Poslani mejlovi mi odlaze u spam

vukdo

Početnik
Poruka
1
Zdravoo!
Imam problem, nadam se da će mi neko pomoći. Poslani mejlovi mi odlaze u spam kod drugih ljudi. Ne šaljem mejlove često, imam ih više i sa svakog je situacija ista. Testirala sam mejl na programima, uglavnom prolazi, zadovoljavajuć je. Ne znam šta se dešava, a treba mi mail zbog faksa i svega.
Hvala unapred na odgovorima. ☺️
 
Zdravoo!
Imam problem, nadam se da će mi neko pomoći. Poslani mejlovi mi odlaze u spam kod drugih ljudi. Ne šaljem mejlove često, imam ih više i sa svakog je situacija ista. Testirala sam mejl na programima, uglavnom prolazi, zadovoljavajuć je. Ne znam šta se dešava, a treba mi mail zbog faksa i svega.
Hvala unapred na odgovorima. ☺️
Nemoj da saljes slikice, salji cist tekst i manja je verovatnoca da ce ti otici u spam. Programi za filtriranje spama ocenjuju svaki mail
po sadrzaju i ako je ocena veca od nekog broja ide u spam.
postoje i dkms potpisani mail-ovi koji imaju vecu verovatnocu da prodju, ali to valjda tvoj mail server radi?
 
Zdravoo!
Imam problem, nadam se da će mi neko pomoći. Poslani mejlovi mi odlaze u spam kod drugih ljudi. Ne šaljem mejlove često, imam ih više i sa svakog je situacija ista. Testirala sam mejl na programima, uglavnom prolazi, zadovoljavajuć je. Ne znam šta se dešava, a treba mi mail zbog faksa i svega.
Hvala unapred na odgovorima. ☺️
verovatno je tvoj provajder obeležen kao spam provajder jer su sa njega neki drugi slali spam. Tvoji prijatelji bi trebali svaki tvoj imejl da obeleže kao "not spam" (nije spam) i da stave provajdera kao pouzdanog, pa će eventualno da se odblokira.
 
moj provajder ih stavi u spam. Svaki imejl stigne ali je na glavnom sajtu a ja koristim outlook odnosni Live mail da pokupim sa glavnog sajta. U tom slučaju, ne uzima spam ali je tamo i mogu da ga nadjem
Ako ti stigne u spam to je do filtera. Spam serveri se uopste blokiraju da salju. Zato spameri kupuju na hiljade ip adresa, non stop, kad
im prethodni range blacklistuju :p
 
Zdravoo!
Imam problem, nadam se da će mi neko pomoći. Poslani mejlovi mi odlaze u spam kod drugih ljudi. Ne šaljem mejlove često, imam ih više i sa svakog je situacija ista. Testirala sam mejl na programima, uglavnom prolazi, zadovoljavajuć je. Ne znam šta se dešava, a treba mi mail zbog faksa i svega.
Hvala unapred na odgovorima. ☺️

Pozdrav!
Sve zavisi od toga koliko taj provajder gde saljes email "prihvata" tvoj
Npr. ja znam dosta provajdera koji ne primaju email sa nekog skolskog email naloga ili npr. sa licnog nalog (npr. tvoj licni vebsajt sa kojeg imas email)
Ne znam da li je to u pitanju ; trebala bi da nam das malo vise podataka npr. koji je tvoj domain a koji je domain gde saljes (za pocetak)
 

Back
Top