pozdrav Vukovar

  • Začetnik teme anna-valencia
  • Datum pokretanja
Kolege smo,u neku ruku. Ne bi ja mogla gledati tekmu s grobarom.Kod mene kuci smo podeljeni.Kad je derbi,jedni idu gledati kod komsije,a drugi ostaju kuci,posto se zakrvimo. A vidi ti njega,da gledamo zajedno...Pa nisi ti meni u komsiluku,a morali bi se potuci
 
Ma ja sam jakooo nezna :D A kakvi su to decki kad cure moraju preuzeti inicijativu!? Decko treba da nastupi ostro,a ne da se prepusti curi. hahahahaha A ova stranica foruma je u potpunosti samo tvoja i moja...Bas lepo,uzivancija prava. Znas sta,mogao bi ti meni dati instrukcije npr.iz elektronike,a mozda i seksologije,samo ne znam koliko naplacujes po satu. :lol: :D :lol:
 
Iz elektonike dih mogao i putem interneta, ali sexologija mora u cetiri oka. Znas, takva znanja necu da Prodajem Sabanima.
Cenu za ovo prvo se mozemo dogovoriti, a ovo drugo moze besplatno (ako ti odgovara).
Kako mislis da neko nastupi ostro preko foruma?
KAD CEMO DA SE VIDIMO? :)
 
Pricamo,a ne znam kako se zoves? Vidimo se kad dodjes u HR, posto u SiCG redje odlazim,a na kraju krajeva ne znam ni gde zivis. Ti bi meni naplatio iz elektronike...neke,neka...valda zasluzujem popust :lol:
 
Sta jos mozes da mi das
Ne treba da ti kazem sama znas :lol: :lol: :lol:
Bio sam jednom u Hr, al sam zaboravio gde, negde prema moru, poznato mesto.
Nego, nesto sam hteo da te pitam, ali sam zaboravio. Nema veze, ima vremena.
E, da, ja sam Mirko
 
Sutra idem u BG na neki sajam sa skolom pa ti necu moci pisati... Ne volis cokoladu,onda izaberi nesto drugo. Juce moja Zvezda pobedila! Ajde sad placi,ja sam sinoc tako lepo spavala.
 
Ja sam za rezultate obe utakmice znao nedelju dana pre ligaskog meca. Sto znaci - pariceee, parice, dajte nama pariceeee, evo vama titulice...treba ta platimo Mateusu.. mnogo paraaaaa....
Mozda se vidimo u BG-u
 
Jel to znaci da zivis u BG? Ne verujem da bi se videli,posto mislim da je ovo u nekoj skoli.Idemo mi iz VU i neki Osjecani,i 2 Norvezanina. Mislim da ce biti strava,uvek se lepo provedem u BG pa nece valda sutra biti izuzetak. I ja sam znala rezultat zato sto je Zvezda objektivno bolja i na Mari smo mogli ocekivati ili Zvezdinu pobedu ili nereseno u krajnjem slucaju,ostalo nije dolazilo u obzir :D Kad ste nas zadnji put pobedili?Ajd idi pitaj tatu ako se on moze setiti,posto je davno bilo :lol: :D :lol:
 
Evo ja sad dosla iz BG...A je dobro bilo majko moja,upoznala sam dosta likova koji dolaze u HR na sajam pa cu ih opet videti,al brate otkaceni su. Volim otici u BG,ali na 1,eventualno 2,dana.
Ne znam po cemu je PFC bolji od RSFC.Nemas argumenata da dokazes da je PFC bolji. Ajd pogledaj u svoje privatne poruke ovde na forumu,rekla sam ovoj jednoj da ti posalje moju e-mail adresu i kaze da je poslala...
 
Ma ne bi se registrovala.odnosno rizikovala da me eventualno izbace s foruma zbog neprimerenog ponasanja na npr.forumu fudbala :wink:
Posalji joj poruku da ti da moj br.moba ak hoces
 

Back
Top