Ponovo - stare i nezaboravljene ljubavi

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.428
Ovako: sedim ja sinoć u kafiću sa nekim društvom, i ugledam iza našeg stola osobu koja mi se iz momenta dopadne, vreme prolazi, ja pričam sa ostalima, ali mi pogled s vremena na vreme (poprilično često) ide i zadržava se na onom stolu, na onoj osobi. Kad malo bolje zagledam - a to je osoba koja mi se ranije bila dopadala, a koju nisam videla preko godinu dana. Pomislim: koji sam ja biser da ne prepoznam čoveka! Naravno da su mi se po ovom saopštenju svi smejali.
Moje pitanje za vas može da bude da li su vam se ovakve situacije dešavale. U stvari:
da li biste posle neke određene pauze i nekontaktiranja sa nekom osobom mogli da se ponovo u nju zaljubite? Ili ''pregorite'' dok vam je neko daleko od očiju?
 
Zavisi koliko dugo smo odvojeni.
...nije isto mesec dana i godinu dana...
...ako smo odvojeni mesec dana...i ako jos imam osecanja...mogla bih...jer je sve jos sveze...
...ako je proslo godinu dana ne bih mogla...ta veza je onda u mojoj glavi precrtana i ne bih se vratila na staro...
 
Sve zavisi od okolnosti.Ako sam bila sa nekim,znacio mi je,pa je ta veza iz ovog ili onog razloga pukla,a neka osecanja su ostala,razmislila bih dobro pa bih mozda i pokusala.Ako mi se samo neko svidjao,pa ga nisam vidjala neko vreme,a kad sma ga ponovo videla shvatila sam da mi se idalje svidja.....onda naravno.
 
Pa ne znam kako bi bilo da sam ja bila sa njim... verovatno bih ga za početak prepoznala... :)
Radi se o osobi sa kojom nisam bila.
Razmišljam: šta ako bi postojao nekakav način da izbrišem neke ljude iz svojih sećanja, da li bi mi se oni dopali i ponovo pošto ih sretnem (tada već nemajući u glavi našu prošlost)?
Da li mislite da su sve veze i svi susreti na neki način predodređeni?
Uh, baš mi teško ide definisanje ovoga što mi se vrzma po glavi... odoh ja u kultne stvari... :)
 
Sokolica_M:
da li biste posle neke određene pauze i nekontaktiranja sa nekom osobom mogli da se ponovo u nju zaljubite? Ili ''pregorite'' dok vam je neko daleko od očiju?

To zavise od cinjenice koje osoba preko puta!
Sa nekim , imam utisak , da bih mogla da imam i prekookeansku ljubav , da mu budem verna i ako ga vidjam jednom godisnje, a sa nekim ne bih bila verna ni pet minuta!

Sve su to energije medju ljudima...kao sto se s nekim druzis ceo zivot i bliska si s tom osobom pa cak i ako je ne vidis po 2-3 godine.....isti kalup ( i ako ne volim nista da ukalupljujem)


Zakljucak: morao bi neko mnogo da mi se zameri ili da uradi nesto mnogo strasno pa da potpuno prestane da mi se svidja....
 

Back
Top