Pozitiva

Немој да се радујеш превише... Ако је цела зима била претопла, са свим изгледима да и лето буде претопло... Обараћемо рекорде у коришћењу клима уређаја.
 
nek' crknu dušmani:vudu:
najlepši slatkiši grada beograda...tuljumbe i bakljave sa prašnjavog i ciganskog zemunskog buvljaka.
bez najlona naravno:strika:
IMG-d9aa622c071d1267ee766bd2a1f8378b-V.jpg
 
Inače, popričah sa likom koji ovo prodaje, on pravi tulumbe, žena baklave...

Isporučuju ih grdnim poslastičarama u gradu...zlati u maksima gorkog...nekim u skadarliji, na zvezdari...

Eto, još jedan dokazo onoga što pričam - perfektbe su ❤️
 
Inače, popričah sa likom koji ovo prodaje, on pravi tulumbe, žena baklave...

Isporučuju ih grdnim poslastičarama u gradu...zlati u maksima gorkog...nekim u skadarliji, na zvezdari...

Eto, još jedan dokazo onoga što pričam - perfektbe su ❤️
draga moja grebi da on isporucuje svim tim poslasticatrnicama ne bi on imao za prodaju na pijaci.
jos ako je istina da to rade samo on i zena, ne mogu oni da postignu te kolicine pa da rade po ceo dan i jos da im ostane da gube vreme po pijaci i prodaju jer on dok sedi tu i prodaje ne moze da pravi, zar ne?
a kad je onda napravio te za "grdne" poslasticarnice i kad je stigao da im odnese?.
 
draga moja grebi da on isporucuje svim tim poslasticatrnicama ne bi on imao za prodaju na pijaci.
jos ako je istina da to rade samo on i zena, ne mogu oni da postignu te kolicine pa da rade po ceo dan i jos da im ostane da gube vreme po pijaci i prodaju jer on dok sedi tu i prodaje ne moze da pravi, zar ne?
a kad je onda napravio te za "grdne" poslasticarnice i kad je stigao da im odnese?.
А што мора да носи? Могу и они сами да дођу по. Све је ствар договора.
 
А што мора да носи? Могу и они сами да дођу по. Све је ствар договора.
a jeste bas, ti ocigledno ne znas kako funkcionise sistem nabavke u poslasticarnicama/kaficima/kafanama.
zaista mislis da imaju takvu logisticku sluzbu da kupuju od raznih klijenata razne kolace i da dolaze po njih?
sve to prodavac donosi.
 
draga moja grebi da on isporucuje svim tim poslasticatrnicama ne bi on imao za prodaju na pijaci.
jos ako je istina da to rade samo on i zena, ne mogu oni da postignu te kolicine pa da rade po ceo dan i jos da im ostane da gube vreme po pijaci i prodaju jer on dok sedi tu i prodaje ne moze da pravi, zar ne?
a kad je onda napravio te za "grdne" poslasticarnice i kad je stigao da im odnese?.
Mož samo da te izede ljubomora što su ljudi vredni a i što ih ja kupujem
:kolac:
 

Back
Top