Pravac matičar

Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

Nikada nisam razumeo sta je zabavno posle 10 godina...
 
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

Zavisi na koji uzrast misliš, da li je početak veze u pubertetu ili u 30-tim, 40-tim?
Za ove druge bi stvarno bilo predugo da se 10 godina drže za ručice i ponašaju
kao dečkić i devojčica..dakle potrebe i svoje želje poznaju, samosvesni su i
treba da se realizuju, a ne da maštaju i grickaju mamine kolačiće.
 
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

Pa da sve je to lepo ali kad pišeš, brišeš i uzdišeš..... kad budeš bio u prilici da ti se veza otegne na 2,3,5,10...godina onda kaži....nije sve tako jednostavno kao što izgleda.;)
 
Zamislite, zabavljaju se 2 godine, 10 godina, 5 godina, 3 godine, oni se upoznaju, oni pokušavaju da žive zajedno, da vide da li će funkcionisati kao par....džisas, kakvi j'ebeni parovi i j'ebene veze...10 godina se oni upoznaju, 10 godina su momak i devojka....NE, NE MOGU to da uradim i prihvatim
Ili pravac matičar ili ništa.

Da, vucaju se 100 godina i posle dve godine se razvedu. Eto, moj sadasnji decko je bio u braku sa tom njegovom bivsom zenom. 20 godina se on smarao sa njom. Ja ne mogu da verujem. Kada se budemo vencali, ja necu biti kao ona. Bicu zabavna.
 
Pa jeste i kad ga opali srčko, pošto je čovek u godinama, onda će da te bije glas ‚‚Crne udovice‚‚........pa znaš kad će on da se oženi sa tobom -kad meni izraste kitha!:rotf:

Izgleda da je pocela da ti raste. Oni ne zive zajedno vec vise od sest meseci, a sutra nas dvoje, na Dan zaljubljenih, slavimo polugodisnjicu nase veze. ;) Tako, da mala, spremi se da ti menjaju krstenicu. ;)
 
a050.gif


:dash:
 
pa mozes godinama da budes povrsan u vezi...evo, ja sam bila skoro 4 :D....i sad smo kao nesto prebacili na visi nivo ali daleko je to jos od braka....ma nema pravila i ne treba da ih bude.....dok god je dobro za obe strane
 

Back
Top