Porodica - život, bez porodice - misija

Rečenica je izrečena u filmu bez ikakvog uvoda , zato sam je i komentarisao sa neprimetnom....

U trenutku kad glavni akter ima problema sa kešom i kaže...kad imaš porodicu , živiš život, bez porodice život ti se pretvara u misiju.....

Mislite još o ovome....
nastaviće se.....

aaaaaaaaaaaaa,pa on ocekuje da ga neko izdrzava..............:eek:

jel se sve vrti oko para? nece da moze :P
 
zadužbinu nego ša..od onog šo sam napisao u zagradi.
ja pričam o žifotu, a ti o metafizici i mrsiš tu romantiku...idi vozi kartonski auto, a ne opela - koji postoji od 1889, tforac, naravno, nije živ, ne znamo ni o njegovoj porodici, nisu nam bitni..i oni koji su voleli te godine, sve su ljubavi zaboravljene.... znaš ti kako ti se zvala baba koja je živela te godine?? normalno da znaš ali ne.... ćaoske :mahanje: ( :

Cvrc,mrsim romantiku.........ljubav je sila ,zivotnija od bilo kakve zaduzbine.Ko treba da me pamti? Masa o kojoj ne znam nista?Nemam toliki ego.
Za zivot trebaju i pare i nijednom to nisam negirala,ali pare sluze zivotu,ne obrnuto.
I da izvines, da se moja baba nije tih godina volela sa dedom(vrlo konkretno,e to je romantika),danaske ni mene ne bi bilo :P
I slazem se u jednom sa tobom,Mooonjo,ljubav su dela,ne lepe reci.Mada ponekad nije na odmet i nesto lepo reci...:P
 

Back
Top