Pozitiva

nisu poredjani po redu, to je sa stranice stolar Mile (prvi), da nije interneta ne bih znala koliko velikih ljudi ima kao sto je on. Ne mislim da me je internet unistio, zao mi je sto mnogo pre nije postojao.

nema potrebe da se izvinjavas, malo nas je na ovom bg forumu, i par puta sam se bas zestoko smorila od necijeg:roll: posta, ali cu se potruditi da sto manje budem na bg

p.s. nisam ljutica
 
nisu poredjani po redu, to je sa stranice stolar Mile (prvi), da nije interneta ne bih znala koliko velikih ljudi ima kao sto je on. Ne mislim da me je internet unistio, zao mi je sto mnogo pre nije postojao.

nema potrebe da se izvinjavas, malo nas je na ovom bg forumu, i par puta sam se bas zestoko smorila od necijeg:roll: posta, ali cu se potruditi da sto manje budem na bg

p.s. nisam ljutica

Ja sam čula za stolara, ali koji je kriterijum, koliko ljudi ima tu i ko su ti koji su napravili taj zid?
Napravim ja svoj sajt "Najbolji muzičari epohe" i stavim nešto što niti si čula niti voliš...to mi izgleda kao
igrala se deca. Nas neće uništiti internet jer već imamo znanje, ali šta je s onima koji nikad nisu čuli za većinu?
To je uostalom samo moje mišljenje...ovo je forum...
 
nisu poredjani po redu, to je sa stranice stolar Mile (prvi), da nije interneta ne bih znala koliko velikih ljudi ima kao sto je on. Ne mislim da me je internet unistio, zao mi je sto mnogo pre nije postojao.

nema potrebe da se izvinjavas, malo nas je na ovom bg forumu, i par puta sam se bas zestoko smorila od necijeg:roll: posta, ali cu se potruditi da sto manje budem na bg

p.s. nisam ljutica
Гребо, немо' да нас избегаваш :)
 
nisu poredjani po redu, to je sa stranice stolar Mile (prvi), da nije interneta ne bih znala koliko velikih ljudi ima kao sto je on. Ne mislim da me je internet unistio, zao mi je sto mnogo pre nije postojao.

nema potrebe da se izvinjavas, malo nas je na ovom bg forumu, i par puta sam se bas zestoko smorila od necijeg:roll: posta, ali cu se potruditi da sto manje budem na bg

p.s. nisam ljutica
da budem iskren ne volim takve liste jer se uvek neko zaboravi i to nije fer prema toj osobi.
 
Juče utakmica Beogradskog ligaša FK Beograd i još jednog kluba (ne znam ko je, prošla sam pred sam kraj).
Utakmica se igra bez gledalaca, tribine su prazne, ali je oko ograde bilo gledalaca kao i
njihovih navijača "đavola sa Karaburme" koji su navijali uz taktove bubnja koji je jedan od njih doneo.

Kraj utakmice, fudbaleri se zahvaljuju publici i odlaze, a vođa navijača, kaže:
"Momci hajde da sad prvo pokupimo limenke pa onda idemo!"
Bravo za navijače! :klap:
 
Јуче сам посетио Музеј Србије, изложба је о Немањићима. Било је врло занимљиво. Очекивао сам разне предмете да видим, и то је прошло баш како сам претпостављао. Али... Поставили су и 7-8 великих паноа, широких по метар а још виших, пуних текста о неким стварима. Било ми је глупо да не прочитам, кад сам већ на изложби.
Постављено је и пар већих екрана, где може додиром да се командује, да би се прегледале неке ствари, мапе и фотографије. То сам тек нешто мало погледао.
Било ми је потребно преко два и по сата да прегледам све. Задовољан сам, али сам се баш и уморио.

Иначе сам баш "пожурио", изложба је отворена до краја августа.
 
Ja sam čula za stolara, ali koji je kriterijum, koliko ljudi ima tu i ko su ti koji su napravili taj zid?
Napravim ja svoj sajt "Najbolji muzičari epohe" i stavim nešto što niti si čula niti voliš...to mi izgleda kao
igrala se deca. Nas neće uništiti internet jer već imamo znanje, ali šta je s onima koji nikad nisu čuli za većinu?
To je uostalom samo moje mišljenje...ovo je forum...

Na ovom "zidu slavnih" su svi apsolutno poznati i (bili)isktanutni u svom domenu.
Ne verujem da postoji neko ko nije čuo za sve ličnosti koje su osvanule na ovom zidu. Ako ima takvih, u žestokom su zaostatku, mada i da nisu čuli, mogu se informisati.
I to redjanje ličnosti "Tamara Grujić ispred Tesle", pa šta?
Tesla je bio istaknuti naučnik i to je aksiom, ali hajde da damo i drugima šansu...
 
Na ovom "zidu slavnih" su svi apsolutno poznati i (bili)isktanutni u svom domenu.
Ne verujem da postoji neko ko nije čuo za sve ličnosti koje su osvanule na ovom zidu. Ako ima takvih, u žestokom su zaostatku, mada i da nisu čuli, mogu se informisati.
I to redjanje ličnosti "Tamara Grujić ispred Tesle", pa šta?
Tesla je bio istaknuti naučnik i to je aksiom, ali hajde da damo i drugima šansu...


I Lili Marlen je zadužila Srbiju!!!
 
Tek sad videh :rotf: MINISTAR FORUMA :hahaha1:
Ismejah se za sve pare :malav:

tab.png
 
Juče na Huji : Sve đubrijere ispražnjene, lepo očišćeno, nigde nema maski, flaša, kutija od cigareta... :zaljubljena:

Bio je dovoljan jedan poziv :aha2:
samo sto nije cela Huja ociscena, kod Kartonke pa desno gde se izlazi na kej djubreta na tone
..i to onog sto dolaze kamionima i istresaju ga tu ..ruzno kada se prolazi
 
samo sto nije cela Huja ociscena, kod Kartonke pa desno gde se izlazi na kej djubreta na tone
..i to onog sto dolaze kamionima i istresaju ga tu ..ruzno kada se prolazi


Ti si došla kolima verovatno, pešaci idu drugim putem, pa im je to van vidika. :D

Inače to što si videla je rukavac koji se zatrpava, ranije su dovozili samo zemlju sa gradilišta, međutim od skora vidim da nema čuvara i da je otvoreno pa svako tu baca sve živo. Da to jeste veoma ružno i to se ne čisti jer služi zatrpavanju rukavca.

Več je pola rukavca zatrpano.
 
Ti si došla kolima verovatno, pešaci idu drugim putem, pa im je to van vidika. :D

Inače to što si videla je rukavac koji se zatrpava, ranije su dovozili samo zemlju sa gradilišta, međutim od skora vidim da nema čuvara i da je otvoreno pa svako tu baca sve živo. Da to jeste veoma ružno i to se ne čisti jer služi zatrpavanju rukavca.

Več je pola rukavca zatrpano.
kolima sam i nisam primetila rukavac vec gomile brdasca sa šutom i raznim drugim otpadom tipa plastike, djubre
 
kolima sam i nisam primetila rukavac vec gomile brdasca sa šutom i raznim drugim otpadom tipa plastike, djubre

Iz kola ga ne možeš ni videti, morala bi da pređeš preko te gomile da ga vidiš :lol:
Ili da se popneš uz ogradu karting staze, onda bi videla i marinu.
Postavljala sam ja te fotke davno...
 

Back
Top