Posle seksa

To je i meni zanimljivo, naročito u kontextu SAD-a i ogromnog porasta vrlo mladih majki (25, 26 godina) s nekoliko dece od različitih očeva. Čini se da pričam o drugoj temi, ali ako si dobila decu sa svakim tipom s kojim si spavala, očigledno nisi koristila nikakvu zaštitu. Mada to nije nov fenomen, zapravo je par godina star u USA, još uvek me čudi. Jel u USA više ne prodaju kondome?
Vrlo mlade majke u 25-26. godini?
Straaašno.
 
A sta ces... Koliko prosecno godina ima prvorotka u Srbiji? 30?
Tu u tim godinama je i prvorotka i zadnjerotka.
Šta rodi rodila je.Ko sakat čovek kad nešto jadan uspe.
Posle 4-5 pobačaja i 2-3 veštačke oplodnje.Iz sterilne varikine se izrodi nekakav krmeljavi život,kakav takav, jednom.I to je to.
Eto.Za to su se žene borile.
Jadne žene i njihovo jadno "vlasništvo nad sopstvenim telom".:bljak:
 
Tu u tim godinama je i prvorotka i zadnjerotka.
Šta rodi rodila je.Ko sakat čovek kad nešto jadan uspe.
Posle 4-5 pobačaja i 2-3 veštačke oplodnje.Iz sterilne varikine se izrodi nekakav krmeljavi život,kakav takav, jednom.I to je to.
Eto.Za to su se žene borile.
Jadne žene i njihovo jadno "vlasništvo nad sopstvenim telom".:bljak:
A imas i druge primere... Prekines studije, udas se i porodis se u 21, svi u soku, svi zabrinuti... Meni su te godine, 25, 26 idealne za zasnivanje porodice.
 
Umire ceo Evropski kontinent.
Drugaciji prioriteti kod oba pola i emancipacija zena polako pokazuju rezultate
Da.Umire cela Evropa.
Eto.Umrećemo ali i drugi će.Jako utešno.
Što se tiče emancipovanosti.
U Švedskoj i Nemačkoj ta emancipovanost je dala naviše svog sakatog "ploda"
Obe zemlje trule i raspadaju se kao leš na suncu.
Prioriteti?
Šta su prioriteti?
Nakazne vrednosti servirane od strane globalnog kapitala.
U Srbiji?
Auto star 4-5-6 godina.Stan na kredit i letovanje u Grčkoj.To su te vrednosti zbog kojih se ostaje na jednom ili ni jednom detetu?Voće na stolu?Koje vrednosti? :bljak:
Koje?
Jel hoćeš pare?
Napravi dvoje troje dece i idi pa radi u inostranstvu.Bavi se kriminalom.Bavi se čim hoćeš.Obezbedi deci "hleb i mleko".
Nisi sposoban.
Nećeš se razmnožavati.
To prirodna selekcija.
I u prirodi.
Ne razmnožava se svaka ženka.A po gotovu ne svaki mužjak.
Te lažne vrednosti zajedno sa tkz.emancipacijom su ustvari-prirodna selekcija.
Glupa si,poverovala si.Nećeš imati dece.
Isto važi i za muškarce.
 
Da.Umire cela Evropa.
Eto.Umrećemo ali i drugi će.Jako utešno.
Što se tiče emancipovanosti.
U Švedskoj i Nemačkoj ta emancipovanost je dala naviše svog sakatog "ploda"
Obe zemlje trule i raspadaju se kao leš na suncu.
Prioriteti?
Šta su prioriteti?
Nakazne vrednosti servirane od strane globalnog kapitala.
U Srbiji?
Auto star 4-5-6 godina.Stan na kredit i letovanje u Grčkoj.To su te vrednosti zbog kojih se ostaje na jednom ili ni jednom detetu?Voće na stolu?Koje vrednosti? :bljak:
Koje?
Jel hoćeš pare?
Napravi dvoje troje dece i idi pa radi u inostranstvu.Bavi se kriminalom.Bavi se čim hoćeš.Obezbedi deci "hleb i mleko".
Nisi sposoban.
Nećeš se razmnožavati.
To prirodna selekcija.
I u prirodi.
Ne razmnožava se svaka ženka.A po gotovu ne svaki mužjak.
Te lažne vrednosti zajedno sa tkz.emancipacijom su ustvari-prirodna selekcija.
Glupa si,poverovala si.Nećeš imati dece.
Isto važi i za muškarce.
Jednom i ja da se slozim sa tobom.
 
A imas i druge primere... Prekines studije, udas se i porodis se u 21, svi u soku, svi zabrinuti... Meni su te godine, 25, 26 idealne za zasnivanje porodice.
Svi u šoku svi zabrinuti.
Bolesnici. :)
Zabrinuti zbog novog života.
Vidiš.Ako odeš na moj blog sada.Pročitaćeš da je kod mene tuđe dete koje ću ja da pričuvam nekoliko dana.Jer drugi nema ko.
Oca nema.A majka će biti zauzeta i putuje.Ona ima 27 godina.I rodila je sama sebi dete.Da ga ima.Razumeš.Veruj mi.Tom detetu.Ništa ne fali.Niti je falilo.
A kod mene će mu ovih par dana biti sjajno.
Sve je pitanje volje i prioriteta.
Ko je nesposoban i glup ostaće bez poroda.A to je najveće zlo.
 
