Poruke.....vasoj ljubavi,prijatelju,prijateljici...

giphy.gif
 
U pravo vrijeme

Zna dzelat kad mu je cas
kada na vrata da zakuca,
kao pravi dzelat si nasao tren
da ponovo ubijes plijen.

I opet, u ime ljubavi,
kakve li ironije, kakve li poruge
nozeva trista zabadas
i kao pobjednik vrata zatvaras.

Zna dzelat, nikad ne grijesi
instinkt mu je zivotinjski jak,
ali, jesi li bas morao da udaris
kad novembarski kuca mrak.


nn
 
E,da ti lepo objasnim...
Ali prvo da kazem "Macki" :Slobodno ti dodji i u pozorishte,i u bioskop i u cirkus.Ne plashi se.Mnogo puta sam ja njoj merio "temperaturu" i uopshte ne zasluzuje ni ime niti prezime koje je sama sebi dala.:lol:
Ajmo sada dalje:Ovo traje vec godinama.Ne znaju oni uopshte koju mi igru igramo.Pustim ih u chovece ne ljuti se,a u drugoj im utrpam i crnu damu i hercheve,i tako ih zamlatjujem dok im otimam najbolje dragulje.Niti znaju koje niti odakle.Imam josh dve neprocenjive vrednosti da im uzmem ispred nosa jer ih ni ne vide.
U sushtini nemam ni sa kime da se igram,ostala je gomila polupismenih clanova vec prepolovljenog zooloshkog vrta i nekoliko insekata.Tri matora jarca koja se podmetju biku,jedno tele koje misli da je malo vetje,onaj Djoletov petao shto se zaletje i na nacrtanog belog labuda,nekoliko divljih kuja,nekoliko vrapcica i jedan babun koji ce uskoro da "lipshe" jer je pojeo dasku za peglanje koju je nosio sa sobom na svaku baricu ocekivajuci talas.:lol:
Dalje : par bubashvaba koje i slucajno kada zgazim pogledam da nisam probio djon na cipeli koliko prsnu i nekoliko smrdibuba koje su tuda negde,smrde ali su naucile koliko je dobra kopriva.A da,i nekoliko misheva, tri iz crtatja - onaj Mika mish i njegova mishica i onaj tretji koji nema ni imena.
Eeee ima i dva mrava : Atomrav ( opet iz crtatja ) i onaj opevani " mali mrav " :lol: shto ponekad umisli da je babun.:cool:
I tako ... gooza im se poradovala da cu otici,eeee mora josh tri dana da vas punim ( znanjem i iskustvom ),kad vam je gornja glava kao i donja - shuplja. Mislili su da naprave rijaliti. Oni se "uparili" a ja imam vezu za "zadrugu" , bash su "maleri" i "baksuzi".
:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Ajmo,edukacija tj punjenje ...
Sutra vam je ispit za prijemni.
( Da ne kazete da sam bezdusan,najavljujem vam skoro sve. )
1. "Kad miris izadje iz poljskog cvetja i milost iz choveka ... " Tarabici
2. Edvard Grig : Per Gint
3. Ko ima sexualni objekat - u zivot na uchenje,a ko nema - da napamet nauchi ove stihove Desanka Maksimovic - Strepnja.
4. Skoro svi su chuli za ovo muzicko delo
( sve o tome : kako je nastalo i td.


Veceras pitanja ako kome nije shta jasno.
:)
 

Back
Top