Popis na Kosovu bez proteranih?

Iron Lord:
Opet u skloništa i praćkom na avione?
Koja to opcija nudi da zaokružim tri puta?
Ovo me podseti... '95 ja u rezervi i idemo prema granici sa Hrvatskom... I jedno vreme bili u Erdeviku u Domu kulture. Kad stiže naređenje da se na krov postavi M84 i da se rade smene. Pitamo mi, a što? I Jedan od mudonja (poput onih za koje su ''američki generali rekli da su mnogo bolji od njihovih i da vrede bar za trojicu'') kaže - kako zašto, za slučaj napada aviona. Užas. Tuga. Sramota. Čemer. Jad!
 
Искрено не бих утекао у Србију. Остао бих тамо. Ипак сам ја патриота, родољуб, или како већ. Да су тако сви Срби са Косова и Метохије размишљали данас их не би ни било. Ја знам да си ти ткаав Јомини, али ...
 
Srbi sa Kosova su najvece zrtve.Prosto je neverovatno sta su ti napaceni ljudi sve izdrzali i ostali na svojim ognjistima.Mnogi su odbili velike sume koje su im Albanci nudili za zemljiste i ako su znali sta im se sprema.Srbija nesme da okrene ledja tim ljudima.
 
Gavrane crni...Reci ti meni , zamljace, junacino nasa, diko Srpskog roda, kako bi se ti izborio sa shiptarskim najjacim oruzjem......?????

Kako bi ti, herojchino nasa, kontrirao k*rcu, kojim su nas shiptari porazili na Kosovu , davno pre 1999.?

Napravi li ti do sada , bar tri - cetiri mala Srpcheta??
To ti je prva patriotska obaveza...ako nisi, odma da si ugasio comp, i na k*ranje.......ako nemas nista, onda treniraj...............
 
besniris:
Srbi sa Kosova su najvece zrtve.Prosto je neverovatno sta su ti napaceni ljudi sve izdrzali i ostali na svojim ognjistima.Mnogi su odbili velike sume koje su im Albanci nudili za zemljiste i ako su znali sta im se sprema.Srbija nesme da okrene ledja tim ljudima.

Mnogo vise ih je rado primilo velike sume, iako su znali kuda vodi masovna prodaja imovine siptarima...................

Zato, ne brini ti za njih, sami su se oni obezbedili odavno.........
 
Kohen:
Mnogo vise ih je rado primilo velike sume, iako su znali kuda vodi masovna prodaja imovine siptarima...................

Zato, ne brini ti za njih, sami su se oni obezbedili odavno.........

Mnogi jesu prodavali siptarima za velike pare,ali mora se malo dublje pogledati kakve su im bile opcije.Bili su prepusteni sami sebi bez ikakve pomoci drzave,nije problem u njima vec u nesrecnoj drzavi koja je sve to mirno posmatrala.
 

Back
Top