Ponuda ove žene na Fejsbuku glavna tema među muškarcima

zaebala se
trebala je prvo da proda nevinost pare da namlati
pa onda da kapital ulozi u dobrog pastuva
ili jos bolje 2 in 1 da je ovaj sto placa nevinost i napumpa, i tako ima i pare i dete, kompletna jedna licnost :cool:
:lol:


Ti si pametna cura i dobro razmišljaš.Desilo se upravo to 2 u 1.:lol:

"Brazilka se nećka: Studenticu koja prodaje nevinost zaprosio arapski milioner
Catarina Migliorini (23) iz Brazila, koja već 15 mjeseci prodaje nevinost putem interneta dobila je ponudu arapskog bogataša koji za milion i po dolara, pored seksa, traži i brak, piše Huffington "

http://www.oslobodjenje.ba/opusteno...ja-prodaje-nevinost-zaprosio-arapski-milioner

Ovo što ova Rumunka radi je puki amaterizam i vređa dobar ukus.
 
Kako vam se ovo cini? Da li je ona u pravu i da li su muskarci nezreli ili je nesto drugo u pitanju?
Dvadesetpetogodišnja Adelina iz Temišvara nudi 500 evra muškarcu koji će joj napraviti dete jer je, kako kaže, previše nezavisna da bi bila u vezi.

Cuj, privukla paznju na internetu. To ruskinje rade masovno, udju u vezu, partner ih oplodi i posle zive od alimentacije. Ova rava skrece paznju na sebe, prkosi roditeljima jer joj traze da se skrasi.
 
A sta su muskarci? Konji za priplod? Ok ako je ona nezavisna ultrafeministkinja i ne zeli muskarca, ali opisati sve muskarce kao konje za priplod samo mi je odvratno.
Ne bi joj dao, pa ni da mi plati. Moj genetski materijal je za neku bolju i normalniju zenu.

Da su muskarci nezreli, pa ima istine, mislim ja polazim od sebe ovde, ne pada mi na pamet dete, bar ne u ovoj situaciji i ovim okolnostima. Ne znam kako cu misliti za 3-4-5 godina, verovatno cu isto biti nezreo.
 
ako je tolika beda da nema vise od 500e za priplod kako misli da izdrzava dete
Lako!
Naime bilo,kakav ugovor između nje i "donatora" kojim ona preuzima sve obaveze na sebe zakon ne priznaje!
Otac mora da plaća izdržavanje za dete bez obzira na sva njena obećanja i potpisane dogovore!
Ko se bude uhvatio u kolo neće moći da izađe iz njega sve dok dete ne odraste!
 
U čemu je onda fazon? Ako nešta nisi objavio na Fejsu to se nije desilo.:hahaha:

Klasična samopromocija.

A i ženska je verovatno u hejt modu prema muškom rodu sudeći po njenim rečima:

"“Upoznavanje muškaraca nije problem, ali upoznati onog koji hoće dete jeste. Zato, umesto da gubim vreme na besmislene veze ..bla, bla , bla."

Razočarala se, sada je postala zrela.:lol:

Slažem se :aha: Toliko je zrela da je iz nekog samo njoj znanog razočarenja nekim muškarcem (ili više njih) odlučila da "ponizi" sve muškarce tvrdnjom da su ništa do par kapi sperme koja vredi 500 evra, i sve to gromoglasno na Fejsu. Ma zrela je do moga :lol:

- - - - - - - - - -

Lako!
Naime bilo,kakav ugovor između nje i "donatora" kojim ona preuzima sve obaveze na sebe zakon ne priznaje!
Otac mora da plaća izdržavanje za dete bez obzira na sva njena obećanja i potpisane dogovore!
Ko se bude uhvatio u kolo neće moći da izađe iz njega sve dok dete ne odraste!

Nije isključen scenario. To što je ona bila nenormalna i neodgovorna prema svom detetu u očima Države ne oslobadja dobrovoljca da ucestvuje u izdrzavanju svog deteta :aha:
 
Kako vam se ovo cini? Da li je ona u pravu i da li su muskarci nezreli ili je nesto drugo u pitanju?

Nn osoba na fb-u koja sama odlučuje kako će da živi, i pritom otvoreno kaže šta joj je činiti, tako da druga strana zna na čemu je. Deca u svakom slučaju ne biraju gde će se roditi - samohranih roditelja uvek bilo, disfunkcionalnih porodica takođe, a kakav će ona roditelj biti, to još niko ne zna. Eto, tako mi se čini. :kafa:
 
Ima i ona ruskinja koja trazi da joj neko napravi dete a oca ce izabrati njena mama :lol:

http://www.dailymail.co.uk/news/art...ing-grandchildren-funnily-swamped-offers.html

269A7D2A00000578-0-image-m-5_1426252006160.jpg
 
Inace nije ovo nista novo ni retko.

Ima celih sajtova koji se bave tzv. NI - Natural Insemination.

Ima clanaka u Daily Mailu, trenutno jedan od najpopularnijih nacina u Evropi da zena koja nece da se udaje, zatrudni je da se nadje sa donatorom na tim sajtovima, odu u hotel i zavrse posao.

http://www.dailymail.co.uk/femail/a...perm-donors--YOU-risk-parenting-stranger.html

Sites including co-parents.net, co-parentmatch.com, spermdonorforum.com and pollentree.com advertise themselves as 'dating websites' for people who want a child

http://www.dailymail.co.uk/news/art...uperman-dreams-100-children-wife-no-idea.html

As sperm bank prices soar - women turning directly to online 'free sperm donors'
These men offer 'traditional insemination' - sex - to the prospective moms
Service is offered for free and is part of a small but growing trend online


Nista se ne placa, muzjaci ko muzjaci u zamenu za sex naprave dete i svi srecni :lol:
 
Ni jedan muskarac koji drzi do sebe joj ne bi napravio dete.Ne bi je ni hebao,tako poremecenu.
dobro, u čašu bi izdrkao i dao bi joj
al to sam samo ja
već će da se nađe neki pičkopaćenik

- - - - - - - - - -

Ima i ona ruskinja koja trazi da joj neko napravi dete a oca ce izabrati njena mama :lol:

http://www.dailymail.co.uk/news/art...ing-grandchildren-funnily-swamped-offers.html

269A7D2A00000578-0-image-m-5_1426252006160.jpg

jel to baš ova sa slike il kako ?
:glup:
 

Back
Top