Quantcast

potpuno predavanje

Ivo Afrikanac

Aktivan član
Poruka
1.944
Nije tesko muskarcu u zrelim godinama sa nesto para i sarma da impresionira mladu devojku. Ono sto se njoj cini kao da joj je zvezde skinuo, njemu je tek deo truda.

(klinci i klinke inace uvek hormonalno misle da su bolji, jaci, zanimljiviji, sarmatniji samo zato sto su mladi... neka videce).

Mladost je lepa, a zrelost sarmantna...

Mora da da sve, koliko moze. Ako ne, ne zaljubljuj se - bice problem i trci negde drugde. Ako da sve (sebe).. to je druga prica.

Ukratko, moz' da bidne, al' ne mora da znaci.

Poruka
15.172
Nije tesko muskarcu u zrelim godinama sa nesto para i sarma da impresionira mladu devojku. Ono sto se njoj cini kao da joj je zvezde skinuo, njemu je tek deo truda.

(klinci i klinke inace uvek hormonalno misle da su bolji, jaci, zanimljiviji, sarmatniji samo zato sto su mladi... neka videce).

Mladost je lepa, a zrelost sarmantna...

Mora da da sve, koliko moze. Ako ne, ne zaljubljuj se - bice problem i trci negde drugde. Ako da sve (sebe).. to je druga prica.

Ukratko, moz' da bidne, al' ne mora da znaci.

i zato idu zajedno :lol:

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.630
I, da, uvek su zene glupe/veruju u opsene.. Ko da se muskarci ne zaljubljuju :lol: I jos nesto.. Ne znam sta je cudno/lose u tome sto je neko slepo zaljublhen u nekog ko je 'pojava'? Pa j.bt , emocije i jesu tu da lude da se zaljubljujemo, patimo i volimo.. ne moze uvek racio i razum...

Ovo ko tvrdi obicno nikad nije ni bio razuman i racionalan i to postaje tek kad mu ode svaki voz

ananirvanaa

Obećava
Poruka
97
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

Ev o ti jedno, skoro iz prve ruke!
Moja sestra je bila u vezi sa starijim od nje. Na pocetku sve je savrseno funkcionisalo. On je pametan, sarmantan(bar za nju), vodio je svuda, setali se , zezali a njoj je bas imponovalo sto ima takvog starijeg. Medjutim, posto ona nije htela da spava sa njim a i on je shvatio da nema nista od toga, rasikuo je sa njom.Nama je svima laknulo sto vise nije sa njim jer je potpuno bila u nekom zacaranom svetu koji joj nije mnogo obecavao ali bila je slepa i zaljubljane.
Ti spavas sa tim tvojim, mozda samo to zeli od tebe, kazes da se vratite svom zivotu normalno posle toga. Tako da sama treba da procenis situaciju i promislis realno. Mozda je to to, naravno ima slucajeva da takve veze opstanu, ali ja iskreno nisam za taj tip veza jer covek kada se zaljubi ne razmislja a a ovi stariji su iskusniji pa umeju tvoju mladost na pogresan nacin da iskoriste.
Takodje ti predlazem da razgovaras sa tvojim drugaricama ili ko ti je vec blizak, jer oni bolje razumeju celu situaciju od nas sa foruma i njihovo misljenje shvati kao najpametnije za tebe!

koto

Buduća legenda
Poruka
41.270
daklem, sta je bolje..imati ludo zaljubljenog muskarca pored sebe, ali nesigurnog, zakocenog, smotanog..
ili nezaljubljenog, ali koji ume tako dobro da se prepusti, da se zena pored njega oseca najvoljenijom i najzeljenijom na svetu?:)
a?
ajde, mudraci.
ne verujete da je to moguce? e pa moguce je. sta nju zabole patka da definise njegova osecanja?
ko god je pokusao da ih definise, zahebo se u startu..
kad zena zagrli muskarca, ona u tom trenutku zna da li je on njen..da li ljubi lju, ili neku drugu, da li je zeli ili je ne zeli..
svako od nas ima u sebi ljubav, i strast i neznost i sve na ovom svetu..i koliko to moze dati nekom koga voli, toliko moze dati nekom koga ne voli, ali mu je drag, blizak, koga zeli..
e bre deco..sve bojite crnom ili belom..a nista nije onako, kako na prvi pogled izgleda
ako postoje pozitivne vibracije izmedju dvoje ljudi, sve je moguce..:)

