potpuno predavanje

Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

..............ako ti je sve ok ne vidim razlog za brigu ,uzivaj u trenutku ili u trenucima ,jel na kraju krajeva u zivotu se samo secamo lepih stvari ,koliko smo ih imali zavisi koliko mozemo brzo da se oporavimo kad nastupe bedak dani ,imao mnogo mladje i mnogo starije ,sve u svemu lepo je kad se nadjesh sa nekim ko ti odgovara bez obzira na godine ,finansije ,boju ochiju ,kose ,visinu ,nizinu ,boju koze .................inache bi u drugom sluchaju ubacivali svoje podatke i zeljene podatke partnera i kompjuter bi nam izbacio 2-3 da biramo ..............................;)
 
Pa to ti pricam.. Stari scenario novi akteri :lol: Ili je hronicno nesposoban da ostvari emotivni stabilni odnos sa zrelom zenom pa se 'puni' kresuci klinke :lol:

Bolje je 'kresanje' sa zrelom zenom, nego klinkom, ako je vec zbog toga... zasto mora odmah da bude 'emotivno stabilan odnos'

Ja bas nesto ne padam na klinke (a jesam vec u godinama kada bi po stereotipu trebalo).
Vise volim iskusnu, zrelu lepu zenu koja zna sta hoce.
 
Potpuno predavanje, a nemas s njim ozbiljne planove? Ne zove se to tako.
Elem, naravno da nece trajati u tom obliku, jer sve tece sve se menja. Cenim da ta opijenost ima da prodje za vec jedno metar dana.
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........
Nista tu nije super i ako ti se tako cini.On prica ono sto ti zelis da cujes.Naucio je to iz iskustva.Bojim se da ce te emotivno bas povrediti jednog dana.Sve najbolje:)
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

Zavidim ti :)
Uzivaj i idi za onim : kud puklo da puklo !
Definitivno jedno real duboko iskustvo '
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........


Ne razmisljaj puno nego se torbaj ko krava i uzivaj ko prasica, a bice ono sto ce biti sta god ti planirala.
 
u jeee, al ste opasne zenke..
svaki covek i svaka zena se loze na to da neko pada u sevdah od njegovog dodira..zelja partnera je najjaci afrodizijak.:)

Znaš kako, ja prva ne mislim da je velika razlika u godinama prepreka za uspešnu vezu ili brak......Bez obzira ko je stariji, muškarac ili žena...Ali važno je da oba partnera budu emotivno zrele osobe koje znaju šta žele...... Teško da klinka od 18 pojmi vrstu odnosa koju ima sa čovekom od 40....U takvoj kombinaciji se zna ko je dominantniji.....
 
A ata je tu duboko? :lol:


"..savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.."

Sorry al za mene avantura sa starijim muskarcem s kojim
je sve odlicno osim totalne pripadnosti je nesh malo dublje iskustvo :)
Zar u svemu treba biti ljubavi da bi bilo odlicno ?
Ona se samo ne smije u fulu zaljubit ..
 
Poslednja izmena:
Znaš kako, ja prva ne mislim da je velika razlika u godinama prepreka za uspešnu vezu ili brak......Bez obzira ko je stariji, muškarac ili žena...Ali važno je da oba partnera budu emotivno zrele osobe koje znaju šta žele...... Teško da klinka od 18 pojmi vrstu odnosa koju ima sa čovekom od 40....U takvoj kombinaciji se zna ko je dominantniji.....


U svakom odnosu se zna ko je dominantniji ili fali muskarac.:)
 
Nista tu nije super i ako ti se tako cini.On prica ono sto ti zelis da cujes.Naucio je to iz iskustva.Bojim se da ce te emotivno bas povrediti jednog dana.Sve najbolje:)

Emotivno sigurno necu biti povredjenja,jel znam sta mogu da dobijem,sta uopste zelim da dobijem.......
Da pojasnim jos malo ,on na cudan ,manipulativni nacin,iznudi iz mene sve sto zeli da cuje.....
Sem,toga ,pored seksa koji je vrhunski,i kog se ne bih odrekla,bar ne jos,i druge stvari su odlicne......u restoranu,dok jedemo,dok pricamo,pijemo,cujemo se telefonom........

Moja nedoumica je ta,kako me u pocetku opste nije zanimao,i ja sam ga kulirama,dok na kraju nisam pristala,i pocela da se bez moje volje u tom momentu potpuno predajem,bez kontrole sta cu dalje reci i uraditi.......i sve mi prija.......a kad se odvojimo,ja sam opet ona stara,sve razumem,sve drzim pod kontrolom.......a kontrola se gubi kad se on pojavi..........
 
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

Izvini, ali ne vjerujem da NE ZELIS s njim ozbiljne planove. Kazes da ne zelis da ga izgubis, ali shvati da mozes izgubiti samo onaj dio njega koji imas, a to je mali dio.
Zakljucak bi bio da bi ti htjela njega cijelog sad i ubuduce, a to ne mozes imati. Zato ili uzivaj u mrvicama ili ODLUCI da prekines. Boli kako god napravis, ali razmisli sta ce duze da boli.
 
Emotivno sigurno necu biti povredjenja,jel znam sta mogu da dobijem,sta uopste zelim da dobijem.......
Da pojasnim jos malo ,on na cudan ,manipulativni nacin,iznudi iz mene sve sto zeli da cuje.....
Sem,toga ,pored seksa koji je vrhunski,i kog se ne bih odrekla,bar ne jos,i druge stvari su odlicne......u restoranu,dok jedemo,dok pricamo,pijemo,cujemo se telefonom........

Moja nedoumica je ta,kako me u pocetku opste nije zanimao,i ja sam ga kulirama,dok na kraju nisam pristala,i pocela da se bez moje volje u tom momentu potpuno predajem,bez kontrole sta cu dalje reci i uraditi.......i sve mi prija.......a kad se odvojimo,ja sam opet ona stara,sve razumem,sve drzim pod kontrolom.......a kontrola se gubi kad se on pojavi..........

...........uzivaj dok traje ............................:ok:
 

Back
Top