Povratak

Nisam sigurna ni da bi u meni neko probudio stari plam na hladnom i napustenom ognjistu proslosti, a ne znam da li bih imala uopste interesa da ja to pokusavam kod nekog. Bar ne vidim nekog takvog kad se zamislim...:think:
 
Shta mislite koliko je napora, ljubavi, podsecanja i osvezenja pamcenja potrebno da u nekom probudite zar stare ljubavi i kako biste to uradili?
Јао што је лепа тема :D
Него, реци ми само ...
А шта ти значи ово подсећање и освежење памћења? :confused:
Као, зовеш је телефоном да је подсетиш да постојиш? А?
Па нас питаш колико је тога потребно? А, а?
Освежење памћења је хит! Скоро нисам чула овако леп и практичан израз :lol:
Како ти изводиш то освежење, откриј нам тајну молим те, па ћемо ми да ти кажемо колико је доста. :D
Ех ... и напора. Што? Плашиш се да се не умориш или да не претераш?
А тек колико је љубави потребно...
Јао што си сладак :p
Питаш к’о дечачић од пет година :p
 
Ne znam ,čitam ove odgovore i ni sa kim se ne slažem,meni je to nekako do yaya,jes da možda nema neku svrhu ali je lepo podsetiti se pogotovo ako je bilo lepo.To je kao kad se vratiš iz vojske i posle mnogo godina se sećaš samo lepih stvari,tako i ovo,a na koj način,to već ne znam ali mi ide od ruke kad to rešim,mada nekako mislim da je takav plam treba uvek imati u nekom šteku,za ne daj bože.
Poz.!!!
 
Shta mislite koliko je napora, ljubavi, podsecanja i osvezenja pamcenja potrebno da u nekom probudite zar stare ljubavi i kako biste to uradili?

Probao sam, doduše stidljivo, ali nisam uspeo u tome... u stvari odustao sam od stare ljubavi zbog neke druge osobe koju sam zavoleo... i s tom drugom nisam postigao ništa... ne znam da li sam pogrešio, ali ne bi ponovo da pokušavam... i neću, nije rešenje ta retro ljubav, ma koliko se činila primamljivom, nekima čak i spasonosnom... :zstidljivko:
 
Probao sam, doduše stidljivo, ali nisam uspeo u tome... u stvari odustao sam od stare ljubavi zbog neke druge osobe koju sam zavoleo... i s tom drugom nisam postigao ništa... ne znam da li sam pogrešio, ali ne bi ponovo da pokušavam... i neću, nije rešenje ta retro ljubav, ma koliko se činila primamljivom, nekima čak i spasonosnom... :zstidljivko:
Потпуно си у праву. Све љубави које сам покушала да подгрејем, брзо су се завршиле и коначно.
Можда само мало мање боли тај поновни растанак z:hm:
 
Потпуно си у праву. Све љубави које сам покушала да подгрејем, брзо су се завршиле и коначно.
Можда само мало мање боли тај поновни растанак z:hm:
Da, sve je naizgled tu, gde je bilo ranije, čini se kao da je sve na svom mestu, ali ipak nešto nedostaje, fali to izgubljeno vreme koje smo utrošili odvojeni, koje se ne može nikako nadoknaditi, a i emocije nisu više vrele nego samo tople, ma koliko se trudili da ih podgrejemo.
 
nema zato određene mjere niti načina, sve zavisi koliko je zara bila u toku veze. Za nke ljubavi je potrebno jako malo, a za neke je nemoguće, jer nemoguće je osvjeziti zar, koji nikada nije ni postojao.
 
Shta mislite koliko je napora, ljubavi, podsecanja i osvezenja pamcenja potrebno da u nekom probudite zar stare ljubavi i kako biste to uradili?

nekada nije potrebno nista vise od toga da se ponovo vidite/sretnete...a, nekada treba mnogo vise nego sto je trebalo prvog puta...meni se samo jednom desilo da je "drugi put" valjao (i to mnogo!),ali samo zato sto smo "prvog puta" bili klinci koji nece da priznaju da se vole...inache,sve sto se krpi losije je od novog...ne trosi vreme i energiju na "stare", kad toliko novih ceka :) ;)
 

Back
Top