Poster gej bebe uzburkao javnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја предлажем да педери и лезбоси добију "људско право" да могу да се изјасне

1. ДА СУ ПО НАЦИОНАЛНОСТИ ПЕДЕРИ И ЛЕЗБОСИ - и ондаК да се одЦИЈепе из свих држава и негде иселе у три лепе материне и да уживају у свом педерисању.
2. ДА СУ ПО ВЕРОИСПОВЕСТИ: "држ' да га набијем"...

Треба да им УН доделе државу и то независну педерско-лезбоску-некрофилско-педофилску-зоофилску.......

3. заставу већ имају.
 
Ја предлажем да педери и лезбоси добију "људско право" да могу да се изјасне ДА СУ ПО НАЦИОНАЛНОСТИ ПЕДЕРИ И ЛЕЗБОСИ - и ондаК да се одЦИЈепе из свих држава и негде иселе у три лепе материне и да уживају у свом педерисању.

Треба да им УН доделе државу и то независну педерско-лезбоску-некрофилско-педофилску-зоофилску....... заставу већ имају.

Dobra ideja :-D
 
Imas jos HP koji nisu bolesti. Jel Homoseksualci koji imaj povecano lucenje estrogena mogu da zive i 100g, nije ti to kao secerna bolest (insulin prca)

poenta je, dakle, da to NIJe bolest.

sta si dalje pokazao- da je to fenomen koji je najcesce uzrokovan jos od rodjenja.

dakle, ako znamo te dve stvari, zasto je onda prvobitni poster sa bebom bolestan, shto je i bilo moje pitanje?
znaci, mozda je neprimeren, glup, kich...ali zashto bolestan?

opet,
unapred hvala
 
Evo - dokazao si ponovo : da si najbolji kandidat za ministra "Javni poslova crvenih fenjera, prodavačica noći" :lol: A delovaćemo po ovom pitanju i van kruga ministarstva - na dobrovoljnoj osnovi.
Homose selimo u USA da poboljšavaju i razvijaju demokratiju.

Pa ima milijarde da zgrcemo.Kad nagrnu strankinje a devize samo kaplju.
Ja cu kao ministar resora u reklamne svrhe gratis da usluzim po nekad (a to ce biti vise puta dnevno) one sto su vrh vrhova.
 
poenta je, dakle, da to NIJe bolest.

sta si dalje pokazao- da je to fenomen koji je najcesce uzrokovan jos od rodjenja.

dakle, ako znamo te dve stvari, zasto je onda prvobitni poster sa bebom bolestan, shto je i bilo moje pitanje?
znaci, mozda je neprimeren, glup, kich...ali zashto bolestan?

opet,
unapred hvala

Има добар проценат педера који су то по рођењу(као болест) - а не некаквим умишљеним "слободним избором", има их добар проценат који су прешли на "ону страну" у смислу последица сексуалног злостављања у младости, а има их који су то из чисте сатанске обести.
 
poenta je, dakle, da to NIJe bolest.

sta si dalje pokazao- da je to fenomen koji je najcesce uzrokovan jos od rodjenja.

dakle, ako znamo te dve stvari, zasto je onda prvobitni poster sa bebom bolestan, shto je i bilo moje pitanje?
znaci, mozda je neprimeren, glup, kich...ali zashto bolestan?

opet,
unapred hvala

To je DEGENERACIJA (u genetskom kodu)
Beba ljudska treba da predstavlja nedegenerisanog coveka. Ona je mala cisto novo ljudsko bice.....jel kuzis?
 
poenta je, dakle, da to NIJe bolest.

sta si dalje pokazao- da je to fenomen koji je najcesce uzrokovan jos od rodjenja.

dakle, ako znamo te dve stvari, zasto je onda prvobitni poster sa bebom bolestan, shto je i bilo moje pitanje?
znaci, mozda je neprimeren, glup, kich...ali zashto bolestan?

opet,
unapred hvala

Ma ljudi nije to bolest to je samo sada in, a mi smo samo malo zaostali pa ne znamo sta je sada in. Sledeci poster ce da prikazuje pedofila sa istim onim novorodjencetom, ali opet ce se naci neki Petar da dokaze kako je i to sasvim normalno...
 
znaci, mozda je neprimeren, glup, kich...ali zashto bolestan?
Не "можда", него то - јесте. Ето, и сам схваташ.

А, утолико је и - како сем већ поменула - насилан.

И, дакле, у ширем тумачењу, баш у вези с овим другим поменутим, могао би се слободно назвати и - болесним.


П. С.

Мислим да ово треба одвојити од те друге приче, о пореклу, и узроцима хомосексуализма, самог по себи.
 
To je DEGENERACIJA (u genetskom kodu)
Beba ljudska treba da predstavlja nedegenerisanog coveka. Ona je mala cisto novo ljudsko bice.....jel kuzis?

oki, uzmi ovako
nadam se da ces shvatiti

kao shto si i sam rekao> postoje, radjaju se bebe sa degeneracijom u genetskom kodu, znaci>
glupo je pisati sta "beba ljudska treba da predstavlja", vec ono shto neke od njih jesu.
a to je- bebe sa jbn degeneracijom. svaka deseta ili pedeseta, nebitno.



ako ne kapiras ovo, jbg, nema dalje...ne vredi
 
Koji DSS??? Pa sama cinjenica da sam ja na vlasti znaci da su DSS,DS,NS,SPO,SRS,SPS,G17,LDP i ostala govnarija u radnim logorima ili promenili agregatno stanje zahvaljujuci najmodernijim krematorijumima.

ma sredjeno bre brate... ako osh mosh mi budesh savetnik... evo ga ovde vec stigo akt, mislim ne onaj na kog ti mislish, nego osnivacki, de lepo pise ko je nadlezan za sta :)
 
oki, uzmi ovako
nadam se da ces shvatiti

kao shto si i sam rekao> postoje, radjaju se bebe sa degeneracijom u genetskom kodu, znaci>
glupo je pisati sta "beba ljudska treba da predstavlja", vec ono shto neke od njih jesu.
a to je- bebe sa jbn degeneracijom. svaka deseta ili pedeseta, nebitno.



ako ne kapiras ovo, jbg, nema dalje...ne vredi

pero... si ti bio nekad beba il' si se rodio sa tom maskom :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top