"Poslanici Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izbacila"

Boško je kreten i cela opozicija je sebe dovela do 1% sa gitarom, kamenom i ovim kretenisanjem poput Šešelja.

Jedini koji treba da su opozicija su PSG Saše Jankovića sa oko 25% a ostali mrs.

Dvostranački sistem a ove kombi stranke na buvljak.

Zar nemate Vučića koji zastupa tu gej opciju? Šta bi, da i pozicija i opozicija imaju isti program?

- - - - - - - - - -

Nego, baš me zanima kako bi prošao huligan Vučić u sparingu sa Obradovićem? Cenim da bi ga Obradović ispresavijao kao mačku...

Pazi mu facu od 1:27 do 1:30 :lol:
 
Nego, baš me zanima kako bi prošao huligan Vučić u sparingu sa Obradovićem? Cenim da bi ga Obradović ispresavijao kao mačku...
Зна Вучић кад треба клекнути. Гмизавци попут њега ретко заврше онако како заслужују.

А што се тиче одмера снага.. па и просечна пензионерка би од Вувуа направила салнату палачинку.
 
Он је био вучићев министар. Не могу да верујем да није знао ко је Вучић тада а сада зна. Што се мене тиче, ћао је.

Ima taj Radulović mrlja u svojoj biografiji, ali uopšte ne sumnjam da je hard kor anti-Vučić. Ljudi su za njega čuli onda kad je pred kamerama ponižavao Slinu, od onda ga režimski mediji razapinju svakodnevno, u ovom sivilu političke scene meni sasvim dovoljno...
 
Ima taj Radulović mrlja u svojoj biografiji, ali uopšte ne sumnjam da je hard kor anti-Vučić. Ljudi su za njega čuli onda kad je pred kamerama ponižavao Slinu, od onda ga režimski mediji razapinju svakodnevno, u ovom sivilu političke scene meni sasvim dovoljno...

Sada ga troluje obilno. E sad, da li zbog toga što nije dobio šta je hteo ili šta je, ne znam. Meni ipak bliži Boškić, zbog nekoliko stvari a i zbog ovakvog nastupa. Ne možeš biti fin sa stokom.
 
Sada ga troluje obilno. E sad, da li zbog toga što nije dobio šta je hteo ili šta je, ne znam. Meni ipak bliži Boškić, zbog nekoliko stvari a i zbog ovakvog nastupa. Ne možeš biti fin sa stokom.

Pa da, kad imaš posla sa najnižim slojem ljudi, onda jedino pomaže takav nastup. Koliko su zapravo glupi ti naprednjaci, ništa nisu u stanju da iskonstruišu kako treba...

- - - - - - - - - -

Зна Вучић кад треба клекнути. Гмизавци попут њега ретко заврше онако како заслужују.

А што се тиче одмера снага.. па и просечна пензионерка би од Вувуа направила салнату палачинку.

Peškirić zna kad da baci peškir :D
 
Boško je kreten i cela opozicija je sebe dovela do 1% sa gitarom, kamenom i ovim kretenisanjem poput Šešelja.

Jedini koji treba da su opozicija su PSG Saše Jankovića sa oko 25% a ostali mrs.

Dvostranački sistem a ove kombi stranke na buvljak.

Jankovic prvo, pre svega ostalog, da se distancira od SVIH stranaka - u prvom redu od kancerogenog DS-a koji je i zasluzan za svo ovo sranje - a onda da u statut stranke stavi krivicno gonjenje SVIH koji su nam usrecivali zemlju zadnjih 30 godina. Ovo pod goli minimum, ako zeli da ga bilo ko shvati iole ozbiljno.
 
Čitam onu vest gde Lavrov govori o pritiscima na Ukrajinu nesposredni pred uskobe koji podsećaju na trenutne pritiske na Srbiju, pa onda čitam ovu vesti i razmišljam je li bolje da ostanu ovi lažljivci na vlasti ili da nam Ameri nameste revoluciju...
Ovo lažovsko ludilo, glumatanj i ispiranje mozgova je prešlo sve moguće granice.

- - - - - - - - - -

Hoćemo li ikada imati normalnu vlast?
 
"Poslanici Dveri mi upali u kabinet, sama sam ih izbacila"
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da je troje poslanika Dveri upalo u njen kabinet, vređalo je i onemogućavalo da napusti prostoriju.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=31&nav_category=11&nav_id=1320094

Strasno sta rade, ima da plate.

:hahaha:

To "da se sami biju protiv trojice" im je ostalo jos od "tate im Seselja" ...?

:)

Al` , medjutim ...!
Ima snimak gde se ona samo cuje iz coska i zamuckujuci trazi od obezbedjenja "da intervenise" ...
 
.


Невероватно је колико им Бошко Обрадовић дупе помера.

Једина права опозиција у Србији и једини на правцу савремених збивања у Европи.

"Партијски активисти", по обичају, огрезли у блесављењу и спедачини труде се из све снаге да не капирају ништа.

Лењи да укључе мозак, а камоли да прочитају шта се око нас дешава.

Остала "опозиција" занета мантром да постане калиф уместо калифа ....


.
 

Back
Top