Quantcast

Porodični problemi

Grindelwald

Primećen član
Poruka
807
Zvisi od problema. Porodica nije uvek muž i žena. Može biti ćerka li sin koji prave gluposti i koji razaraju porodicu. Može neko biti pijanica, narkoman i time razarati porodicu. To je porodični problem. Može biti delikvent (ako je ispod 18). Teško je definisati jasan odgovor jer i ne postoji.

Markoni11

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.653
U svakoj porodici dolazi do raznih problema ne bi trebalo odmah da se krene na razvod.Postoje razne nesuglasice koje mogu da se rese razgovorom.Neki problemi mogu da se rese i kompromisom tako sto ce da popusti malo jedna a malo druga strana.A najgora varijanta je kada je samo jedna osoba u celoj porodici tvrdoglava ,ne zeli nikoga da poslusa i radi na stetu svoje cele porodice.

difrent from others...

Veoma poznat
Poruka
11.678
U svakoj porodici dolazi do raznih problema ne bi trebalo odmah da se krene na razvod.Postoje razne nesuglasice koje mogu da se rese razgovorom.Neki problemi mogu da se rese i kompromisom tako sto ce da popusti malo jedna a malo druga strana.A najgora varijanta je kada je samo jedna osoba u celoj porodici tvrdoglava ,ne zeli nikoga da poslusa i radi na stetu svoje cele porodice.
sta ako su svi u krivu a taj jedan u pravu? :think:

Markoni11

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.653
Ako je jedan u pravu a svi ostali rade pogresno to je jos gore jer misle da oni najbolje znaju od svakog pa cak i kada vide da grese ne zele da priznaju svoju krivicu i da se promene vec i dalje teraju po svome. :kafa:

Manastirka

Iskusan
Poruka
5.638
Vidi sa mladjim generacijama o porodici ne vredi polemisati,nekad je pod istim krovom opstajalo po 3 generacije ,danas 1 mozak ne moze da izdrzi dosadu sam pa skoci kroz prozor
Ti stalno potenciraš taj model "rodovsko-plemenske" zajednice.Je'l vidiš u njemu neku svoju porodičnu idilu,ili je to sopstvena idila iz detinjstva?Meni to liči na više-generacijski "jaz"pod jednim krovom. Biram pre dosadu,a'l mi bar mirna glava 🍄

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.060
Pa zapitaj se odakle taj beg od rodjenih i po cemu ste to pametniji napredniji ako ne mozete podneti ni sebe,ja se vise secam babe i dede iz detinjstva nego roditelja i brata,tad se deci pravila kuca a danas se sposobnost meri u skolovanju i da ga sutnes u dupe kao samostalan je,pa nije sposoban ako radi samo za stan,nego ako odrzava imanje i od toga hrani 3 generacije,otud ta samozivost kao tebi je mirna glava niko ne zavisi od tebe nemas odgovornost

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.