Posle seksa

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.510
Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu

Nebitno

Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?

Војвода

Domaćin
Poruka
4.018
Бојао се или не ако ти је суђено да фасујеш, фасоваћеш. Једино да бираш партнера/ку за које донекле знаш да држе до себе у том смислу. Мада ни то није гарант да си "безбедан".

Poruka
8.613
Šta mene sad zanima u cijelo toj vrtutmi , kako se ljudi ne boje bolesti te vrste ?
To je i meni zanimljivo, naročito u kontextu SAD-a i ogromnog porasta vrlo mladih majki (25, 26 godina) s nekoliko dece od različitih očeva. Čini se da pričam o drugoj temi, ali ako si dobila decu sa svakim tipom s kojim si spavala, očigledno nisi koristila nikakvu zaštitu. Mada to nije nov fenomen, zapravo je par godina star u USA, još uvek me čudi. Jel u USA više ne prodaju kondome?

P

pasuljsko rebarce

Gost
Mogu da smislim naslov suprise suprise Al to bi bilo odviše zlocasto

Čitam neki dan u novinama kako su izuzetnom porastu polno prenosive bolesti

Kao krivca ili obrazloženje pominje se krivac internet koji je ljudima (i žene su ljudi :mrgreen: ) pružio brzi pristup tome sto traže ili im je potrebno ili eto eksperimentišu

Nebitno

sta ima da se bojis...ako si baxuz ima da te zafati pa imala 100 zastita

Војвода

Domaćin
Poruka
4.018
To je i meni zanimljivo, naročito u kontextu SAD-a i ogromnog porasta vrlo mladih majki (25, 26 godina) s nekoliko dece od različitih očeva. Čini se da pričam o drugoj temi, ali ako si dobila decu sa svakim tipom s kojim si spavala, očigledno nisi koristila nikakvu zaštitu. Mada to nije nov fenomen, zapravo je par godina star u USA, još uvek me čudi. Jel u USA više ne prodaju kondome?
Погледај ову студију..

https://www.google.com/url?sa=t&sou...8QFnoECDYQAQ&usg=AOvVaw0_49vrlScXcMLIq4akqDCY

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.510

Ja sam ti u njemackoj iako se spomenje USA medjutim vođenju je japan

A kad te liže stavi taj kondom na jezik ? A?

Prilepi i za jezik znaš