Posao i novac

Pozdrav svima, ako neko bude imao vremena da pogleda moje karte, prva je moja, a druga je moje firme tek registrovana, a upravo sada sredjujemo prostor i nabavljamo opremu. Pa kako vama izgleda u narednom periodu...i kakav ce imati "zivot"...u pitanju je ugostiteljski objekat sa tradicionalnom klopom-rostilj- i "ludim" kolacima zaista nesvakodasnjim, bice i canape-a i jos raznih ideja cemo pretociti u stvarnost.
Puno Vas pozdravljam i nadam se odgovoru :bye:


Molim Vas ako neko zeli da mi odgovori interesuju me ova prva 3 meseca poslovanja (avgust, septembar,oktobar) - da li cu biti u minusu ili cu uspeti da sve obaveze prema drzavi i ljudima ispostujem, da se ne pozajmljujem.
Znam da niko nije zaradio u prvoj godini poslovanja tako i ja neocekujem to, samo da ne ulazim u dugove. To mi je najvaznije nista dr.
Nadam se da cete mi izaci u susret :heart:
Veliki Pozdrav za Sve i Puno Hvala
 
ivonasc8.png
[/URL][/IMG]


Posaoooooooooooooooooooo??????????????
 
Ima li kod mene bar na vidiku nesto u vezi posla ..ne radim vec skoro godinu dana ..finansije ravne nuli
Zna li iko da protumaci ?Inace sam med.sestra,vaspitac predskolske dece i profesor razredne nastave,znaci tri zanimanja i nista od posla...
Evo karte sa tranzitima trenutno..Hvala vam
 

Prilozi

  • astro_b41_02_maja_20081117_hp.81462.28617.jpg
    astro_b41_02_maja_20081117_hp.81462.28617.jpg
    75,7 KB · Pregleda: 9
zanima me da li ce do kraja ove godine biti neki veci priliv novca ili ne?
Posto nisi ostavila svoje podatke pitanje odgovaram kao horarno. Za vreme pitanja sam uzela vreme tvog posta.

Objasnjenje:
1. Tvoj signifikator kao i signifikator tudjeg novca je venera u petom polju u vodoliji. Zelis novac na brzinu i na srecu. Iako u trigonu sa mesecom, ipak je separacija u pitanju -postojale su neke sanse za dobit ali blede ili su vec izbledele.
2. Kuce 7-12 su izuzimajuci saturna prazne
3. Sextil meseca ka fortuni je separativni
4. Prvi aspekt meseca je inkonjunkcija sa uranom -nervoza po pitanju uspeha (mesec vlada MCom) u ovom slucaju materijalnog

Apsolutno ne
 
vec godinu dana pauziram, pa me zanima hocu li se trgnuti i poceti uciti
e pa zaista ne znam kakve ovo veze ima sa astrologijom z:plez:

Ima li kod mene bar na vidiku nesto u vezi posla ..ne radim vec skoro godinu dana ..finansije ravne nuli
Zna li iko da protumaci ?Inace sam med.sestra,vaspitac predskolske dece i profesor razredne nastave,znaci tri zanimanja i nista od posla...
Evo karte sa tranzitima trenutno..Hvala vam
Jel' mozes da postavis kartu bez tranzita.
Hvala!

:grudvanje2:
 
Mogu srecna detelino z:)
Evo natal-solar karte, ako ti je tako lakse..
Joj joj... mala rezolucija oci izgubih. Vid' 'vako
Ovo je bas znacajna godina po pitanju karijere jerbo solarni ac pada na natalni mc aktivirajuci tako polje karijere.
Medjutim sudeci po direktnom kvadratu urana na gazdu drugog polja, do nece da moze jos do kraja januara nikako, pa ti bar gledaj da se ne naprezes nepotrebno. Neki veci pomak ces osetiti (prati efeeride) kad tranzitni jupiter dotakne solarnu ic osu i kad pocne da pravi kvadrate sa tvojim natalnim planetama (mislim od marta na gore), ali pravo olaksanje mozes osetiti tek pocetkom 2010 jer jupiter tada iz drugog polja pravi mnogo trigona sa planetama iz natalnog desetog i sa samim uranom kao prvim vladarom polja finansija....

ako je mnogo zbrckano.... oprosti sva sam :sanke:
 
da li ima sanse i kakve su da od sledeceg meseca pocnem da radim u banci posto sam nezaposlena?ili mi mozda stoji neki drugi posao?kakve su sanse?HVALA UNAPRED...

