Posvecenost vezi

verna 100% ali zbog sebe, ne volim brljavine, nisam spontana, kad sam s nekim samo sam s njim...a flertovati volim jer kod mene flert nema nikakve veze sa sexom....ima veze samo sa zabavom.....
 
Ne postoje beznacajni flertovi..samo znacajni kompleksi

Kompleks je prejaka reč, više je to težnja za dokazivanjem, isticanjem, proveravanjem, bez obzira šta se iza toga krije, ne moraju to biti kompleksi, može biti ma kakva frustracija, nezadovoljstvo sobom, strahovi i sl.

Stvarno postoji i ta začkoljica, kako biti veran, a već si bio sa drugom osobom dok je ta veza bila aktuelna... :lol:
 
Poslednja izmena:
Da li ste verni/e svom partneru/ki, iako ste bili sa nekim drugim, dok ste jos uvek u vezi sa svojim deckom? Sta mislite o beznacajnim flertovima?

Ali, molim vas, obratite paznju:
Da li ste verni/e svom partneru/ki
iako ste bili sa nekim drugim
dok ste jos uvek u vezi sa svojim deckom?

znaci u vezi ste sa svojim deckom, bili ste sa nekim drugim, ali da li ste ipak i bez obzira na to verni svom decku?
moj konacni odgovor je da nemam pojma sta si pitala, moderna...
kao i obicno....:confused:
 
koliko sam ja uspeo da shvatim
kombinaciju naslova i uvoda

Rec je o posvecenosti koja prevazilazi moci i poimanja nas, obicnih smrtnika

Moderna je u svojoj vezi
cak dvostruko posvecena

to jest - dvojici

ah, pa da, zaboravila sam i naslov da ubacim u mozdanu kombinatoriku...
sad mi je jasnije, bitna je vernost vezi, a ne partneru, znaci moze se izmanjati par partnera, ali ti ostajes u vezi, tj. verna si joj...to vec, apsolutno shvatam, podrzavam i razumem....
 
ah, pa da, zaboravila sam i naslov da ubacim u mozdanu kombinatoriku...
sad mi je jasnije, bitna je vernost vezi, a ne partneru, znaci moze se izmanjati par partnera, ali ti ostajes u vezi, tj. verna si joj...to vec, apsolutno shvatam, podrzavam i razumem....

Bas to, malavelika
Sjajno je to Pevaljka smislila

I dok je sveta i veka
moci se svakog da pogleda u oci

- O, ja sam citavog svog zivota bila verna svojoj vezi
i duboko posvecena
 
evo pametne zene :)
beznacajne flertove ne priznaju smao oni koji svaki osmeh i namig shvataju kao "zelis li da se udas za mene", ili bar kao" sad cu da te kresnem i bice ti mnogo lepo, samo da znas"

Ako se pretera sa osmesima i namigivanjem gubi se magija flertovanja. :)
Rafiniranost i suptilnost ustuknu pred sirovošću i prostaklukom i to deluje degutantno. Poenta nije u "za i protiv" flerta, već u imanju mere... Da igrarija i zabava ne deluje kao sindrom "pušteni s lanca, pa vrte repom na sve strane". :)
 

Back
Top