Preduzeca.me - kritike i sugestije

Mozes da se trudis koliko zelis projekat ti nece zaziveti....
Osim par prijatelja koje nabedis i eventualno nekog ko se upeca, niko nece ni posetiti tvoj sajt cak i kad im odneses flajer.
Ovde ljudi nisu za besplatno reklamiranje. Pricam jer sam radio na jednom takvom slicnom projektu. a i u pravu su...
To sto je neki Zika napravio sajt, ja treba da otrcim kod njega , hehe
To ti nebi proslo ni na zapadu, a tek na Balkanu. Osim za portfolio za drugo ti nece sluziti...
Da bi imao ozbiljan sajt za reklamu iza njega treba da stoji drzava ili kompanija sa visemilionskim ulaganjem u marketing, i visegodisnjim zalaganjem da se pokrene sa mrtve tacke i dostigne neki nivo..
Primer ti je B92 i lakodoposla, i da ne nabrajam primere...
a takvih sajtova kao sto je tvoj znam dosta koji su trajali godinu-dve i gasenje...
Da ne trosimmo vise reci, videcemo se za 6 meseci koliko si napredovao
 
Srdjane, prvo malo o dizajnu. Sve ti je predimenzionisano. Sve je preveliko. Klaisična greška. Ne boj se svi su je pravili posebno ako su radili na papiru pa prešli na web.


Što se tiče projekta nažalost moram da se sližim sa prethodnim postovima. No, to nije razlog da digneš ruke od toga. Ovo ti je najlakši način da treniraš i vidiš iz svojih očiju situaciju na terenu.

Neki drugi put ćeš znati šta treba i kako treba a do toga ne možeš doći bez trnovitog puta pre toga :)

Samo napred, veruj mi bio baš bi voleo da smo svi pogrešili!
 

Back
Top