Potrebna bilo kakva informacija vezana za ove farove!!!

vostezmaj

Obećava
Poruka
92
Zna li neko nesto o ovim andjelima za kadeta?Da li je ovo PS ili oni stvarno postoje?Imam informaciju sa Brazilskog foruma, da je ova slika kataloska i da je kao neka radnja u Svajcarskoj...Nigde nisam nasao ni sliku a ni konkretnu prodaju ovih farova i sve vise mislim da slika nije prava  :cry:  :cry:  :cry:  Ako iko ima ikakvu informaciju ili ima vremena da mi pomogne u potrazi bio bih mu puno zahvalan  :flower:

 
Pazi ovako, jedva sam nasao clear(providne) farove za kadeta,ali nista od njih jer se nalaze u Brazilu i ne znam kako da ih narucim odande...U potrazi za nekom vezom za njih naleteo sam na Brazilskom forumu na ovu sliku i objasnjenje lika da mu ujak zivi u Svajcarskoj i da je tamo nasao ove farove ali kao ne zna kako da ih poruci tamo...Pretrazio sam sve moguce i jedna jedina slika je ova i stvarno bi bilo extra kada bi ovo stvarno postojalo...Mada sve vise gubim nadu...U najgorem slucaju mi preostaje da trazim resenje kako da dovucem clear farove iz Brazila...

p.s.Tamo se kadet proizvodio do 1998godine...


A evo slike i tih farova



http://www.richardsom.com.br/loja/p...terna_esportivos_tuning__pisca_cristal_cod225
 
A ovo?
http://fantastic-lights.net/product....html&XTCsid=1ff383bbc52f0a63a30e157f55cf8359
Ruzan je!:mrgreen:
25525nk.jpg
 
Zna li neko nesto o ovim andjelima za kadeta?Da li je ovo PS ili oni stvarno postoje?Imam informaciju sa Brazilskog foruma, da je ova slika kataloska i da je kao neka radnja u Svajcarskoj...Nigde nisam nasao ni sliku a ni konkretnu prodaju ovih farova i sve vise mislim da slika nije prava  :cry:  :cry:  :cry:  Ako iko ima ikakvu informaciju ili ima vremena da mi pomogne u potrazi bio bih mu puno zahvalan  :flower:


Lepi farovi,.
 
Milion posto sam siguran jer mi auto vredi 1000e a samo muzika u njemu vredi 500e :P a da, i za protekle 2 god sam ulozio duplo vise u njega od vrednosti auta ne racunajuci u tu cifru muziku :P :P :P i planiram na na leto opet sve ispocetka da radim jer je preziveo 3 zime racunajuci i ovu i poceo je malko da popusta...A da i auto je placen 7500maraka hehe davne 1997god i od tada je kod mene u porodici... :D

p.s.Ne postoji na ebay-ju sigurno...
 
Milion posto sam siguran jer mi auto vredi 1000e a samo muzika u njemu vredi 500e :P a da, i za protekle 2 god sam ulozio duplo vise u njega od vrednosti auta ne racunajuci u tu cifru muziku :P :P :P i planiram na na leto opet sve ispocetka da radim jer je preziveo 3 zime racunajuci i ovu i poceo je malko da popusta...A da i auto je placen 7500maraka hehe davne 1997god i od tada je kod mene u porodici... :D

p.s.Ne postoji na ebay-ju sigurno...

Sta imas od muzike ? :p
 
Kenwood-ov mp3+aux+usb ima posebna stelovanja woofera(njega sam kupio pre mesec dana),u tabli napred imam dve osmice kenwood dvosistemske,pozadi na tabli imam 20cm krugove magnatove 3 sistemce i u gepeku pionirova zlatna champion serija 30cm woofer sa duplim namotajima dva plusa i dva minusa dupli magnet trenutno povezan na 2 ohm i trpi 800rms i gura ga alpinino monoblok pojacalo...Kablove moram da menjam,sada imam instalaciju od 10 kvadrata ali poceo da mi se topi osigurac,pa moram jaci osigurac staviti i 20 kvadrata kablove...
 

Back
Top