Quantcast

Premijer u ,,Ćirilici”

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Slušam sad gospodina Premijera…

Kaže, ne može da veruje kada mu ljudi u Srbiji kažu da godina ne rade i čekaju posao.

Kaže, koga ste vi videli u Americi da čeka posao?!

Ne zato što im je država pomogla, nego rade u privatnom sektoru – pokreću privatni biznis!

Pa me zanima…

Koju privatnu firmu je otvorio gospodin Premijer?

Jer ja sam siguran da on ovoliki i ovako vredan, preduzimljiv, sposoban i kreativan… mora da je uposlio na hiljade ili bar stotine ljudi…

Zna li neko kako se zove to preduzeće?

Jer ja sam siguran da gospodin Premijer nije utekao na državne jasle i parazitirao u poslaničkoj klupi… ne kao oni drugi…

Poslednja izmena:

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Ali lepo od njega sto se izvinio Draskovicu, jer mu ranije nije verovao oko nekih stvari, pa se uverio da je u pravu.

Ljudski je i pogresiti i izviniti se.

I apsolutno se slazem sa njegovim animozitetom prema onima koji bi Srbiju da ujedinjuju sa Mongolijom... Trebalo je to reci :ok:

gost 305033

Ističe se
Poruka
2.155

Kaže, ne može da veruje kada mu ljudi u Srbiji kažu da godina ne rade i čekaju posao.

Ne zato što im je država pomogla, nego rade u privatnom sektoru – pokreću privatni biznis!

Pa me zanima…

Jer ja sam siguran da on ovoliki i ovako vredan, preduzimljiv, sposoban i kreativan… mora da je uposlio na hiljade ili bar stotine ljudi…

Jer ja sam siguran da gospodin Premijer nije utekao na državne jasle i parazitirao u poslaničkoj klupi… ne kao oni drugi…
Njegov brat je otvorio firmu

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Ko je bio u americi video je najmanje 50 miliona ljudi koji nemaju za hranu... kad ih vec pominje
Kod nas ljudi cekaju obecano :lol:
Ali, sto jeste, jeste... realan je.

Kaze, ne moze da se utrkuje sa onima koji imaju mnogo para.

Dakle, ni premijerska funkcija ne pruza bas mogucnost da se covek svemu suprotstavi...

- - - - - - - - - -

Njegov brat je otvorio firmu
Gospodin Premijer kaze da su to lazi i klevete :rtfm:

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.870
Ali, sto jeste, jeste... realan je.

Kaze, ne moze da se utrkuje sa onima koji imaju mnogo para.

Dakle, ni premijerska funkcija ne pruza bas mogucnost da se covek svemu suprotstavi...

- - - - - - - - - -

Gospodin Premijer kaze da su to lazi i klevete :rtfm:
Ne moze da se utrkuje, ali bi trebao da hapsi i oduzima imovinu, daje siromasnima. Ne kazem da je to lak posao, ali sam se zauzeo tog posla i obecao nesto....

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Ne moze da se utrkuje, ali bi trebao da hapsi i oduzima imovinu, daje siromasnima. Ne kazem da je to lak posao, ali sam se zauzeo tog posla i obecao nesto....
Pa nije zlocin biti bogat...

E, sad, da li ce neko da udeli sirotinji ili ne, to zavisi od toga i kakav je hriscanin i kakav je covek.

Tu bi pre crkva trebalo da poradi malo na negovanju savesti svojih vernika.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
13.776

Pa me zanima…

Strasno. Amerika ima jedno 20 miliona zvanicno nezaposlenih i jedno 50 miliona onih koji su digli ruke od toga da ce naci posao, zive na socijalnoj pomoci i tackicama za hranu, zive u projektima, gde caruju droga i kriminal.

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Ne. Oni čekaju Godoa.
Ko ceka Godoa, docekace makroa :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ja sam bila u Americi barem 5-6x ( i uzduz i popreko). Nisam videla nijednog gladnog coveka, ti najsiromashniji su uvek i najdeblji, to znaci da ne gladuju.
Da...

- - - - - - - - - -

Zlocin nego sta? Kad lopovi imaju milijarde koje su pokrali to je zlocin! Nemoj da mi izvrces poruke. Ja ne trazim humanitarnu pomoc
Ako je neko pokrao milijarde, taj sigurno nije u Srbiji.

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Strasno. Amerika ima jedno 20 miliona zvanicno nezaposlenih i jedno 50 miliona onih koji su digli ruke od toga da ce naci posao, zive na socijalnoj pomoci i tackicama za hranu, zive u projektima, gde caruju droga i kriminal.
Zbog takvih ta zemlja i propada.

Trebalo bi sve njih koji nece da rade da presele u Srbiju ne nekih 10-ak godina, a da umesto njih pute u SAD Srbe koji hoce da rade.

Mislim da bi to bilo na obostranu korist, ako ne zadovoljstvo.

COBAK

Domaćin
Banovan
Poruka
3.896
Ma, gledajte…

Nema država ništa od toga što bi se šačica zavidnika naslađivala da gospodin Mišković skapava iza rešetaka…

Nama je bitno da on i njegova kompanija budu društveno svesni i pomognu ovom narodu u nevolji.

A ne da sad držimo za neki goli legalizam, od koga niko nema koristi…

Mislim, šta sad… Treba gospodin Premijer da uzme i da nabije gospodina Miškovića na taj naki ražanj populizma, da rasčereči Deltu i da nahrani sve zavidnike po Srbiji, pa da tako upropastimo jednu od najuspešnijih domaćih kompanija i da rasteramo sve investitore?!

OvajOnaj

Elita
Poruka
15.870
Ma, gledajte…

Nema država ništa od toga što bi se šačica zavidnika naslađivala da gospodin Mišković skapava iza rešetaka…

Nama je bitno da on i njegova kompanija budu društveno svesni i pomognu ovom narodu u nevolji.

A ne da sad držimo za neki goli legalizam, od koga niko nema koristi…

Mislim, šta sad… Treba gospodin Premijer da uzme i da nabije gospodina Miškovića na taj naki ražanj populizma, da rasčereči Deltu i da nahrani sve zavidnike po Srbiji, pa da tako upropastimo jednu od najuspešnijih domaćih kompanija i da rasteramo sve investitore?!
Zasto je onda nasrtao na uglednog srpskog privrednika? Da posalje lepu poruku drugim investitorima ili da dobije politicke poene?

pivosok

Elita
Poruka
23.278

Pa me zanima…

gosin premija non stop pominje 14 godina , a oni na vlasti vec dve godine

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.