Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidim da ima dosta starih boraca koji mogu da mi daju neke odgovore na moja pitanja :think: metalofarbar sam poslao sam pre 20 dana svu dokumentaciju jel neko zna koliko se čeka na lekarski i na kraju krajeva na odlazak u rusiju :eek: zvali su me iz (velestroja zemun)

To zavisi od struke i od mesta gde treba da ides neki od nas cekaju i do 6 meseci da odu ja cekam 3 meseca recimo da odem vec
 
vidim da ima dosta starih boraca koji mogu da mi daju neke odgovore na moja pitanja :think: metalofarbar sam poslao sam pre 20 dana svu dokumentaciju jel neko zna koliko se čeka na lekarski i na kraju krajeva na odlazak u rusiju :eek: zvali su me iz (velestroja zemun)
moj muz je od predaje papira do prvog polaska cekao 20-ak dana...dobio turisticku(mesec dana) pa dosao kuci na mesec i otisao na manje od 3.....i nikada nigde nije isao na lekarski
 
......
 

Prilozi

  • TF1Xhd6X.jpg
    TF1Xhd6X.jpg
    11,7 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
Ljudi,niste me uopste razumeli....naravno da je sve to tako...i moj muz je tamo zato sto ovde ne moze nista da se zaradi,zato sto zivimo u ovakvoj bednoj drzavi...i hvala Velestroju na tome...ali i to je jadno da prema nekome osecas zahvalnost ko ti u takvim uslovima daje dnevnicu 40 eura...i zato moj muz radi i radice tamo...ali ne mozemo da pricamo o nekom postenju kad to sto vi momci ostavljate zdravlje tamo ,a neko preko vasih ledja zaradjuje 4 puta vise...zakida vas...nemate nikakvu zdravstvenu negu tamo...ostavljate porodice koje kupuju lekove...i jos 1000 propusta...i nema ovde nikakve ljutnje ovo je moje misljenje..

u PRAVU SI U POTPUNOSTI ALI STA SE TU MOZE ZIVOT IDE DALJE KO PREZIVI PRICACE...POZZZZ
 
Ljudi,niste me uopste razumeli....naravno da je sve to tako...i moj muz je tamo zato sto ovde ne moze nista da se zaradi,zato sto zivimo u ovakvoj bednoj drzavi...i hvala Velestroju na tome...ali i to je jadno da prema nekome osecas zahvalnost ko ti u takvim uslovima daje dnevnicu 40 eura...i zato moj muz radi i radice tamo...ali ne mozemo da pricamo o nekom postenju kad to sto vi momci ostavljate zdravlje tamo ,a neko preko vasih ledja zaradjuje 4 puta vise...zakida vas...nemate nikakvu zdravstvenu negu tamo...ostavljate porodice koje kupuju lekove...i jos 1000 propusta...i nema ovde nikakve ljutnje ovo je moje misljenje..

Tačno........izmedju dva zla, zarad golog opstanka porodice, mora da se bira manje :strika:
 
Dobar dan radni narode ima li sta novo imal li poziva iz firme ,dal je neko pozvan na lekarski dal neko putuje ove nedelje za Rusiju ima nas ovde nisu valjda svi na cekanju do pre dve nedelje svake nedelje je isla bar jedna grupa ljudi dal neko ima kakvu informaciju ili se nesto desava u firmi.
 
Mene su zvali pre jedno 10 dana da cu biti jos obavesten za lekarski znaci nisam ni bio prijavio sam se za zidara mozda nejdu zidari jos za Sabeetu otkud znam mozda je u pitanju struka ko to zna :D

Pa sve zavisi koja im struka treba,ja sam u roku od 15 dana bio na dva lekarska,a inace cekam skoro tri ipo meseca,jedan lekarski u Vojvode Stepe a drugi u Maglajskoj inace sam bravar::dash::dash:ali jos nista
 
Tajset-Kujumba ti je nov krak naftovoda,tamo se radi 2 nPSke i oko 100 kilometara naftovoda...Uslovi su malo teski,posto je to sam pocetak,tamo jos nema nista,tek treba da se pocne sa dovozenjem materijala,ljudi,itd....Kazu da je klima malo manje surova nego u ostalim delovima gde Veless radi,videcemo...:-)I ja cu tamo za koji dan..:-)

ako ne bude promene ja bih trebao krajem novembra tamo...
 
Dali ako se ode na turističku na mesec dana u svim slučajevima tako i bude,dali se obavezno vraća,jer smo imali iskustvo prošle godine da je ostao još 5 meseci?gradiliste Golk Pavlik je upitanju?ako neko ima neku informaciju nek napiše.hvala!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top