Pracenje internet saobracaja

The Good Rebel

Domaćin
Poruka
3.458
Da li postoji neki program pomocu kojeg mogu da vidim koje sve aplikacije, procesi, servisi na mom kompjuteru koriste internet vezu ? Visok mi je ping kad igram jednu online igricu koja nije uopste zahtevna, a i na mnogo slabijoj konekciji od ove koju sad imam, vrlo lagodno sam igrao (ali na drugom racunaru)...Ne znam kako da nadjem sta ga "gusi"...
 
Da li postoji neki program pomocu kojeg mogu da vidim koje sve aplikacije, procesi, servisi na mom kompjuteru koriste internet vezu ? Visok mi je ping kad igram jednu online igricu koja nije uopste zahtevna, a i na mnogo slabijoj konekciji od ove koju sad imam, vrlo lagodno sam igrao (ali na drugom racunaru)...Ne znam kako da nadjem sta ga "gusi"...

Moj Comodo Internet Security ima i firewall i u njemu modul za praćenje aktivnih konekcija... Nije to ništa posebno, takvih programa ima more jedno... Proguglaj, siguran sam da ćeš naći nešto da ti odgovara...
 
Da li postoji neki program pomocu kojeg mogu da vidim koje sve aplikacije, procesi, servisi na mom kompjuteru koriste internet vezu ? Visok mi je ping kad igram jednu online igricu koja nije uopste zahtevna, a i na mnogo slabijoj konekciji od ove koju sad imam, vrlo lagodno sam igrao (ali na drugom racunaru)...Ne znam kako da nadjem sta ga "gusi"...

Pitaj svog IP zašto ti je ping visok....
 
i Avast u fw ima ovo :)

ne treba ti nikakav program ,ako imas sedmicu idi na resource monitor i pogledaj sta koliko vuce
resource monitor.jpg

http://pingtest.net/
 

Back
Top