Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пре месец дана је била опција код Охотског мора, сад наводно Уренгој. Сутра можда Тјумен. Шетају ме ко мало куче. Их.. А и не жури ми се.. нашао сам посао у улици. Путујем до посла 15 секунди :super:
 
Пре месец дана је била опција код Охотског мора, сад наводно Уренгој. Сутра можда Тјумен. Шетају ме ко мало куче. Их.. А и не жури ми се.. нашао сам посао у улици. Путујем до посла 15 секунди :super:

E to se zove dobra karma :lol:
 
Сад сам се чуо са колегом он каже да је пре 15 дана када је комплетирао документацију потписао уговор на неке "4 странице" и да је још тада знао да му траје уговор 6 месеци и друге појединости ваљда. Сад ми није јасно зашто мени нису ништа дали да потпишем када сам комплетирао документацију.:roll:
 
Сад сам се чуо са колегом он каже да је пре 15 дана када је комплетирао документацију потписао уговор на неке "4 странице" и да је још тада знао да му траје уговор 6 месеци и друге појединости ваљда. Сад ми није јасно зашто мени нису ништа дали да потпишем када сам комплетирао документацију.:roll:

:think: I ono sto sam do sada kao razumela vise ne razumem.:sad2:
Pocinjem da brinem za svoje mentalno stanje :roll:
 
Poslednja izmena:
Сад сам се чуо са колегом он каже да је пре 15 дана када је комплетирао документацију потписао уговор на неке "4 странице" и да је још тада знао да му траје уговор 6 месеци и друге појединости ваљда. Сад ми није јасно зашто мени нису ништа дали да потпишем када сам комплетирао документацију.:roll:

Sam ugovor se potpisuje navodno na dan polaska. A prilikom provere sposobnosti popunjavali smo neki upitnik. O iskustvu , da li pristajemo na rad na visini i sl. Sa druge strane tog upitnika bio je deo koji su oni popunjavali posle provere. Tada su i meni rekli satnicu i ugovor na godinu dana. Prvo 6 meseci pa onda nekoliko dana dolazim kuci pa jos 6 meseci, kada drugi put produze vizu. Verovatno kolega misli na to...
 
Sam ugovor se potpisuje navodno na dan polaska. A prilikom provere sposobnosti popunjavali smo neki upitnik. O iskustvu , da li pristajemo na rad na visini i sl. Sa druge strane tog upitnika bio je deo koji su oni popunjavali posle provere. Tada su i meni rekli satnicu i ugovor na godinu dana. Prvo 6 meseci pa onda nekoliko dana dolazim kuci pa jos 6 meseci, kada drugi put produze vizu. Verovatno kolega misli na to...

A koji profil preferiras?:)
 
Ja sam trenutno kod mojih na selu -
tradicionalno, Prvi maj na Bisernom ostrvu :D
Ubise me komarci i ostala gamad :confused:

Pa, reko' - samo da vam mahem :cool::bye:


Majstor Bozo, srecan put :)
Baldoni (i ostali) , nadam se da ce taj
poslednji poziv, pred-put, uslediti za koji dan... :ok:
 
Poslednja izmena:
Dobro jutro svima...Nadam se da je lepse onima koji su napokon dobili datum,kako se to u Srbiji cesto ponavlja zadnjih dana.))))Salu na stranu,drago mi je da se kod vecine ovde resava polako dilema oko odlaska...Sad je na vama da se lepo spremite,izpozdravljate sa lepsim polovinama,decu razmazite koliko god mozete.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top