POPULARNOST I SLAVA

Poslednja izmena:
A ja ne razumem zasto se gleda MC za smrt...? :dontunderstand: Proverite njen solar.

Ovde gledamo Saturn na MC, a nju sam nasla, jer ima taj polozaj Saturna. Nije ona umrla zbog MC-a. MC se vise gleda kao partner (pored DC).

Ona je brzo zivela (punom parom) i brzo umrla. Nije dugo patila.

Koliko je zenskih pretucenih, pa ne umru zbog toga. Ja njega ne gledam kao ubicu: tko moze misliti, da ce netko zbog par udaraca lupiti glavom o zid i posle toga pasti u komu?
Ovde se govori i o tom, da je on nju mogao resiti, da je na vreme zvao pomoc, medjutim bio je pijan. Cista sudbina!

Za Solar moram videti, gde je bila za rodjendan.
 
A ja ne razumem zasto se gleda MC za smrt...? :dontunderstand: Proverite njen solar.
Evo i njen Solar (mislim, da je bila u Parizu).

2rw9a3k.gif


Vladar 8.kuce je opet Jupiter, ovaj put u 5.kuci, kuci ljubavi: TO DIE FOR LOVE!

Tako su pisali o njenoj smrti.
 
Poslednja izmena:
Evo i njen Solar (mislim, da je bila u Parizu).

Vladar 1.kuce (ona) i 8. kuce (smrt) je Venera u 5. kuci: TO DIE FOR LOVE!
Tako su napisali o tom dogadjaju.

A zasto 1964?

Njegova karta je slicna njenoj: pre sam se uplasila svih crvenih linija u karti, a to ne mora da bude tako lose. Nekoliko uspesnih ljudi ima "krvave" karte.

On je stvarno neki tezak lik. :confused:
 
Jupiter je dispozitor 8, Jupiter je dusa pa mi je nekako logicno da je prisutan, a nalazi se u 5. polju. A imamo i Saturn, u opoziciji sa Plutonom, sto moze dati nasilje. Ispravi me ako sam se nalupala. :D

Edit: sad sam videla objasnjenje ispod karte, znaci ipak se nisam nalupala? :D
 
Poslednja izmena:
Venus, da te pitam samo jos nesto: 4. kuca predstavlja poslednje dane zivota, a vladar Mesec je u 6... Koliko znam, ona je umrla dok je bila u Litvaniji na snimanju filma, tako nesto...

Marie je umrla u Parizu. U Litvaniji je pala u Komu i onda su je preneli u Pariz, gde je posle par dana umrla. Zeleli su da umre kod kuce.
Koma nije smrt: kazu da sve cuju.

Citala sam o Poljaku, koji je bio 19 godina u Komi, a njegova zena nije dala da se isklope aparati. Kada se probudio, rekao je da je sve cuo: kada su se deca ozenila i udala. Koma je takva, da zelis nesto da kazes, a ne mozes. Uzas!
Ova Poljakinja je dokazala, sta znaci prava ljubav. Na zalost nemam njegovih podataka: bio je star oko 44 godine, a probudio se sa 63 godine.
 
Marie je umrla u Parizu. U Litvaniji je pala u Komu i onda su je preneli u Pariz, gde je posle par dana umrla. Zeleli su da umre kod kuce.
Koma nije smrt: kazu da sve cuju.

Citala sam o Poljaku, koji je bio 19 godina u Komi, a njegova zena nije dala da se isklope aparati. Kada se probudio, rekao je da je sve cuo: kada su se deca ozenila i udala. Koma je takva, da zelis nesto da kazes, a ne mozes. Uzas!
Ova Poljakinja je dokazala, sta znaci prava ljubav. Na zalost nemam njegovih podataka: bio je star oko 44 godine, a probudio se sa 63 godine.

Htela sam da kazem da je poslednje dane provela na radu. ;) Ako se to tako gleda... po solarnom... :think: Slobodno ti mene ispravljaj.
 
Pa i drugim ljudima se desila smrt " na radu" a da pri tom nisu imali Saturna na mc-u..zato licno mislim da on sa tim kako je ona zavrsila zaista nema nikakve veze.
Saturn je za karijeru los koliko ja znam jedino ako se osoba bavi politikom, i tada bas zbog Saturna sledi pad...ali opet pad koji je vezan za karijeru, ne kraj zivota.
I dalje mislim da se nista od ovog ne bi desilo da nije imala ovaj nesretni Pluton u petoj...koji koliko god da izgara za ljubav,tako zbog nje tj. od nje i strada. Pluton u petoj obavezno u zivotu donese nekog nasilnika koji ti dodje glave.
 
... mislim da n emora biti nasilnik ( Pl u 05 ) ali mora biti traumatično, jako bolno iskustvo:( ljubavne naravi kojem zbog strasti kojom si privučen ne možeš odoljeti no cijena te strasti je jako visoka, plaća se najdubljim emocijama. A ne možeš birati, uzmi ili ostavi nije dano, Pl ne daje mogućnost izbora.
 
Poslednja izmena:
Hm, zanimljiva tema. Meni se Sunce, Merkur, Venera, Jupiter i Južni Mesečev čvor nalaze u 10. kući i sve to u znaku Bika (osim Merkura koji je u Blizancima, retrogradan), a niti sam slavna, niti sam popularna i ne znam u čemu je problem. Možda je prepreka to što su mi Saturn i Mars u 12. kući u znaku Raka. I zaista mi više prija da budem u senci i da se bavim nekim tajnim poslom, nego da budem poznata i popularna, to mi nikako ne odgovara.
 
HAHAH Kasiopeja namjerno neću komentirati tvoje zadnje dvije rečenice :D

Suština slave je Mjesec. Ego (sunce) i ličnost (vladar AC-a) mogu biti ne znam koliko dobri ali moraju biti prepoznati od strane Mjeseca.

Slava se događa u okviru vremena, popularnost koja opstaje - tako da govorimo i o Saturnu.

Pojmovi slavan i poznat su različiti.

No ništa bez Saturna.
 

Back
Top