Power Rangers

Naravno da sam gledao...imao sam i neke epizode snimljene i sklupljao i slicice cak! Naravno to sada deluje glupo ali je obelezilo tadasnje vreme!
Svidjala mi se ruzicasti rendzer a ja sam bio beli rendzer, ono kad se pojavio...mislim, stvarno je smesno!!! :D :D :D
 
Tipična serija za mlađe generacije, koju ni ja nisam propuštao, al davno to beše...
Nindže su mi bolje jer je to ipak crtani i ima humora u sebi, a i u crtaćima je sve dozvoljeno, dok kod rendžera pored naivne glume ima i dosta stvari koje kada sad pogledam prosto mi je smešno da me je sve to nekada oduševljavalo. Ali kako kažu stariji: "Neka, mali je, još ne zna!"
 
Dok sam bio mladji i do sam ziveo u Srbiji obozavao sam mocne rendzere. Secam se da su bili svaku vece, a onda subotom ujutro prikazivali sve epizode od te sedmice. To nikad nisam propustao.

Omiljeni rendzer mi je bio zeleni tj. Tommy. Secam se da je kasnije promenio boju (nije vise bio zeleni), ali se ne secam koju boju je uzeo.
 
Ah...lepi su to dani bili...prvo mi je Ajisa (tako nekako) bila omiljena...sve se devojcice otimale oko onog budjavog roze rendzera a ja namerno bila zuti!Pa je posle bila moja imenjakinja...
E sladak bese onaj Tommy,pa kad su dosli oni rangers in a space (ako se ne varam) mnogo mi sladak bio onaj crveni..
E,znam da sam volela one epizode kad su bili mali...bas sam se tripovala...
Ahh...zivotee prodje i to..
 
morganlovelove:
Ah...lepi su to dani bili...prvo mi je Ajisa (tako nekako) bila omiljena...sve se devojcice otimale oko onog budjavog roze rendzera a ja namerno bila zuti!Pa je posle bila moja imenjakinja...
E sladak bese onaj Tommy,pa kad su dosli oni rangers in a space (ako se ne varam) mnogo mi sladak bio onaj crveni..
E,znam da sam volela one epizode kad su bili mali...bas sam se tripovala...
Ahh...zivotee prodje i to..
Vala stvarno,bila je super serija...svaka epizoda je bila cool na svoj nacin...al sto kazes prodje i to...
 
morganlovelove:
:shock: :shock: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!
A taman sam se ponovo nalozila :oops: ...ko dete neko :roll: ...sigurno bih gledala...
Kad bude ponovo javite...cisto da vidim da li se nesto promenilo.. ;-) ;-)
P.S.Nikome ni reci! ;-)
Ne brini,detence :lol: ,reci cu ti ako vidim da ima...necu ni ja da propustim,rendzere!! ;)
 

Back
Top