Preminuo Dejan Milojević: Srpski trener umro od posledica srčanog udara u 46. godini

Imam pitanje za tebe, jel ti zao sto je Dejan umro? Mislim ako je ovo tema posvecena njegovom odlasku i ti pises vec nekoliko postova na toj temi a vidim da si nezainteresivan, odnosno hladan si prema njegovom odlasku.

Uzgred, izlozio si se velikom umnom naporu, napisao si celu recenicu ovde, jbt.
Hajde postiraj ti nama link gde si to procitao. Pretpostavljam da je to neki ozbiljan medicinski ili sportski sajt a ne neki sajt teoreticara zavere. 2020 nije bilo vakcinisanja, umiralo se od korone uzgred, umrlo je stotine i stotine sportista sirom sveta do kraja te godine.

Da, totalni ste smradovi da dolazite da s.e.rete na vest o smrti coveka, serete nebuloze, serete iako vas taj covek ne interesuje niti vam njegova smrt nesto znaci. Zemlja bezosecajnih ljudi.

Da ste ga ikad gledali kako igra ili kako vodi tim pisali bi o tome a ne o vasim teorijama zavere. On je bio vedar covek, nasmejan, zracio je energijom a i bio je i dobar igrac i vrsan poznavatelj kosarke. Mozete malo o tome?

Upravo svako onaj kome je zao se interesuje zasto je neko preminuo, poginuo ili kako vec ! Da se tako nesto ne bi ponovilo jos nekome...

Eno Vujosevic kaze da je bio tromb...
A upravo tromb je najcesca posledica smrti od dana korone i fejkcinacije...a zbog istih...jer su korona i fejkcinacija uvecali tu posledicu i taj rizik...

Radite kontrole na rizik od tromba!
Pogotovo nakon korone i fejkcinacije!


...
 
Poslednja izmena:
Hajde postiraj ti nama link gde si to procitao. Pretpostavljam da je to neki ozbiljan medicinski ili sportski sajt a ne neki sajt teoreticara zavere. 2020 nije bilo vakcinisanja, umiralo se od korone uzgred, umrlo je stotine i stotine sportista sirom sveta do kraja te godine.

Da, totalni ste smradovi da dolazite da s.e.rete na vest o smrti coveka, serete nebuloze, serete iako vas taj covek ne interesuje niti vam njegova smrt nesto znaci. Zemlja bezosecajnih ljudi.

Da ste ga ikad gledali kako igra ili kako vodi tim pisali bi o tome a ne o vasim teorijama zavere. On je bio vedar covek, nasmejan, zracio je energijom a i bio je i dobar igrac i vrsan poznavatelj kosarke. Mozete malo o tome?

...

Evo sta kaze ne neka baba s pijace, vec jedan od vodecih svetskih kardiologa:

Kardiolog upozorava: mRNA vakcine uzrokuju srčane udare kod miliona ljudi​

https://srbin.info/svet/kardiolog-u...kuju-srcane-udare-kod-miliona-ljudi/?lang=lat

Jedan od vodećih svetskih kardiologa govorio je o vakcinama protiv kovida, upozoravajući javnost da milioni primalaca mRNK pate od srčanog udara kao posledica primanja vakcine​


„Видимо узнемирујући континуирани тренд срчаних застоја код људи који су узели вакцину“, открио је врхунски кардиолог др Питер Мекала за Real America’s Voice у петак.

„Сада имамо податке из Накахаре у људској ПЕТ студији о срцу која показује да се позитронска емисиона томографија срца мења код скоро свих који су узимали ињекцију, најмање шест месеци или дуже, где се метаболизам срца мења“.

Ова студија је показала да су Фајзер и Модерна директно токсични за ћелије срчаног мишића.
...
 
Skoro svi koji su "uzeli vakcinu" su takođe "uzeli koronu" barem jednom, pa bih zamolio antivaksere da objasne kako znaju od čega je tromb? Samo nek objasne na nekoj drugoj temi.
Jos jednom ovo je tema posvecena Dejanu, a goveda dolaze da raspravljaju o vakcini i sire svoje teorije zavera. Pitanje za budale, koliko je ljudi iz NBA umrlo a nije vakcinisam samo Kajli Irving koliko znam? Najmanje 2 hiljade ljudi koji su neposredno ukljuceni (ne racunamo pomocno osoblje, samo igraci, treneri, sudije i menadzmenti) kao i Dejan, za ciju bi smrt znali kao sto znamo i za Dejanovu, i niko nije otisao usled srcanog udara. Jednostavno, Dejan je imao taj zivotni spil karata, zapalo ga tako ali sad svaka budala iz Srbistana sere o tome da je otisao zbog vakcine.

Dajte ljudi, Dejan je bio dobar kosarkas, dobar trener a zracio je i optimizmom i srecom. Kratko, dobar covek. Hajte malo o tome a ne o vasim s.r.anjima.
 
Stvarno, koliko je ovo užasno zastrašujuće. Nije prvi put da čuješ da neko prilično mlad i normalan naprasno umre. Ali kako čovek može tako, sportista, mlad, zdrava porodica, vedar, uspešan i samo u jednom trenutku - cap! Ode čovek. Nestade ga. Ne vide više ni decu ni ženu ni prijatelje ni nikoga... Šta je onda ovaj život uopšte 😐
 
Da li je bio Covid vakcinisan?
Kao trener u NBA sigurno je morao proci tu naredbodavnu proceduru...

Ako jeste bio - to ga je ubilo !
Kao i bezbroj drugih....poznatih javnih i nepoznatih tj anonimnih licnosti...


...
Grome mislim da si uvek u pravu i postujem tvoje misljenje.
Ako je covek bio zdrav(mi to ne znamo nemamo uvid)to je katastrofa u 46 godini tako da ode.
Ako je vakcina preduslov srcanog udara to je katastrofa(a cuo sam za dosta primera da su stradali zdravi od vakcine)A u Usa je bio preduslov da radis da se vakcinises.
Uzas nad svim uzasima.Naravno niko nece odgovarati za njegovu smrt.Svi ce reci ma imao viska kg pa ga to ubilo.
Pocivaj u miru Dejane.Neka bog da snage tvojoj porodici da izdrzi teske trenutke.
 
Dosta ljudi zanima konkretan uzrok smrti.Trebalo bi da se odradi i obdukcija i da se vidi.
To zahtevaju i stroga americka pravila.
A sta god da je to je zaista katastrofa ali eto nema pravila umiru sportasi,mladi,neko dozivi i 100 godina.
Jedno je sigurno (Grome)da nece objaviti da je vakcina uzrok pogorsanja organizma.Pa bila uzrok ili ne bila.
Evo neki dan moj komsija oko 57 mu god zdrav i prav odjednom zavrsi u bolnici jedva spasio zivu glavu stavili mu 3/4 baj pasa ili stenta pojma nemam.
Definitivno posle ovih korona ljudi vide stradavaju.Da li su uzroci vakcine ili posledice prelezane korone boga pitaj.Meni je jako sumljiv bio otpor Novaka Djokovica prema vakcini da nije igrao pod cenu da se ne vakcinise .
Da prelezana bolest napravi stetu organizmu i to je vrlo verovatno u kojoj meri je organizam ostecen.
Grome izjasni se.
 
Screenshot_20240212_135950_X.jpg
 

Back
Top