........jel ima ovde jos blizanaca? :?:help

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
nesons:
JudgeDred:
Molio bih ljude dobre volje iz Novog Sada,da ako su u prilici mi pošalju slike stadiona RFK Novi Sad na Detelinari !

Unapred zahvalan!

Nema tu sta da se vidi !
Poljana ogradjena zicom , na jednoj strani tribine...

Ako planiras da "zaigras" za Novi Sad , bice ti dobro - jer bices u Novom Sadu !

Hajde STORM ... ovo je posao za Tebe...a i Tvoj je kraj...

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
GoldenLady:
Ovan - bahati gadovi, uvek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

Bik - samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - posesivni ludaci, uvrede se ako im niste poželeli „dobro jutro” u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, vecni podcenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).

Vaga - narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im pet dana dok se odluce hoće li naruciti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lenji da je pravo cudo kako uopste ustaju iz kreveta.

Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povuci još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj
sveta oni se nebi sokirali, verovatno ucestvujuci u sado-mazo orgijama.

Strelac - raspikuca i kockar, uziva soliti pamet, a entuzijazam im je toliki je i oziveti mrtve sasvim moguće - naravno - samo ako oni to rade, uzasavaju se priznati da znaju za osecaj tuge.

Jarac - pravi pravcati gonici robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, reč „oprostiti” ne postoju u njihovom recniku, prodali bi dupe za
drustveni status.

Vodolija - vulgarni i nepristojni perverznjaci, vecita zabadala u privatni zivot drugih, verovatno ne iznenadjuje cinjenica da je po statistici u CIA najviše spijuna upravo u znaku vodolije.

Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da neko dodje i da ih utesi, ne mogu se ni popipsati bez tudje pomoći, i najmanju sitnicu vide
kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

Niste pogledali sve.. ;)

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929

još kada uključim dilemu dal' ću Kolu Lajt ili PEPSI dijet i dal' ću hladnu ili sa ledom...konobar osedi dok sedi i čeka da se ja "izvažem" u odluci svojoj 8)

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
DOKONI UM:

još kada uključim dilemu dal' ću Kolu Lajt ili PEPSI dijet i dal' ću hladnu ili sa ledom...konobar osedi dok sedi i čeka da se ja "izvažem" u odluci svojoj 8)

:lol: :lol: :lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.