potpuno predavanje

A ti si definitno jedna od onih koja potpuno ne razume situaciju,i fajterski joj prilazi.......Nisam ja niukakvoj konfuziji........ja znam sta hocu,sta necu i sta mogu da ocekujem.......gde je tu konfuzija..........konfuziju pravite vi koji se ne trudite da razumete......ili koji ne mozete da razumete i pored sveg vaseg iskustva......i sve pameti.......

Pa nista onda, nek te cipelicka tesi. :D
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

Ukoliko se preplićete i prožimate međusobno onda je razmišljanje o godinama besmisleno. Ukoliko sam dobro razumeo, vas dvoje ste intimni, i to na mnogo više nivoa nego samo na seksualnom.

Međutim, ne može se biti u potpunosti intiman, sve dok se "vraćate svojim životima", što bi trebalo da znači, valjda, da ste zajedno samo u seksualnom smislu?

Ukoliko si sa nekim zaista intiman (a to znači, istovremeno se gubiti i pronalaziti u drugome), onda se razvijaju i emocije. Godine nisu najbitnija stvar.

Najbitnije je osetiti srodnu dušu.
 
Ma ako tebi odgovara, njemu odgovara... uživaj, imaš kad da biješ glavom o zid kad/ako do toga dođe.


Al će sad moralisti da mi zamere :mrgreen:

kakvi bre moralisti....
kao oni nešto znaju osim moralisanja....:dash:

ostavila si me bez daha ovom izjavom koja me podseti na nešto što pročitah još davno....

ŽIVOT TI SE DAJE SAMO JEDNOM, I TREBA GA PROŽIVETI TAKO, DA VAS NE BI PEKLA RANA ZBOG UZALUD PROVEDENIH GODINA.....

samo napred pa kud puklo...:hvala:
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

zavisi od njega i njegovih planova...može ta jebbem ga varijanta da traje dugo...
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

може, ако не мрачиш
 
zavisi od njega i njegovih planova...može ta jebbem ga varijanta da traje dugo...

Vise zavisi od mene i mojih planova...........znam da moze da traje dugo,on to i planira,a ja se ne bunim.............ali nece to dugo moci jos tako,znam ja sebe............svaki odnos mora da napreduje i da se razvija,i da se komplikuje emocijama.........ako je kvalitetan.........ali ja ne bih da trosim mnogo emocije,nego dozirano.......i cim malo vise sizim,bolje prolazim...........:per:
 

Back
Top