Svi u šoku svi zabrinuti.
Bolesnici. :)
Zabrinuti zbog novog života.
Vidiš.Ako odeš na moj blog sada.Pročitaćeš da je kod mene tuđe dete koje ću ja da pričuvam nekoliko dana.Jer drugi nema ko.
Oca nema.A majka će biti zauzeta i putuje.Ona ima 27 godina.I rodila je sama sebi dete.Da ga ima.Razumeš.Veruj mi.Tom detetu.Ništa ne fali.Niti je falilo.
A kod mene će mu ovih par dana biti sjajno.
Sve je pitanje volje i prioriteta.
Ko je nesposoban i glup ostaće bez poroda.A to je najveće zlo.
Blago, bre, toj majci, koja moze da bude zauzeta i da putuje, a da nije u pitanju sopstveno dete. Moja prica je potpuno drugacija... Otvori temu o tome, jer se ovde ovim spamuje.
 
Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu


Nebitno

Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?
Pa ako nemas seks u mikserima, ili "meat market" imas barem dve nedelje, ili mesec dana pre prvog seksa da upoznas partnera (mada je moje iskustvo da ako je neka zurka u pitanju, seks je u vazduhu,pa se vreme meri satima)
 
Ovo neću da ukapiram
Pa nemas sta da ukapiras. Nije uobicajeno da trazis certifikat , pismenu preporuku bivsih,nalaze mokrace, bris grla, i bris maternice, jer onda od seksa nista. U vreme moje mladosti jos nije bilo AIDS-a (SIDe), i ako nisi imao seks u Africi, ili nekoj egzoticnoj destinaciji, najgore sto se moglo desiti je fasujes triper, ili sifilis, sto je u ono vreme bilo izlecivo ijnekcijama penicilina , jer nije bilo ni rezistentnih sojeva.Zene obicno imaju vise problema sa trihomonasom, i kandidom, i sada ureoplazmom/mikoplazmom
 
Pa nemas sta da ukapiras. Nije uobicajeno da trazis certifikat , pismenu preporuku bivsih,nalaze mokrace, bris grla, i bris maternice, jer onda od seksa nista. U vreme moje mladosti jos nije bilo AIDS-a (SIDe), i ako nisi imao seks u Africi, ili nekoj egzoticnoj destinaciji, najgore sto se moglo desiti je fasujes triper, ili sifilis, sto je u ono vreme bilo izlecivo ijnekcijama penicilina , jer nije bilo ni rezistentnih sojeva.Zene obicno imaju vise problema sa trihomonasom, i kandidom, i sada ureoplazmom/mikoplazmom

Pa ljepše se zaljubiti i sve to obaviti laganice pa onda seks

Tako ie to išlo u eri pre neta
 
Zači prvo.
Gledanje 2godine.
Analiziranje 2 godine
Upoznavanje 2 godine
Kompletan lekarski pregled
Potpisivanje predbračnog ugovora.
Brak.
Posle dve godine seksualni odnos.



Jesi ti sigurna da imaš muža?

Jesam :manikir:

Vjernici , vazda slušali roditelje, nismo nikad osramotili familiju nismo bili na glasu iako smo oboje bili lepuškasti u mlade dane čuvali smo se seks, drugd i rokenrola

I tako to
 
Ne znam da li ste svesni da oduvek postoje ozbiljne zarazne bolesti koje nisu iskorenjene i da u vreme kada masa ljudi putuje sa jednog kraja planete na drugi, dovoljno je da pogresno udahnes ili slucajno dodirnes. I sa time zivite sve vreme. Mnogo pre svih ovih cirkusa
 
Ne znam da li ste svesni da oduvek postoje ozbiljne zarazne bolesti koje nisu iskorenjene i da u vreme kada masa ljudi putuje sa jednog kraja planete na drugi, dovoljno je da pogresno udahnes ili slucajno dodirnes. I sa time zivite sve vreme. Mnogo pre svih ovih cirkusa
Dobro je dok se zivi...
Od mnogih se umire...odmah se setim Mire Furlan. :(
Kako glupa smrt...sta je sve prosla u zivotu, a kako ga je zavrsila.
Nismo ni svesni koliko smo slabi...
Nekad je zaista dzaba-cuvati se.
 
...kleo sam se u sve svetinje / DZ . Vasingtona /
ali
opet po istom...upraznjavas siguran sex
to ti je kao paprika bez ljutine i alkohol_ frei / pivkana/...
Ma, jos blesavije...
Tu se vodim filosofijom Skarlet O' Hara,- o tome cu misliti sjutra..."
 
То је оно старо ,не прсте у утичницу,а ти мораш да гурнеш,па кад видиш шта је,онда следећи пут нећеш гурати.
 

Back
Top