Прављење видео-клипова

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Некада се могaо очас направити видео-клип за рецимо Youtube, преузмеш Windows Movie maker, једноставан, поставиш музику на траку Timeline , спакујеш слике које се слајдирају, све једна до друге, на траку изнад музике и клизачем одредиш докле ће која да траје..
А онда видим укинут тај Винодусов Муви мејкер. Мада сам успео да скинем неки, који је немогућ за сарадњу.
Скинем неки Pinaple и још неке, не вреди ниједан, Код једног ти рпв наметне 150 слика и стотине нких музика које не можеш да уклониш. А твоја слика траје округло 4 секунде и онда се замрачи. нема начина да јој промениш трајање.
Има ли неки бесплатан програм, да не зеза, да је лак за коришћење?
 
Poslednja izmena:
Pitao sam se, ima li neka kvaka, onda tamo čitam: Is this site all free?
We do have a non-free option. When download as video, you can pay $2.98 to get a high quality version. However, you do not have to do it because the standard version will be good enough in most cases.....

Usput, znaš li dobar (FREE) program/online app koji gotovi PPS pretvara u neki video?

Ja sam tu pravila odlične videe za dž, samo je trebalo da video ima 50 lajkova da ne bude njihov logo na njemu.
Ali to nije problem, staviš ga na Fejs i prijatelji ga lajkuju.

Ne znam PPS u video...
 
Ja sam tu pravila odlične videe za dž, samo je trebalo da video ima 50 lajkova da ne bude njihov logo na njemu.
Ali to nije problem, staviš ga na Fejs i prijatelji ga lajkuju.

Ne znam PPS u video...
E јбг с орпотшењем, ако је дотле дошло да не могу ни то да урадим без некаквих лајкова. Нећу па макар... Видећу негде на старом лаптопу стари Винодус муви мејкер, мада је то било на 32 б. Џебали их битови...
 
E јбг с орпотшењем, ако је дотле дошло да не могу ни то да урадим без некаквих лајкова. Нећу па макар... Видећу негде на старом лаптопу стари Винодус муви мејкер, мада је то било на 32 б. Џебали их битови...
Nema problema! U super-truper 128-bitnom OS-u digneš virtuelno neku prastaru 32-bit verziju i odradiš šta ti treba! Hebali ih bitovi! :zcepanje:
 
probaj Resolve ima free verzija

Ово ћу да пробам
Nema problema! U super-truper 128-bitnom OS-u digneš virtuelno neku prastaru 32-bit verziju i odradiš šta ti treba! Hebali ih bitovi! :zcepanje:
Цитат:
U super-truper 128-bitnom OS-u
Супер тупер трапер... Немам појма Нађох ту с тару верзју, некако је угурах у 64 бизну опцију
 
U najnovijem broju "Sveta kompjutera" (izašao danas) kao da su ti čitali misli - predstavili su besplatni program za video montažu - MiniTool MovieMaker 2.2
73409-0054.jpeg

73409-0055.jpeg


https://moviemaker.minitool.com/
 
Да ли су ови програмери нормални? И овде МП3 који упакујем траје округло 10 секунди. Програм НЕМА МЕНИ. И нема начина да подесим да песма иде до краја.
У некадашњеем Movie Makeru си имао Timeline за све 3 ставке: музику, слике, видео и клизачем помераш.
Значи, овај програм је за видео клипове у трајању од 10 сeкунди
 
Да ли су ови програмери нормални? И овде МП3 који упакујем траје округло 10 секунди. Програм НЕМА МЕНИ. И нема начина да подесим да песма иде до краја.
У некадашњеем Movie Makeru си имао Timeline за све 3 ставке: музику, слике, видео и клизачем помераш.
Значи, овај програм је за видео клипове у трајању од 10 сeкунди
Jesu! Često imaš razne 'besplatne' programe koji imaju razna ograničenja, a ako hoćeš više....ZOLLENZI BITTE! :zcepanje:Istina, mnoge pichkice to napišu tek kada počneš da ga koristiš i lupi ti neku zabranu! Računaju majmuni da su te navukli pa ćeš da ga kupiš/platiš! :zcepanje: :zcepanje:
 
Oвај отворени пуцањ има сличне команде као некадашњи Movie Maker. Само што прави превелике фајлове. Убацим МП3 од 5 МБ и 3 слике по 1 МБ и добијем МП4 од преко 60 МБ, а у његовом формату osp нешто нањи "свега" 35 МБ.
Aли добро, да не закерам. Одем на онлајн компресор, може да смањи за трећину.
 
E па нећу из ината да им упишем број телефона. Монструозно. Не, нисам параноидан, знам да смо праћени ионако, али шта га боли д.пе за мој број телефона.
Svojevremno su neki (pokušavali?) da prave biznis sa skupljanjem i prodajom e-mail adresa! Sada je valjda u modi skupljanje i prodaja brojeva telefona!? :super:
 
Svojevremno su neki (pokušavali?) da prave biznis sa skupljanjem i prodajom e-mail adresa! Sada je valjda u modi skupljanje i prodaja brojeva telefona!? :super:
Ја сам на Емаил добио поруку да купим пола милиона Е адреса. Нисам питао за цену, чак ни из радозналости...
 
Да не отварам нову тему:
када хоћу да нешто Save или да "атачирам" при слању поште, раније ми је нудило локације: This PC, My documents, USB memory, desktop...
а сада, скрoлирам по цео минут док то не нађем, је рми нуди преко 50 глупости. Па будале једне, како ћу да Ворд фајл снимим на:
Apowersoft
Log
Mp3 Tag
Opera autoupdate
Roaming
Corel User Files (a уопште немам Корел)
downloadf-wmm
MATLAB
Links,
lOG
..

И још 30-ак будалаштина док не дођем до рецимо Десктоп, мај документс, или УСБ
Ако покушам а сетујем, добијам ово:
Sta mi nudi ovo na organize2020-06-03_183730.jpg
 

Back
Top