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Iskustvo,tako potrebno i pozeljno.......prvi put imam kontakt sa osobom starijom od sebe.....savrseno fukcionisemo,u prici,u seksu,u koketiranju,to je to.....i potpuno se predajemo bez zadrske,bez limita.......a kad se razdvojimo svako se vraca svom zivotu......i ne mogu sa njim da imam ozbiljne planove.......i ne zelim.....ali ne zelim da ga izgubim......za sad sve funkcionise super....da li to moze tako i da ostane,i sta ako ne moze?Zanimaju me iskustva...........

Pazi, sve može ali na duže staze...teško...Jer postoje samo dva završetka ovog tvog kratkometražnog filma: jedan je da se zaljubiš, tj. vežeš za njega više no što želiš a drugi da kontrolišeš emocije, i da one prosto jednoga dana nestanu....sve se pretvori u rutinsko viđanje zarad sexa...
Ono što mene zanima je zašto vaša vezanema budućnost? Ako ti je problem razlika u godinama, stidiš se, plašiš se šta će reći mama, tata, pas i kravata....onda zašto si sa njim? Ako je on oženjen, vaše viđanje još manje ima svrhu...
Kakav je to odnos u kome je sve super dok ste zajedno, a svako od vas ima "svoj život", koji ne uključuje onog drugog partnera? Koliko se ja razumem u međuljudske odnose to je švaleracija ili ti kres šema...

Poruka
15.172
Pazi, sve može ali na duže staze...teško...Jer postoje samo dva završetka ovog tvog kratkometražnog filma: jedan je da se zaljubiš, tj. vežeš za njega više no što želiš a drugi da kontrolišeš emocije, i da one prosto jednoga dana nestanu....sve se pretvori u rutinsko viđanje zarad sexa...
Ono što mene zanima je zašto vaša vezanema budućnost? Ako ti je problem razlika u godinama, stidiš se, plašiš se šta će reći mama, tata, pas i kravata....onda zašto si sa njim? Ako je on oženjen, vaše viđanje još manje ima svrhu...
Kakav je to odnos u kome je sve super dok ste zajedno, a svako od vas ima "svoj život", koji ne uključuje onog drugog partnera? Koliko se ja razumem u međuljudske odnose to je švaleracija ili ti kres šema...
Mislim da lady govori o tzv "zavisnickim odnosima". To mogu da ukapiraju samo kreteni kojima je potpuno iskljucen mozak poput mene u emotivnim odnosima. Takav je opis dat u uvodnom postu i opis njenog osecaja.. Da lebdi.. Da je sve savrseno.. vrzino kolo.. zacarani krug..
Ona to vidi kao: On je idealan divan, savrsen za mene, tako neooooooodoljiv i nedodirljiv , dobar u sexu... :lol:
On kao: Primila se daj da joj hranim iluzije (makar je tako bilo u ovom mom slucaju) a potajno se i on na nju prima :lol:
Realnost je da je to dobar sex, kod nje obojen emocijama kod njega egom zbog njenih reakcija na njega..

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Mislim da lady govori o tzv "zavisnickim odnosima". To mogu da ukapiraju samo kreteni kojima je potpuno iskljucen mozak poput mene u emotivnim odnosima. Takav je opis dat u uvodnom postu i opis njenog osecaja.. Da lebdi.. Da je sve savrseno.. vrzino kolo.. zacarani krug..
Ona to vidi kao: On je idealan divan, savrsen za mene, tako neooooooodoljiv i nedodirljiv , dobar u sexu... :lol:
On kao: Primila se daj da joj hranim iluzije (makar je tako bilo u ovom mom slucaju) a potajno se i on na nju prima :lol:
Realnost je da je to dobar sex, kod nje obojen emocijama kod njega egom zbog njenih reakcija na njega..

Pa sad, za starijeg tipa i jeste satisfakcija i hrana za ego ako skonta da jedno mlado čeljade padne u sevdah od njegovog dodira....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.