Ponovo sa bivsim/bivsom

ako oćeš,vraćaj se...ako nećeš,nemoj...:p
znam puno parova koji su "uspeli" iz drugog puta...prvi put jednostavno nije bio u pravo vreme...jer su bili isuviše mladi za ozbiljnije priče...i ljubavi...i sve što uz to ide...:D
 
Vracanje partnerima? Sta mislite - da ili ne? Moze li se nastaviti 'ko da nista nije bilo' ako imate mrlju iz proslosti? Obicno devojke ( sve sem forumashica, one su savrsene) imaju makar po jednog bivseg koji im je slaba tacka :confused: Jedan nikad preboljen. Jel biti ponovo sa 'tim' / 'tom' mozda neka vrsta samoubistva? Obnavljali veze ? :think:
:hvala:

Možda nije preboljen,ali vraćanje nikad :evil:
 
Pravi Sundjer Bob:cmok2:

"Ti si boool srca mooog...!"
a018.gif
 
Vracanje partnerima? Sta mislite - da ili ne? Moze li se nastaviti 'ko da nista nije bilo' ako imate mrlju iz proslosti? Obicno devojke ( sve sem forumashica, one su savrsene) imaju makar po jednog bivseg koji im je slaba tacka :confused: Jedan nikad preboljen. Jel biti ponovo sa 'tim' / 'tom' mozda neka vrsta samoubistva? Obnavljali veze ? :think:
:hvala:

ne, ne i ne
ja sam imala uzasan izbor muskaraca
to mi je bas tesko sebi priznati, ali ne znam o cemu sam ja razmisljala kada sam sebi dozvolila takve ispade
jutros mi je palo na pamet sta sam lijepo dozivjela... kada sam sve sabrala, kao sto kazu, ja sam se oduzela:D
 
Vraćanje kombinacijama radi sexa je ok i tu je sve legitimno... ali vraćanje radi sexa sa ribom/tipom sa kojim ste bili u vezi je degenski... vraćanje vezi radi emotivnih razloga je nesigurnost, koj moj ste se onda i razilazili...
 

Back
Top