Da bi se dobio odgovor na pitanje mora se postaviti slika natalne karte na temi ;)


KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU NA FORUM

a i onda je naizvesno, jer tema nije otvorena da se na njoj postavljaju nova pitanja :) nema odredjene osobe koja to prati i odgovara, tako da imajte i to u vidu, mislim naravno na sve koji postavljaju pitanje :) ...
 
Poslednja izmena:
PS Jedan astrolog mi je rekao da ce se za mene "cuti" ali meni karijera, iako sam jarac uopste nije na prvom mestu (bar ne do sada). Pa jos sunce u IV polju (uspeh tek pred kraj zivota), u opoziciji sa MC, bez aspekata sa planetama. Ono sto mi je najvaznije jeste da sam zadovoljna onime sto radim i da je to drugima na korisit. Imam izrazenu alruisticku crtu i jako bih volela da pomazem drugima. Nego, sta bi trebalo da znaci, kada je u pitanju karijera, vladar X (Pluto) u VIII? Nasla sam da daje iznenadnu smrt, ali nista o karijeri...
 
Pozdrav svima! Da li bi mi neko odgovorio kakve su mi sanse da se ove godine zaposlim? Ocekujem da ce tranzit Jupitera uroditi plodom.
Da bi bilo koji tranzit imao smisla i doneo poboljsanje ili pogorsanje, neophodno je da dotice glavne ose horoskopa ili prelazi preko natalnih planeta ili ih aspektuje. Tranzit jupitera kroz tvoje prvo polje u 2009 ne radi nista od ovoga (da minorniji tranziti , ali nisu podrzani ostatkom)

Promena na bolje ide u 2010 tek. Tada jupiter ulazi u drugu kucu, prelazeci preko 3 planete -poboljsanje na materijalnom planu preko posla, ili napredak na poslu ako si vec zaposlena

Ono sto ti u 2009 ne ide ne ruku je retro hod saturna kroz tvoje osmo polje (tudji novac) koji ce duze vreme biti u opoziciji sa mesecom koji vlada kucom rada a u drugom polju je - ako postoji posao to su teski dani, ako ga ni nema to zasigurno nije momenat kad ce naici.

PS Jedan astrolog mi je rekao da ce se za mene "cuti"

Da bi se za nekoga culo taj mora imati jak mesec, ili sunce u desetoj, ili vladara asc na MC-u, ili naglasen MC ili... a ti nemas nista od toga.
To te ne cini ni manje vrednom ni manje posebnom, ali nije neophodno da budes poznata, a jos manje da verujes svakome ko ti kaze da ces biti. To pricanje o karmi, o dalekoj buducnosti u kojoj je neko poznat, o grehovima predaka i sl. se zove popunjavanje vremena sto se mene tice.

z:kiss:
 
negdje sam pročitala da je 27 stepen raka - stepen milionera, a gledam malo
svoju kartu, pa vidim da to kod mene stoji (ako se ne varam :lol: )
Krug ima 360 stepeni.
Ljudi se radjaju i danju i nocu, na razlicitim geografskim lokacijama i jednaka je mogucnost da je asc na bilo kom od 360 stepeni.
Dakle cisto statisticki gledano 1/360 * 100 je verovatnoca (procentualno izrazena) da je asc na 27om stepenu raka, ali i bilo kom drugom stepenu.
Da li je toliki procenat milionera na svetu?
 

Back
Top