PRAŠINA U OČI

...naziv teme je potpuno tacan...samo sto je glediste postavljaca blago dblno...

...velja ilic baca prasinu u oci kada spominje separatizam u vojvodini i tajne ugovore b92...da bi mogao na miru da pravi put do svoje bolnice...a sve na stetu sremaca, bacvana i lala...
 
Montezuma:
...naziv teme je potpuno tacan...samo sto je glediste postavljaca blago dblno...

...velja ilic baca prasinu u oci kada spominje separatizam u vojvodini i tajne ugovore b92...da bi mogao na miru da pravi put do svoje bolnice...a sve na stetu sremaca, bacvana i lala...

Како те није срамота, битанго од човека!!!
 
crow:
najgora
glasa za DSS vec treci put!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Паметна жена, а ево и зашто:


Dinkić: Grčka donacija od 100 miliona evra za Koridor 10 u Srbiji
Radio Srbija - Pre 18 sati

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić, izjavio je da je na sastanku sa ministrom finansija i ekonomije Grčke Jorgosom Alogoskufisom, u Atini, dogovoreno da grčka vlada sledeće godine izdvoji oko 100 miliona evra za izgradnju dela Koridora 10, na jugu centralne Srbije. Sredstva će biti izdvojena iz "Helenik plana" za Balkan, a Protokol o realizaciji donacije biće potpisan prilikom uzvratne posete Alogoskufisa Beogradu, rekao je Dinkić. Ministarstvo ekonomije Srbije je saopštilo da je Dinkić najavio da će i Vlada Srbije planirati značajnija sredstva u budžetu za 2008. godinu, kako bi na proleće mogli da počnu radovi na izgradnji deonice Koridora 10.

**********************************************************

ДаклеМ, имаћемо и коридор 10 а и аутопут Хоргош-Пожега...... па нек цркну наши душмани од муке.... :lol: :lol: :lol:
 
Velja je samo jedna od mnogih lopuza na politickoj sceni, ali posle Milosevica definitivno najveca!!
Cuj, na teritoriji Vojvodine izgradjen auto-put a oni da uzimaju pare od putarine???
Kao da je mnogo tesko bilo da se naplatna rampa Stari Banovci izostavi iz ugovora???
A ne transparentnost ugovora je posebna prica..
PROVIZIJA
PROVIZIJA
PROVIZIJA
 
Majko mila al ce tu da se krade. Sad da vidimo sta ce da izmisle, kakvu aferu, da bi se stvari odvijale po volji politicke vlasti a daleko od ociju naivnog glasackog naroda.
Mislil da Srbija nikada, ali nikada nije bila ovoliko u kriminalu. Gresim?
 
Atreid:
Na stranu sto pljackaju Vojvodinu, ali autoput do Pozege je stvarno genijalno, autoput koji vodi tacno gdje? Dodjes autoputem u shumu i?
da be
direkt u shumu! aj bar da je CG il sarajevo, mada mislim da je prioritet grchka i bugarska... ono U SHUMU!

a 30 godina drzava i pokraina krace za putarinu iz vojvodine :D

genijalno! zaista genijalno!
 
BettyBlue:
Majko mila al ce tu da se krade. Sad da vidimo sta ce da izmisle, kakvu aferu, da bi se stvari odvijale po volji politicke vlasti a daleko od ociju naivnog glasackog naroda.
Mislil da Srbija nikada, ali nikada nije bila ovoliko u kriminalu. Gresim?
srbija je uvek u ovolikom kriminalu :(
 
evo ga retardinjo
pravi se glup...

:D

aj objasni kako to zbog chanka se pravi autoput hrvatska-rumunija al ne preko srbije

i kako se stize u tursku, preko pozege :D

a koristice se taj put, koji nikom ne treba
al ovi u vojvodini 30 godina za dz!
 
Ti si budala kao i svi autonomaši i demokrate.
Lepo sam napisao da će se praviti autoput Horgoš-Požega-Bar, i obrazložio sam to.A ti i ostali idioti se uhvatili vojvođanske pare,kao onaj peško Kostreš,pa vojvođanske.E nisu vojvođanske već su SRPSKE.
Investicija je isplativa i za dobrobit Srbije i srpskog naroda.
 
drbob:
Ti si budala kao i svi autonomaši i demokrate.
Lepo sam napisao da će se praviti autoput Horgoš-Požega-Bar, i obrazložio sam to.A ti i ostali idioti se uhvatili vojvođanske pare,kao onaj peško Kostreš,pa vojvođanske.E nisu vojvođanske već su SRPSKE.
Investicija je isplativa i za dobrobit Srbije i srpskog naroda.

gde si bre obrazlozio?

gde su cifre o isplativosti?

kad ce ta deonica bar-madjarska da se zavrshi, i za koj moj?
i kad ce pozega-cg, ako ne moze u narednih 30 godina?
mislim... jedino velja za put u onaj kamenjar da uzme i beograd - nish
neshto mi se chini da je vec planirao...


a pare su onih koji ih stvore
u ovom sluchaju je AP Vojvodina stvorila put
koji velja oce da stavi u dzep!
 
drbob:
Ti si budala kao i svi autonomaši i demokrate.
Lepo sam napisao da će se praviti autoput Horgoš-Požega-Bar, i obrazložio sam to.A ti i ostali idioti se uhvatili vojvođanske pare,kao onaj peško Kostreš,pa vojvođanske.E nisu vojvođanske već su SRPSKE.
Investicija je isplativa i za dobrobit Srbije i srpskog naroda.

E nisu Srpske vec su Vojvodjanske!!!!
Ako nisu Vojvodjanske onda menjajte ustav ponovo i izbrisite BUDZET VOJVODINE !!!!!
 
crow:
marlone
te fazone "gde pishe"
primeni na tvoje drugare Stvormitu i ekipu

nemoj mene da vredjash...
ustvari, 8) slobodno, izvoli!

gde sam te uvredio? reko sam da si pametan i bistar... ajde pokazhi lepo gde je chovek ukrao...plus iza koncesije stoji cela vlada. shta mislish da bi oni to potpisali da znaju da velja 'oce da mazne neshto? ili hocesh da kazhesh da je cela vlada lopovska?
 

Back
Top