Predsednički izbori u Hrvatskoj: pobeda Zorana Milanovića

Sam si tražio! Iako to nema veze jer su drugi faktori bili presudni, ali mi zvuči simpatično:
Znaš zašto Kina postaje sve veća ekonomska i vojna sila? Zato što kod njih takvi koji bi počeli govor kao Kučan i Račan bi već bili pred vojnim sudom i pre završetka kongresa!
mis.jpg
 
Sam si tražio! Iako to nema veze jer su drugi faktori bili presudni, ali mi zvuči simpatično:
Znaš zašto Kina postaje sve veća ekonomska i vojna sila? Zato što kod njih takvi koji bi počeli govor kao Kučan i Račan bi već bili pred vojnim sudom i pre završetka kongresa!
Pogledajte prilog 633280
Da je napravljena Srboslavija, Kina bi kaskala za njom.
 
https://ssp.rs/cestitke-milanovicu-na-pobedi-na-predsednickim-izborima-u-hrvatskoj/

Čestitke Milanoviću na pobedi na predsedničkim izborima u Hrvatskoj

1578464308800.png


Stranka slobode i pravde čestita SDP Hrvatske i Zoranu Milanoviću pobedu na predsedničkim izborima u Hrvatskoj.


Pobeda građana Hrvatske nad populizmom, poruke gospodina Milanovića da su svi građani Hrvatske jednaki, kao i poruke pomirenja u izbornoj noći, daju nadu da je u regionu politika saradnje i snažnijih ekonomskih odnosa moguća.
 
Hahahah ono je bila zayebancija

Ali Islam je pomogao Srbima da se rašire...
Ko je kome pomogao nebitno je. Imas i u Albaniji mulsimane pa su svi Albanci. Problem muslimana je sto su kao i ostale isprdci od okolnih nacija potpali pod CIA propagandu. I dobili ste sto ste zasluzili. Glad. :D
 
Najjača joj je bila izjava kako je ona KĆI MESARA KOJI JE KRVAVO RADIO CELI ŽIVOT...:hahaha1:


...
Samo se ti isprdavaj, ali zakukat ce mo svi mi za mesarevom kceri.
Isto tako, jednog dana kada Vucic ode, sunce i vedro plavo nebo nad Srbijom zamijeniti ce olovni kisni oblaci.
Srbija, koja je do tada bila Rivendell, postati ce Mordor.
I bas zbog toga trebas uzivati u vremenu koje ti je dragi Bog podario s Vucicem na ovom svijetu, Aleksandrom, cija ce se dusa jednog dana nebu priljubiti.

 
Zamisljam Vucica u predvecerje svog zivota, izranjavane, ali ciste duse, koji se cijeli zivot poput lava borio za Srbiju i srpski narod.
Iscrpljen, izgladnjen, naboran, tjelesno slab, odlazi na Svetu goru i zamonasuje se u manastiru Hilandar.
To bi bila ta poetska pravda, da se najcisce duse poput njegove, nalaze na mjestu koje je najblize Bogu.
 

Back
Top