Predmet "kondom"

Zasto konstantno citam devojke kako je upotreba kondoma , odnosno da je sex bez istog udovoljavanje
samo i iskljucivo muskarcu :eek:

Ne razumem , zaista. Meni prvoj je sex sa kondomom, kao da jedem sendvic sa folijom. :roll:

Kao da jedeš pekmez preko celofana za oboje...što bi rek'o moj drug...ali, ali nije ni tako strašno sa kondišom, ne preterujte stvarno......kao neko ko se sa svojom devojkom suočio sa abortusom i vrlo teško to preživeo, ne bih se ja igr'o...i nisam trebao da joj pristajem na sex bez kondoma kad mu nije vreme...:roll:
 
i meni je lepse bez...mozda moze ponekad,ali abortus mi je kao da sam ubila svoje dete...a morala bi jer ne zelim sad da budem trudna. i dodaj na to hiv i ostalo...

Kao da jedeš pekmez preko celofana za oboje...što bi rek'o moj drug...ali, ali nije ni tako strašno sa kondišom, ne preterujte stvarno......kao neko ko se sa svojom devojkom suočio sa abortusom i vrlo teško to preživeo, ne bih se ja igr'o...i nisam trebao da joj pristajem na sex bez kondoma kad mu nije vreme...:roll:

Pricamo o vezama a ne sexu koji je tek u zacetku, znaci bolesti iskljucujemo, valjda verujemo partneru u tom pogledu jer se inace mozemo zaraziti i poljupcem.:think: Realno.

A za trudnocu, postoji spirala, tablete, mada ovo drugo manje pozeljno zbog svih simpotma od njih.
 
Pricamo o vezama a ne sexu koji je tek u zacetku, znaci bolesti iskljucujemo, valjda verujemo partneru u tom pogledu jer se inace mozemo zaraziti i poljupcem.:think: Realno.

A za trudnocu, postoji spirala, tablete, mada ovo drugo manje pozeljno zbog svih simpotma od njih.

Moja veza je bila vrlo ozbiljna, nije ništa u začetku. Dve i po godine smo bili zajedno, studenti oboje, živeli u istom stanu....Što se tiče drugih načina kontracepcije, za tablete nisam, ne bih se terao ženu da se igra sa hormonima, ma koliko srali o tome da je to bezopasno i tralala...Spirala se preporučuje ženi koja je već rađala...tako da mi je kondom najbolja opcija...E sad što nismo koristili ništa, ona nije htela..a ja sam joj pristao...I desi se dete..dva bedna studenta..Čime, kako da izdržavaš dete..i još završavamo fakultet....a opet sam ga želeo...razum je pobedio i abortirala je, ali sam ja to teško podneo, teže od nje...A onda su tu i razne crne misli...pšta ako ne možemo više imati decu? Šta ako se raskantamo i sutra ja imam decu, a ona nema? Pa ubila bi me savest....Uopšte nisam mirno spavao dok nije ponovo ostala trudna...fala bogu sve je u redu..i postaćemo tata i mama u aprilu..:super:
 
Cestitam oboma :)


Ali mi nije jasno zasto svi jos uvek toliko galame i uvereni su da je spirala samo za zene koje su radjale :eek:

To nije istina... znam provereno :)

Tako je rek'o ginekolog, nisam ja izmislio....da može, ali da ipak nije preporučljivo za ženu koja nije rađala zbog mogućih komplikacija...to je ipak strano telo u organizmu...Nije za šalu..
 
Tako je rek'o ginekolog, nisam ja izmislio....da može, ali da ipak nije preporučljivo za ženu koja nije rađala zbog mogućih komplikacija...to je ipak strano telo u organizmu...Nije za šalu..

Ja imam godinama, i sve je ok... a inace ako tako gledamo sve moze da izazove komplikaciju.. ali da se ne ubedjujemo :D pricamo o tome zasto zene misle da ugadjaju muskracima ako ne koriste kondom ?
 
Ja imam godinama, i sve je ok... a inace ako tako gledamo sve moze da izazove komplikaciju.. ali da se ne ubedjujemo :D pricamo o tome zasto zene misle da ugadjaju muskracima ako ne koriste kondom ?

Verovatno kad skinu kondišu misle za sve vreme odnosa: Šta ako ostanem trudna? ...pa ne mogu da se opuste...I realno, ko više insistira na sex bez kondoma? I koga više boli dupe za trudnoću? Ko češće beži od odgovornosti...? Kome dupe neće pod nož ako se desi neželjena trudnoća? Žene je l' da? :lol: Zato sam rekao nužda zakon menja, a vi se igrajte...:D
 
Tako je rek'o ginekolog, nisam ja izmislio....da može, ali da ipak nije preporučljivo za ženu koja nije rađala zbog mogućih komplikacija...to je ipak strano telo u organizmu...Nije za šalu..
Da, ali ukoliko je sve ok nakon prvih par meseci, nema problema ni za dalje.

Ja imam godinama, i sve je ok... a inace ako tako gledamo sve moze da izazove komplikaciju.. ali da se ne ubedjujemo :D pricamo o tome zasto zene misle da ugadjaju muskracima ako ne koriste kondom ?
Svačije telo se drugačije ponaša, i tebi npr.odgovara spirala, neko se lakše neko teže prilagodi,
neko bez ikakvih problema, a neko nikako.

@tema
Ne volim da koristim kondom, meni je to kao da šetam gradom u skafanderu :S
 
Nemoj da preteruješ, ja sam godinama tucao bez kondoma i bez korišćenja nekog drugog sredstva kontrac. i nisam napravio dete,
samokontrola... A onaj ko kaže da nije mogao da se suzdrži, baš sere, ili ima problem sa kujcem pošto zdrav ***** bi trebao da ima taj fićr. :S
Ako se baš nekom nekad' i omakne postinor je tu kao krajnje sredstvo...
Inače poneki put s kondomom ok, ali ako bih birao između sexa s kondomom ili sexa sa nekom drugom, verovatno bih izabrao drugu (ako je samo sex u pitanju).
 
Zasto konstantno citam devojke kako je upotreba kondoma , odnosno da je sex bez istog udovoljavanje
samo i iskljucivo muskarcu :eek:

Ne razumem , zaista. Meni prvoj je sex sa kondomom, kao da jedem sendvic sa folijom. :roll:
Bolje je bez kondoma. Još nisam sreo ženu koja više voli seks uz upotrebu kondoma, kondom smatraju neophodnim, ali ne kao nešto što im uvećava zadovoljstvo tokom odnosa.
 
Zasto konstantno citam devojke kako je upotreba kondoma , odnosno da je sex bez istog udovoljavanje
samo i iskljucivo muskarcu :eek:

Ne razumem , zaista. Meni prvoj je sex sa kondomom, kao da jedem sendvic sa folijom. :roll:

Neznam, u redu je to ako ne želiš bebu i ako nisi u nekoj konstantnoj kres varijanti. Zdravlje pre svega, ali ja i ovako mogu do 101 i nazad a sa kondomom pre zaspim nego svšim....
 

Back
Top