Predsednik VučićiRus rekao da će prosečna plata pripadnicima BIA biti oko 1000 evra!?

Tамо раде људи са сметњама у мозгу
Можда је у другим државама то и озбиљна служба али не и код нас
Црна Гора, Херцеговина...
Већина их оде са инвалидском у пензију око 40-те године живота
Онда шетају по комшилуку и подижу комшијама гепеке на колима и преврћу поштанске сандучиће.
Ови што су били шефови купе кера па шетају увече док људима упаљено светло по становима.
Шта ли сањају да ми је знати?

Sta sanjaju? Rasejani, oni sanjaju o MNOGO boljem svetu. Posto oni o sebi misle da su jako dobri ljudi. I ja kazem da su dobri. Treba tu dobrotu iseckati na sitne komade, i posejati zemlju da se nadjubri. Dobri su za to. Cak stavise, odlicni. :kez:

Која је то сорта паразита лептиебем

Nemoj tako. Te duse od ljudi da pljujes, surovo. Tako dusevni ljudi. Dusha man. Dushman. U prevodu na srpski: majmun. :mrgreen:

_nobody_
 
Sta sanjaju? Rasejani, oni sanjaju o MNOGO boljem svetu. Posto oni o sebi misle da su jako dobri ljudi. I ja kazem da su dobri. Treba tu dobrotu iseckati na sitne komade, i posejati zemlju da se nadjubri. Dobri su za to. Cak stavise, odlicni. :kez:



Nemoj tako. Te duse od ljudi da pljujes, surovo. Tako dusevni ljudi. Dusha man. Dushman. U prevodu na srpski: majmun. :mrgreen:

_nobody_

Ne treba biti ljubomoran ako je neko uspešan.
 
Ne treba biti ljubomoran ako je neko uspešan.

Prijavi se, u troroglju, za soma evra? Hoces? Ja cu da ti napisem rekomendaciju. Posle nemoj da mi qqas kao sinja qqavica. Imam ja ove psice kucichije, koji vole mleveno meso. Dobar si kandidat.

Kako si ti gloop, iebote... Gloop i toop. Uvek te siebem, ki mujmana. Pa idi u Afriku, i kupi pamet. Babunsku, jeftina je. Ja cu ti dam tri banane za put. :hahaha:

_nobody_
 

Back
Top