Posvećujem svoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaaaaaaaoooo, ne stavljajte me na ove mukiceeeeeeeee
agrrrrrrauuuw, ko me ter'o da pitam, trebalo je prosto da kažem... sad ću iskršiti prstići lomni, što je izbor preširok..... :-/
 
Kad vec tako stoje stvari,
Haljinica ne bi sacovanje da kvari...
23.gif
 
Ja svoje postove posvecujem svima vama drage koleginice i kolege s kojima se druzim vec 4 meseca , a ti @original -svoj post taj jubilarni 10.000 posveti kome hoces , bas me briga ...molim te samo nemoj ovoj haljinicibojelila , nju ne podnosim organski :) !!!!!
 
@ haljinice - samo sam se salio da vidim tvoju reakciju , veliki poljubac od mene za tebe , ja cu svoj 10.000 posto posvetiti najlepsim damama ovog foruma i ti si lepotice medju njima !!! Nista lepse od lepe plavuse :) !!!
 
khh, khhhh...

posvećujem, dakleM, ovu simboličnu cifru

raskalašnosti Svaštare, privilegiji konzumiranja civilizacijskog net-nog trenutka, koji ne bih zamijenio čak ni za najpatetičniji romansirani, prigušenom svjetlošću svijeća osvjetljavani časak u kom su stasavala najrenomiranija poznata pera...

očaravajućim divama koje koračaju s omjesima po ovoj virtuelnoj baršunastoj pisti, neverovatnoj spoznaji da su neki završili i na ignor listi...

iscjeliteljskim moćima spontanog, te zainteresovanog pristupa onih kojima su riječi najznačajnija djela, da sindikalnu stvarnost razore već kod samog predjela...

oprostu moćnih da uvide zabunu, nejasnoću, bijeg, pa ti pokažu horizonte krcate izvanduginih boja, penjući te na najviši brijeg...

dušicama vapećim za najminijaturnijom a najsuštinskijom slavom u srcu neke drage osobe, koje ti dodirom usana i najsitniju patnju izdrobe...

i...



nadasve...

kao u baladi...

najistrajnijoj...
jedinstvenoj...
tamo neđe mrdajućoj...

limunadi
 
.





nadasve...

kao u baladi...

najistrajnijoj...
jedinstvenoj...
tamo neđe mrdajućoj...

EEEEEE...pa, gde se to mrdam? :wink: :-D
Čestitam jubilarni Njegošu, a još više njeguškom pršutu! :lol:
Srećne ti ''RANE'' naš junače...e, da mi je takvih bilo više u životu...:-P :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top