Povuceni cvikeras

znaci... u srednjoj skoli sam imao naocare... i, onda, jednog dana mi je ivan karatista polomio iste nogom... za koje nisam imao para... da zamenim... u tom trenutku je zazalio sto nije trenirao atletiku... i postao sam strah i trepet u odeljenju... dejan se dugo krio od mene, kad je ocinkario da sam ja ostavio poruku... a, posle su me zbog brutalnosti izbacili iz jedne navijacke grupe... onda sam postao sportista... zadnji vezni... posle me posalju da pocistim... kad nekog mladjeg pokupe... samo sto se plase, jer ne pazim bas uvek da to ima granicu... kad hoce da igraju prljavo... a volim ja tako... u kosku, sto bi se reklo... pa ko moze jace...
salim se... tek sad vidim koliko je ova tema dobila na vaznosti... nama je super... ha haha...
 
e, a ne znam da li ste primetili kako se ljudi povlace kad vide da je onaj sa druge strane spreman da ide do kraja... prihicko neka stvar, nemam pojma... desilo vam se, sigurno, kad vas bije par njih, da jedva ustanete i da ih pitate: jel to sve? i da se nasmejete krvavo... jes da se posle dobije jos batina, al' zanemarljivo... pricao sam vam ka... ma nema veze... poenta je da, kad je neko slabiji, kao cvikerasi ti, ljudi hoce da podcenjuju... kao, uostalom, i kad je sve drugo u pitanju... mesto boravka... pos'o koji covek obavlja... sta ume da radi... sta god...
 

Back
Top