pošteni ispaštaju!

Ja prvi put pišem ovde. Do sad sam uglavnom čitao.
Što se mene tiče ovde na forumu treba pola tema obrisati pa iz početka jer ne može da se nađe šta te interesuje od raznoraznih poruka glupavog karaktera koje služe samo da povećaju broj postovanih, te samim tim podržavam Administratore iako i meni trebaju ključevi pošto sam totalni duduk za sat TV.
 
Pa mogu se ključevi postaviti, a da samo (npr.) ti Danijele i Boki postavire ključ. Ostavite samo mogućnost čekiranja "HVALA".
Ipak u jednu ruku ovaj forum ce imati popularnost dok imate kljuceve i naravno ostale savjete/predloge i sl.
Ukoliko ne bude posjetioca sve ce izgubiti smisao.
Naravno, ne mislim da zbog kljuceva ovaj forum postoji, ali se trebate malo izdici iznad smornih članova, a ne se bukvalno svetiti.
Iskreno, ja sam uzimao kljuceve sa krstarice jer se skoro svaki vikend nalazim na selu gdje koristim samo internet na mobilnom. Lako se snaci i bez njih.
POzdrav svima
 
slazem se sa pojedinim clanovima ali i mi mali smrtnici koji neznamo postupke hakerisanja i rada na racunaru ne trebate se ljutiti sto postavljamo banalna pitanja za nas su to visine koje pokusavamo da dohvatimo i pomozite nam u tome.
 

Back
Top