PREDSTAVLJANJE (za one koji žele), DOBRODOŠLICE...

Registovala sam se na forum samo zbog ove teme. :)
Odusevljena sam vasim tortama, sve su divne. Zao mi je sto ne mogu citati sve stranice, jer bi mi trebalo dosta vremena.
Nikad nisam nesto specijalno oblikovala torte, ali se nadam da cu uskoro poceti.
Nadam se da cete me posavetovati kad mi zatreba pomoc.
Veliki pozdrav za sve vredne domacice!

Dobro nam došla i naravno samo pitaj, dobićeš odgovore na sva pitanja od prvoklasnih majstorica.
 
Hvala na dobrodošlici. Kao što sam već rekla fantastične ste, zaista. Ne mislim samo po umeću koje prikazujete, jer torte su prelepe, već pre svega po ne sebičnosti da svoje znanje i umeće podelite sa drugima. To se danas ne susreće tako često. Zovem se Goca i imam 37 godina, torte kao i sve slatkiše obožavam i da pravim, a takođe i konzumiram. Sa fondanom sam prvi put radila u martu ove godine, sama sam ga pravila po Minjinom receptu. Hvala i njoj na ne sebičnosti da to podeli sa nama. Pravila sam za brataničin 4 rođendan tortu i odlučila da obložim fondanom, i odmah da napravim figuricu. To je bilo strašno, jer pre toga nisam pokačila sve što je trebala, pa fondan nisam uspela iz jednog dela da nanesem na tortu, figuricu sam napravila, i sve odmah bez sušenja sastavila i tavila u frižider. Sutradan, Jagodiba Bobica je bila debela i pomalo grbava, ali sreća moje bratanice je bila podstrek da se trudim da sledeća bude bolja. Do sada sam napravila 4 torte sa fondanom, samo za sebe ali bih zaista volela da se malo ozbiljnije bavim ovim poslom. Zato još jednom sve pohvale od mene, za sve vaše savete.
Udavih vas sve:rumenko:
 
Pozdrav za sve. Godinu dana čitam sva vaša iskustva i gledam vaša mala remek dela. Malo je reći zadivljena sam. Ja jednostavno nisam imala hrabrosti da se prijavim.
Pomalo se amaterski bavim pravljenjem torti i kolača. Mojim najbližima se dopada.
Dok ne naučim da šaljem slike, veliki pozdrav!

Što se slanja i postavljanja slika tiče, imaš
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12841509&postcount=12

U jednom prozoru otvoriš to i krak po korak - uspećeš.
Ako ne - javljaj gde "zapinje" ;).
Dobrodošla si u svakom slučaju!
 

Back
Top