Pravo mushkarca...

Zato sam protiv loop-ove teze da muškarac može da se pita u vezi abortusa žene....Jeste da je njegova "krv" u pitanju , ali ne može da se pita....

Само мала исправка-допуна:
Мушкарац може и треба да се ПИТА, значи треба да учествује у одлучивању, али ако се не сложе, ипак је онда коначна одлука на жени!
 
AntunTun:
chemu ondak uchestvovanje u donoshenju odluke?...mozhe kako hotjesh al na kraju tje biti po mome (:

:lol:
u ovim stvarima oko razmnožavanja, tako je. Možeš da ubeđuješ, iskazuješ želju, dogovaraš se i ugovaraš, ali svakako će biti kako ona hoće.

btw. znam jedan par gde je ON cicu navatao na bebu. Namerno :P Da bi bila njegova.
 
Teee-looo vre-te-nooo...

Kud sam i pokretao ovu temu...?
Loope, divim se ovim dobrim ljudima ovde koji su imali nerava da argumentovano odgovaraju na tvoja loopetanija.
Vidim, Morphea kaze da si joj puno pomogao... chini mi se da nije ironichna... i ja, kao pokretach teme osecam se odgovornim za to.
Avaj, shta uchinih?
 
Ljuba82:
2. Риба хоће мало забаве, тип жели дете, закачи...крк абортус...ко га ебе...
Taj covek ce kad tad prezaliti to nerodjeno dete, kada se ozeni sa onom pravom i konacno postane otac a dete kojeg se otac odrekao i ne zeli da ga vidi to nikada nece prezaliti. :-( Verovatno ce odrasti mrzeci oca. Zalosno... :(
 
AntunTun:
chemu ondak uchestvovanje u donoshenju odluke?...mozhe kako hotjesh al na kraju tje biti po mome (:

koja glupost...

Рекох да треба да се договарају и да заједно одлучују, ипак је то заједничко дете.

Једино у случају да су им гледишта потпуно супротстављена, онда је ипак логично и једино могуће да жена буде та која ће одлучити. Не може он, јер би то било онда насиље над женом, њено тело је у питању.
 
Tuzni_patak:
A što da ne zavisi samo od partnerke....

Ja znam nekoliko parova gde je ona njega zavlačila jako dugo da će možda imati decu , pa na kraju od toga ne bi ništa a evo on ima 40 i kusur....
Pa devojka ima stav upravo po tome što je ovo što si opisao toliko nepotrebno i ružno... :confused:
Ili grešim?
 

Back
Top